Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-home szolgáltatást rendeltem, mi kell a bekötéshez? fórum

T-home szolgáltatást rendeltem, mi kell a bekötéshez? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 19. 18:35
De miért váltasz?A Diginél jobb szolgáltatót keresve sem találni sztem.Én enélkül inkább a tv-t adnám el :)
9. 3532273647 (válaszként erre: 8. - Ubi pretium)
2013. máj. 19. 18:33

Azt mondta az ügyintéző(öcsém a T home-nál dolgozik)hogy át kell zsinórozni,a régit mindenképpen kiszedik.Tegyék,de jól megnézem,hogy a két derékszöget hogy "veszik be"(fal és szekrény között...)

Amúgy tényleg ügyesek voltak a digisek is,ők is azok lesznek.Pénteken rendeltem,ígérték,hogy kedden hívnak

2013. máj. 19. 18:21
Digiről T-re váltottál? :O Itt pont fordítva volt,semmit nem fúrtak,a régi kábelt használták,ahol fúrni kellett volna,ott is a régit szedték inkább ki és tették az újat a helyére.Ügyes fiúk voltak :)
2013. máj. 19. 18:08
Megnyugtató,bár a beépített szekrények mögötti részre csak csőgörénnyel ill. csőkukaccal tudnak bejutni,de ők a szakemberek...
2013. máj. 19. 18:04
mi most váltottunk upc ről t home ra,ingyenes volt.megoldották,1 helyen fúrtak,régi vezetéket felszedték
2013. máj. 19. 18:03

Nekunk festes utan szereltek be, nem volt utana nagy kosz.


Viszont par napja nekunk a halszobai tvnekiirta,hgy keri a kodot, na de milyen kodot,mikor eddig anelkul mukodott?

Hvta a ferjem az ugyfelszolit, ott mtak hgy memoriakartya ki aztan vissza es meggygyul,de nem. Kodot ker. Kod 1234 vagy 4 nulla, de az sem nyert, ilyenkor mivan? Vki?

4. dömdödöm (válaszként erre: 3. - 3532273647)
2013. máj. 19. 17:55
Szerelés ingyenes, a többit megoldják :)
2013. máj. 19. 17:52

Megrendeltem a Hoppá díjcsomagot,az ügyintéző ígérte,hogy hívnak,mikor jönnek szerelni.Jövő hét után festünk,erre azt mondta,hogy akkor megsürgeti,jobb az ilyenen festés előtt túl lenni...a mit fognak csinálni? kérdésre azt írta,hogy ügyesek,mindenhova be tudnak jutni-fúrni...

Megnéztem a mostani vezetékeket,igen fúrva is van a fal,de pl. át van vezetve rögzített búrorok alatt,azt hogy tudják megoldani-cserélni?.Azt nem tudom,hogy a szerelés ingyenes-e,a Diginél az volt.

Jobb festés előtt elintézni...ebből mi lesz?

2013. máj. 19. 17:51
Írd
2013. máj. 19. 17:45
T Home szerelésről...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook