Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tablet-kérdések fórum

Tablet-kérdések (beszélgetős fórum)


2020. jan. 13. 22:57
Köszi:))
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - 4de07ed93f)
2020. jan. 12. 04:56

Ne csak letöltsd, hanem letöltés utén mentsd el.

Én a laptopon vagy az asztali gépen menteném Mentés másként-tal, az Asztalra, és majd ezután átnevezem, ha kell.

2020. jan. 8. 15:23

Szóval vettem egy e-könyet, kaptam hozzá egy kódot,majd azt kell regiznem, amit úgy szeretnék használni,hogy lementem tabletre.Mert akarom majd hurcolni magammal.

De azt írja a használati útmutató, hogy nehogy ideiglenes mappában hagyjam letöltés után,hanem mentsem el a gép belsejébe.Egy e-book olvasót már letöltöttem hozzá,amit javasolt a használati útmutató.

Ez fontos, mert ezzel a kóddal csak egyszer tudom megnyitni ezt a doksit( de akkor egyszer s mindenkorra az enyém)

Úgy érzem magam,mintha az őskorból származnék:)

Köszi előre is.

10. Guruljka (válaszként erre: 1. - 4de07ed93f)
2020. jan. 7. 21:29

Az a helyzet, hogy a tablet egy telefonnál nagyobb, de asztalinál kisebb számítógép. Nincsenek különleges funkciói.

Kezdd az elején, nézd meg a neten, mi is az a tablet, és keress egy számítógépes tanfolyamot a közelben.

9. Guruljka (válaszként erre: 7. - 4de07ed93f)
2020. jan. 7. 20:40

Ha elmentesz valamit, az ott marad.

Ha csak letöltesz valamit, és nem mented el sehova, akkor a legközelebbi kikapcsolással eltűnik a gépről.

Egy szöveget ki lehet másolni, de képet is, el lehet menteni egy dokumentumba. Lehet képként is menteni.

A Dropbox-ot láttam már, de nem használom. Néha rákényszerülök, hogy a Googe Drive-t használjam, de nem szeretem.

2020. jan. 7. 20:18
Egyszerűbb lenne ha leírnád, hogy pontosan mit szeretnél másolni.
7. 4de07ed93f (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2020. jan. 7. 17:57

Nekem sajnos az:)

Egy tableten mi számít állandó és ideiglenes letöltésnek?A Dropbox pl?

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - 4de07ed93f)
2020. jan. 7. 00:25

Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy dokumentum, kép, stb. file formájában elmented.

Lehet, hogy rosszul képzelem, nincs tabletem, de nem lehet bonyolultabb egy asztali számítógépnél.

2020. jan. 6. 10:11

Koszi

És onnan hogyan tudok másolni a tablagep belső tarhelyebe?

2020. jan. 6. 00:54
Szóval a vágólap egy virtuális hely, mert ha a valahonnan kivágott, kimásolt szöveget/képet/akármit elmented valahova, akkor már használtad is, anélkül, hogy láttad volna.
2020. jan. 5. 23:36

Ez segít valamit?


[link]

2. 4de07ed93f (válaszként erre: 1. - 4de07ed93f)
2020. jan. 5. 23:35
Előre is köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 5. 23:34

Huaweii mediapad M3 lite:hol van benne a vagolap és hogyan lehet másolni oda és onnan? Tableten belül mi számít ideiglenes és állandó mentesek?



Huaweii MediaPad 3 lite-n belül hol van a vágólap és hogyan lehet  belőle másolni a tablet állandó részébe?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook