Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-Mobile...mit lehet tenni? fórum

T-Mobile...mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)

2013. júl. 15. 15:14
T-mobilos vagyok és a telefonom az mms eket! miért?
2013. júl. 15. 14:45
Ma történt meg velem,hogy feltöltettem a fiammal a telefonomat.Sajnos 1 számot rosszul írtam fel,és valakinek feltöltöttem a telefonját.Felhívtam az illetőt,mert az én számomat nem írja ki a telefonom.Kérdezi a nő,hogy miért töltse fel az én telefonomat?Mondtam,azért mert véletlenül,az övé lett 3500 ft-al feltöltve.Egy férfi kiabált neki,hogy tedd le a telefont.Ennyit a becsületességről!
2011. máj. 31. 09:40

Szeretném a dominós telefonomról a hívásokat időnként agy másik mobilra átirányítani.

Mi a módja? A T-Mobil honlapján csak annyi van, hogy átirányítják, de nincs leírva mit kell tennem.

2009. márc. 14. 22:07
képzeljétek,hogy jelentkezett a csaj,akinek fellett tőltve a telója,azt mondta felhivja a nénit,de azt is mondta,hogy neki nincs pénze vissza tölteni a kártyát,hülye egy helyzet...kiváncsi leszek mi jön ki belőle...de mindenesetre már az félsiker,hogy jelentkezett...
21. 6c5f346e46 (válaszként erre: 19. - D0b7178f40)
2009. márc. 5. 08:41
:((((
20. 6c5f346e46 (válaszként erre: 18. - Bezike)
2009. márc. 5. 08:39
nem mondanám,hogy bunkó,honnan tudná,hogy kitőltött rá neki???délután én is bemegyek,van nekem is egy ismerősöm az egyik T-Mobilos üzletben,majd én beszélek vele...a számot még mindig nem lehet hivni,szerintem mobil internetes szám...majd megirom mit intéztem...
2009. márc. 4. 20:53

Sajna az én apukám is járt így,hogy az öücsém telója helyet valaki másét töltötték fel és nem kata viszza a pénzt.pedig akkor nem igazán volt még mobil intenet elterjedve.kb 5-6 éve lehetett.

és nekik is annyit mondtak,hogy próbállja meg felvenni a kapcsolatot azzal akinek feltöltötte a számát és egyezzenek meg.nem sikerült és elúszott a pénz.Volt valakinek egy jó napja

18. bezike
2009. márc. 4. 20:12
Szerintem ügyintéző válogatja... engem egyszer egy t-mobilos ügyintéző hívott fel, hogy egy néni véletlenül az én számomra töltött és megkért, hogy töltsem fel a másik számot. Nem örültem, mert hó vége volt és 6000 ft-ot töltött, de természetesnek tartottam, hogy kifizessem. Utána felhívott a néni és nem győzött hálálkodni. Ha van a számnak tulajdonosa, jó nagy bunkó lehet...
17. 6c5f346e46 (válaszként erre: 14. - Csipkerózsika)
2009. márc. 4. 19:34
állitólag a T-Mobilnál megnézték,és egy élő szám,de igazad lehet,lehet,hogy mobilinterenhez tartozik,nekem is van hozzá szám,amit tényleg nem lehet hivni,anyukám próbálta,mert a netről küldtem egy smst neki,ő meg megpróbálta felhivni,és én arról kaptam egy üzit...igazad van....
16. 6c5f346e46 (válaszként erre: 12. - Diegóóó)
2009. márc. 4. 19:30
remélem....
2009. márc. 4. 19:30
Nekem egyszer 10ezret töltöttek rá, még anno a t-mobilosra, és senki nem tudott róla, pedig kérdeztem mindenkit, azóta sem jelentkeztek, de ha más töltené fel véletlen, rossz szám miatt, én tuti feltölteném az övét cserébe, nem tehet ő róla... meg amúgy is kell tölteni a kártyásokat x időnként, akkor nem mindegy? előbb lett töltve, és akkor mi van? semmi, max tovább bírja :)
14. Csipkerózsika (válaszként erre: 6. - 6c5f346e46)
2009. márc. 4. 19:21

A T-Mobilos SIM-kártyák (és így telószámok is) nem csak telefonhoz tartozhatnak mostmár, hanem pl. mobilinternethez is, ami pl. nekem is van.

És a szám, amit megkaptam, korábban volt már valakié, mert minden hónapban jön rá egy sms az egyik banktól valami bevásárlókártya-tartozásról. Csakhogy én ezt soha senkinek nem adtam meg, szóval egy elveszett számot kaptam...


Ha tényleg így van, és netre ment a pénz, arról is megkapja az smst, sőt, le is lehet beszélni, mert telóban is lehet használni.

Viszont lejárt kártyára -ami sehol sem él- nem lehet tölteni pénzt, én úgy tudom.

13. Cyntia
2009. márc. 4. 19:01

Én Vodafone-nál dolgoztam!

Hát biztosan állíthatom, hogy ők sem tesznek semmit. Ez a feltöltő hibája.

Csak agyanarra a számra töltenek rá pénzt, ha az adott kártya elveszett, vagy használhatatlanná vált, de még volt rajta pénz.

Valószínüleg a T-mobile-nak is ilyen a filozófiája.

12. diegóóó (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2009. márc. 4. 18:54
Tényleg ne érezd magad kellemetlenül.Ha jól van felírva a szám akkor most minden jól sült volna el Neked köszönhetően.Az pedig nem a Te hibád hogy hibás volt a szám.A néni így is biztos nagyon hálás volt amiért segítettél,elvitted a városba,hazavitted.Ritka az ilyen ember!!És hátha megoldódik a Néni problémája is.
2009. márc. 4. 18:52

hát nem tudsz akkor mit csinálni.. párom is dolgozik hétvégén lottózóban, ott is van számfeltöltős.

sokan vannak akik rosszul tudják a számukat stb.

És van,hogy tőle kérik vissza a pénzt..pedig nem ő tehet róla, ilyenkor fel kell hívni a szolgáltatót, hogy ők mit csinálnak ,azt nem tudom. De annyira hülyeségnek tartom,hogy miért nem lehet kártyásat venni,mert ez a terminál sz**.

10. diegóóó (válaszként erre: 6. - 6c5f346e46)
2009. márc. 4. 18:51
Lehet azért nem mert gondolja hogy miért hívjátok.Én sem gondoltam volna hogy visszaküldi a pénzt az akiét feltöltöttem.Manapság már nem remél az ember ilyesmit.Meg is lepődtem,de nagyon jól esett hogy ilyen kedves.Mindenkivel előfordul,hogy figyelmetlen.Próbáljátok hívni.Egyszer hátha felveszi.Lehet abban bízik hogy majd egyszer megunjátok a telefonálgatást és feledésbe merül a dolog neki meg fel lett töltve a telefonja.:(
9. Zarahell (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2009. márc. 4. 18:51
Neee, ne érezd magad kellemetlenül! Segítettél, és a néni szerintem biztos, hogy nagyon hálás neked! Ez nem a te hibád volt!
8. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Kristof2003)
2009. márc. 4. 18:49
az ilyen ember ritka,sajnos...mázlitok volt...de egyet megtanultam,hagyni kell mindent a francba és nem beleártani magamat semmibe..mert most én érzem magam kellemetlenűl,pedig csak segiteni próbáltam....én tudom mit jelent a mai világba 3500ft...ha kapod kevés,de ha adod akkor rengeteg...pláne ha feleslegessen megy el valamire...a néni azt mondta neki nem számit...de attól még nekem ez kellemetlen...
7. Zarahell (válaszként erre: 6. - 6c5f346e46)
2009. márc. 4. 18:47

Lehet, hogy már nem használja az illető a telefont...

Nekem egyébként olyan volt, hogy lett a telefonomon 3000 Ft, végighívtam az összes ismerősöm, hogy ki tölthette fel, de azóta is homály fedi a dolgot... Nálam nem jelentkezett utána senki. Mondjuk ez jó rég volt, még vagy 7 éve.

6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Vikó 26)
2009. márc. 4. 18:44
nem a nénié volt a szám,hanem szomszédasszonyáé...de nem is ez a lényeg,hanem,hogy nála voltak a blokkok,amiket kapott,amikor megtörtént a tranzakció...szerintem simán lerázták...mivel az én telefonomról is próbáltuk hivni azt a számot,amit feltőltött,én még próbáltam hivni azóta is,de nem elérhető...délelött 11 körül volt a dolog,azóta nem kapcsolta volna be a gazdája a telefont???...az elég hihetetlen...
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Diegóóó)
2009. márc. 4. 18:39
jó lenne igy lenne,de nem lehet elérni...azt mondja,pillanatnyilag nem kapcsolható...probáltuk a pannonosról is hivni,de nem megy sehogy sem,lehet,hogy nem is élő szám,nekem is van/volt egy T-Mobilos kártyám,amit már száz éve nem használok,de ha bemennék a szolgáltatóhoz,akkor biztossan arra is azt mondanák,hogy élő szám,pedig már azt sem tudom,hova tettem kártyát...már rég pannonos vagyok,mert azt fellehet tölteni 1000ftra is,én azt jobban szeretem...
2009. márc. 4. 18:38

t-mobile nál nem lehet ilyenről álmodni sem,ők nem adnak visza pénzt és talán valahol érthető is!

Ez nem az ő felelősségük,és SIM kártyákat adnak vesznek az emberek,kézről kézre járnak a használt kártyák is,lenyomozhatatlan kié éppen abban a pillanatban,nem lehet egyértelműsíteni valóban nem a nénié volt a szám amire el ment a pénz!

Sajnos ez így működik!Már senki nem bízik senkiben.

Esetleg az el küldött számnál kéne próbálkozni hátha toleráns és vissza tölti a pénzt a meg adott számra!

2009. márc. 4. 18:38

Szia!


Nekem már volt ilyen 6 éve mikor terhesen feküdtem a kórházban és nagyon kellet, hogy fizukor feltöltsük a kártyát, hogy apával tudjunk beszélni. (még messze volt a szülés)


Én felhívtam a számot ahova véletlenül ment töltés és mondta a srác, hogy igen kapott és még ma feltölti az én telcsimet. Így is lett. Még az nap du.-án megérkezett a töltés. Rendes volt tőle, nem biztos, hogy más is így tett volna.

A szolgáltatót így mi kihagytuk.

2. diegóóó (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. márc. 4. 18:34
Én is jártam így egyszer.Felhívtam azt akiért feltöltöttem és Ő volt olyan kedves hogy cserébe feltöltötte az én telefonomat.
2009. márc. 4. 18:30
ma bent voltam a postán és a következő történt..egy olyan 60 év körüli néni elöttem állt sorba és egy 3500ftos dominó kártyát szeretett volna vásárolni,a postás kiscsaj,akinek az lett volna a dolga,hogy tájékoztassa az ügyfelet,savanyú képpel közölte,hogy nem árúlnak kártyát,terminálról tudná feltőlteni a néni kártyáját...szegény néni azt sem tudta mi fán terem az,hogy terminál,gondolkodóba esett,hogy akkor az mi lehet és vajon hogy működhet...mivel én is sietőben voltam és a sor is méretesre duzzadt mögöttünk,gondoltam talán a segitségére lehetek a néninek,mondtam neki,hogy az ugyan az,minha megvásárolná a kártyát...ő rám nézett és elfogadta a dolgot,mondta,hogy akkor legyen,a postás kisasszony még ekkor sem segitett neki,csak elé tolta az a kütyüt és közölte vele,hogy irja be a számot...a néni ismét csak nézet,aztán hozzámfordúlt,hogy segitenék-e neki...mondtam természetessen,mondta a telefonszámot,ami a telefonjának a hátúljára volt felirva,persze rosszúl,mint utóbb kiderült...de azt a számot adta meg,ki gondolta volna,hogy rossz,beütöttük 2x,és metörtént a feltőltés...megköszönte a segitséget és félre állt pakolászni...én amig feladtam a csekkjeimet addig eltelt pár perc...közben azt hallgattam,hogy megjön e az sms a telefonjára,de mivel nem hallottam,hogy jelzet volna a telója,megkérdeztem tőle,hogy megkapta e az smst,természetessen nem...akkor derült ki,hogy nem is néni telefonja volt,hanem a szomszédasszonya bizta rá,és egy szám el volt benne mosódva,ezt nézte el a néni...kérdezte,mi a teendő...mondtam,hogy be kellene mennie a szolgáltatóhoz,ami a belváros szivében található,mi meg kint vagyunk a bánatba onnan...ő most,hogy jut oda be...én a városba tartottam autóval,ugyhogy elvittem és elkisértem a T-mobilig,aztán magára hagytam,mert időre mentem a gyerekért a suliba,mondtam neki,hogy visszafelé jövet felveszem és visszaviszem oda,ahol felvettem,mert ott lakott a közelben...a szolgáltató azt mondta neki,hogy nincs mit tenni,de én ezt nem hiszem,szerintem simán csak lerázták a nénit...és a tetejében még én éreztem magam rosszúl,hogy segiteni próbáltam...én pannonos vagyok,egyszer már én is jártam igy,hogy elirtam egy számot,én visszakaptam a pénzt,de ez nem a pannon,és a szám,amit feltőltött,az nem volt elérhető,hiába próbáltuk...a néni azt mondta ne vegyen a szivemre és megköszönte a segitségemet...de én nem igy szerettem volna segitteni...mi a teendő ilyenkor,volt már valaki ilyen helyzetben,hogy egy másik számot tőltött fel???????kiváncsi lennék rá,mivel végződött.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook