Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-mobilnál a család-barát kedvezményt valaki használja? fórum

T-mobilnál a család-barát kedvezményt valaki használja? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 12. 14:22

ja akkor jó!!:): nem vagyok az de átváltatom ma a sim kártyámat előfizetésesre!!:)

remélem jó lesz vagyis 100óra nagyon jó ingyen és ugye 200 mert ő megrendeli..mert igy meg fizetünk 7-8 ezreket telefoszámlára

:S igy jobb lesz sdokkal

2011. máj. 12. 14:15
nem kell elöre fizetni, ha számlás vagy a számlában fog szerepelni
2011. máj. 12. 14:14

nekem olyan csomagom van hogy én elöfizetéses vagyok és 3 számot ( kártyást) azonos szolgáltatóval


havi 900 ért ingyen beszélhetünk.....

a 900 én fizetem de a megjelölt számok is hivhatnak ingyen ( akkor is ha nincs pénz a kártyájukon)

2011. máj. 12. 13:56
Köszönöm szépen:) és most is bekell fizetni rögtön az 1050 forintot?:)):
2011. máj. 12. 13:48

Szia!Minekünk az van.Nem becsapás.Mióta kértük a családbarát kedvezményt azóta kevesebb a telefon számlánk. Ha kéritek azt hiszem már aznap , de legkésőbb másnap használhatjátok már.Nálunk legalább is így volt.


A sim kártya ára ha minden igaz olyan 1000 ft körül van.Legutóbb még annyi volt.

2011. máj. 12. 13:30
és azt szeretném ha ma megrendjük a csomagot a t-mobilnál mikor lép életbe hogy használhatjuk is?
2011. máj. 12. 13:18

Mert ma megyünk megrendelni a barátommal..csak nem tudom, hogy becsapás-e

mert nekik ez miért is éri meg? És hogy télleg havonta 100óra lebeszélhető és csak 1050 ft kell fizetni havonta??

Kérlek segítsetek:):)

meg azt szeretném megkérdezni hogy egy t-mobilos sim kártya mennyibe is kerül?:)

nagyon szépen köszönöm előre is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook