Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-home notebook vásárlás?! Megrendeltük... nem fogadták el... fórum

T-home notebook vásárlás?! Megrendeltük... nem fogadták el... (beszélgetős fórum)

2012. jan. 30. 19:27

Végre meg lesz szerdán sz LCD Tv-nk.

Péntek este 7-kor rendeltem meg és ma telefonáltak hogy szerda délelőtt hozzák is a tv-t.

Gyorsak nagyon. Való igaz az hogy 5 munkanapon belül itt a rendelt tv.

11. dovima (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. nov. 4. 17:36
Tegnap sikeresen meghozták a tv-t :)Cirka 1 hónap alatt ide is ért,bár a telefonba azt mondták hogy 5 munkanap...
10. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. okt. 28. 15:16
Fura.. nekünk mobilnetünk volt, de lejárt a szerződés.. és inkább vonalas telefon+net+tv. csomagra váltottunk, mivel a kábel úgyis a t-home-tól jött. De nekünk nem izéltek.. pedig volt, hogy késtünk a kábel befizetéssel pár napot.
9. Imisz (válaszként erre: 7. - Meli0428)
2011. okt. 26. 21:17

És mi a garancia arra, ha az x előre kifizetett hónap után késel a fizetéssel, nem kérik vissza? Vagy valami más szankció? Büntetőkamat és társai...

Vegyél inkább valahol részletre, néhol 1x kezelési költség mellett 0% kamatra adnak. A szórólapok szerint.

De ha mindenáron előre akarsz fizetni nekik, kérdezd meg tőlük, próbálj egyezkedni.

8. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Meli0428)
2011. okt. 26. 21:13

A honlapjukon szereplő ajánlat szerint a feltétel a "akik az ÁSZF szerint a fizetőképességre vonatkozó pénzügyi előminősítésnek megfelelnek."


magyarán a fizetési fegyelmet vizsgálják, ezek szerint elég szigorúan.

szerintem az ügyintézőt kellene valahogy meggyőznöd, nem tudom, mekkora jogköre van ilyesmiben ítélkezni, de láttam már ügyfélszolgálatost komolyabb engedményt tenni.


hívd fel az ingyenes számukat, és kérdezz rá.

2011. okt. 26. 20:58
nem 2 évre. 6hó,mert annyi kell,hogy megadják. vagyis ha az elmúlt félévben nem késtünk volna a befizetéssel,akkor ideadták volna. ezért írtam azt,hogy vajon van e olyan lehetöség,hogy előre kifizetek x havidíjat,hogy megadják
6. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Dovima)
2011. okt. 26. 20:18
Azt írta, előre kifizetné a havidíjakat, azért az 2 évre előre elég sok pénz.
5. Imisz (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. okt. 26. 19:39

Nem tudok erre mit mondani. Ne hagyd annyiban, akkor csinálják vissza a hosszabbítást! T-éknél én is hasonlóan jártam, a hűséget meghosszabbították, de a nagyobb sebességű net-et nem biztosították, ráadásul a csekkek a magasabb összegről jöttek. Nem volt könnyű menet, mailok, telefonok,oda-vissza és egyszerűen mintha analfabéták ülnének ott, nem értették mit akarok: ÉN TELJESÍTETTEM a szerződésben foglaltakat, ŐK NEM!

Végül az egyik T-Pontban találtunk egy értelmes hölgyet aki egyből értette a problémát és lerendezte. Igaz, lobogtattam az általuk is aláírt szerződést. A befizetett összeget visszakaptam ( le akarták írni 0 ft-os csekkekkel, ebbe nem mentem bele mert már nem bíztam bennük) és azóta ugyan nem lett gyorsabb a net, de a csekkek normálisan jönnek. Szóval sok türelmet és sok sikert!

4. dovima (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2011. okt. 26. 19:38
ha lenne nekem is annyi én se tőlük venném a tv-t,de nyilván azért veszi így az ember mert nincs felesleges 100 rugó.....
3. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. okt. 26. 19:35
Ha van a zsebetekben 100 rugó, akkor nagyjából ilyen kategóriájú laptopot szerintem kaptok a boltban is.
2. dovima (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. okt. 26. 19:31
én tv-t rendeltem tőlük és már 3 hete csesznek küldeni,hívtam őket és mondták h minden rendben van a rendeléssel csak nincs raktáron és különben is 30 nap...ehhez képest mikor rendeltük azt mondták h 5 munkanap...
2011. okt. 26. 19:27
vasárnap megrendeltünk egy laptopot,aminek a feltétele az volt,hogy meghosszabbítják 2 évvel a netet. megtörtént a hosszabbítás és ma felhívtuk őket,hogy mi van a laptopal,mert a net hosszabbítás megvolt és a rendelés is. ma pedig visszadobták a laptopot,mert elvileg az elmúlt félévben pár napot késtünk a befizetéssel. elöre kitudjuk fizetni a havidíjakat,hogy megkapjuk a laptopot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook