Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-Mobil előfizetéssel kapcsolatban tudna valaki segíteni? fórum

T-Mobil előfizetéssel kapcsolatban tudna valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 18. 22:54

Akkor csak hogy mindenki tisztán lásson: nagyon is van köze a 3 nagy mobilszolgáltatónak egymáshoz tartozások szempontjából.

Ugyanis együtt "működtetik" a preventel listát (KHR mobilos megfelelője).

Az, hogy oda felkerül valaki még nem egyenlő azzal hogy sehol máshol nem kapsz előfizetést.

"Csak" annyit jelent, hogy a bejegyzett tartozást szokás (90%-ban így szokott történni) előleg/kaució formájában elkérni szerződéskötés előtt.

De! Azt az összeget x hónap után jóvá is írják a számlákból ha előtte rendesen fizeted a számlákat.



Nyugodtan fel lehet hívni bármelyik szolgáltató online értékesítési vonalát, készségesen elmondják ugyanezt.

Én is az egyiknél dolgozom.

2014. máj. 18. 20:03

Címbe T-Mobil van írva. Az első hszbe már telenor.

Ez kevert meg.

De a 14 hszem tényleg úgy van. Előszedtem a boritékokat, megnéztem és kívül virított az információ.

Szerintem ha tartozásunk van, újabb előfizetést felejtsük el. hiába " nem Te használod ". Te neveden van.

14. töprengő (válaszként erre: 11. - Flóra76)
2014. máj. 18. 19:57

Márciusba mikor kaptuk a számlákat, a boritékon írta : mostantól T-mobil és a T-hom Telekom..

Számlával is volt infó biztosan, letépem a csekket, megnézem az összeget és ennyi...

13. töprengő (válaszként erre: 7. - Vancsa1977)
2014. máj. 18. 19:52
Oké bocs. Igaz..
12. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2014. máj. 18. 14:42

Én is Telenor-os vagyok és úgy tudom, hogy bizony van ilyen "fekete" lista. Akinek tartozása van/volt és csak nehezen tudták behajtani rajta, az nem kaphatott újabb lehetőséget. Azt nem tudom, hogy mennyi időnek kell eltelnie vagy, hogy van-e időhatár.

Az biztos, hogy hivatalosan a te neved alatt fut a dolog, tehát amíg nincs rendezve a számla, addig nem valószínű, hogy te vehetsz másikat itt. De miért ragaszkodsz a Telenor-hoz? Menj másik szolgáltatóhoz! :)

11. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Töprengő)
2014. máj. 18. 10:36
Ezt hol olvastad?????
10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2014. máj. 18. 10:35
Miért mentél bele, hogy előfizetéses telefon kerüljön a Te nevedre? Mert, ha még kártyás lett volna!
9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Vancsa1977)
2014. máj. 18. 10:33
Így van!!
8. syria (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2014. máj. 18. 07:56

A pontos tartozási adatokat mi nem ismerjük, így nem is tudunk pontos választ adni.

Az sem derült ki, melyik szolgáltatónál akarsz előfizetni.


Ha a Telenornál, akkor az ügyfélszolgálat száma: 1220, melynek hívása a Telenor magyarországi hálózatából díjmentes és a nap 24 órájában bármikor hívható.

Kérd meg a drágalátos barátnődet, hogy most ő segítsen, és a telefonján megszerezheted a számodra szükséges információkat.


Ha a T-home-nál akarsz előfizetni, akkor vezetékes számról az ügyfélszolgálat száma: 1412, melynek hívása díjmentes és a nap 24 órájában bármikor hívható.

7. Vancsa1977 (válaszként erre: 6. - Töprengő)
2014. máj. 18. 06:59

T-mobilnak semmi köze sincs a Telenorhoz!!!!!!!

A Telenor Pannon volt régebben.....

2014. máj. 18. 06:32

T-mobil, T-com = Telenor.

Nem túl régóta...

2014. máj. 17. 23:29
Van fekete lista és a tartozás összegével minimum számolni kell előlegként.
4. Roza Lee (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2014. máj. 17. 22:42
an lami telefonos fekete lista,és ha rajta vagy,nem adnak előfizetéses telefont,vagy adnak,de fizetni kell.Halottam 40 és 60 ezerről is...
2014. máj. 17. 22:21
Ha jól tudom van ingyen hívható számuk, ott korrekt felvilágosítást adnak !!
2014. máj. 17. 22:00
Mi köze a telenoros tartozásnak egy t-mobileos előfizetéshez??
2014. máj. 17. 21:55
Az a helyzet,hogy barátnőmnek segítettem,Telenornál lett véve a nevemre előfizetéses telefon,amit egy ideig fizetett,de aztán nem,így tartozás lett.Most részletfizetéssel fizeti a tartozást,viszont nekem szükségem lenne egy előfizetéses telefonra.Azt tudom,hogy lehet így is,csak fizetni kell.Nem tudja valaki mennyit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook