Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-Home notebook laptop vásárlás fórum

T-Home notebook laptop vásárlás (beszélgetős fórum)


2013. jan. 16. 07:29
a barátnőm február 28.án rendelt tavaly és húsvét előtt 2 nappal kapta meg (5 hét) .viszont én november 8.án rendeltem nov 10.,én már hozták.rengeteg rendelésük van
2013. jan. 15. 16:01

Decemberben rendeltem laptopot, azóta is várok rá.

Már vagy 8 alkalommal hívtam őket, személyesen is bementem egy Tpont üzeltbe. Mai napig még semmi.

Nem értem mi tart eddig, rendelek egy laptopot, és azt nekem külön gyártják le? Ennyi idő alatt az is beleférne.Valakinek van ezzel tapasztalata?

Mennyi idő az átfutás?De jó annak, aki pár nap alatt megkapta, amit tőlük rendelt meg.

2012. dec. 5. 12:45

Épp ezért vettem énis meg ezt.

Ha azt nézzük hogy kamatmentesen megkapom, egyedül a 2 év hűség köt a szolgáltatóhoz. A hűségem meg 1,5 évig alapból megvolt a samsung tv vásárlása miatt, akkor meg már inkább lett a laptop is, nem sokkal lett több így a hűségem, csak 6 hónappal, mint az eddigi volt.

Auchan azt tudom hogy még mindig 119990ft a HP650-es, épp tegnap délelőtt néztem.

2012. dec. 4. 22:14

Jól van na, ha 4-5 év múlva is itt leszel és a géped még müködőképes állapotban van, leborulok a HP nagysága előtt. Nekem egy kicsit fura, hogy 138ezer Ft-ról visszaesett az ára 100 alá, és még táska is jár mellé. Nekem ebből az jött le, hogy nagyon szabadulni akarnak tőle, de lehet hogy csak rémeket látok ott is, ahol pedig nincs.

Kívánok hozzá örömet, egészséget, meg minden jót, nem volt bennem semmi rosszindulat, tényleg. :)

Drága gépet én se vennék, úgyanúgy elromolhat, és mindig aszerint választok hogy mégis mi az igény. Se többet, se kevesebbet.

2012. dec. 4. 21:30

Miért vagy ennyire HP ellenes?

Néztem én is több fórumot, rosszat igazából nem írtak sok helyen róluk.


Az meg szerintem hogy pár év után elromlanak, az benne van a pakliban mindenkinél.


A nagy márkának örvendő GPS-em és digi fényképezőm 1,5 év után beadta az unalmast és rossz lett, javítani kellett, a nevenincs kamerám meg a mai napig kiválló egészségnek örvend.


Nekem ma meglepi volt mindenesetre hopgy adtak HP-hez táskát, mert ezt a tel ügyfélszolgálat nem mondta, azt mondték hogy az nincs benne.

14. a97b9a4e4e (válaszként erre: 10. - Krisz38)
2012. dec. 4. 19:09
Nekem az a link be sem jön...:(
2012. dec. 4. 19:08
Jaj, lemaradt a mondat vége..szóval az lett volna a kérdésem, hogy milyen ez a matt képernyő? Élénkek a színek, és tényleg nem tükrözödik nappali fényben?
2012. dec. 4. 19:06

Lehet, de a Lenovónál 2 év gari van, egy hét náluk a szervíz általában, és 120ért már gamer laptopokat adnak Nvidia kártyával. Nekem nem ajánlották a Hp-t, meg amúgy sincsenek jó tapasztalataim vele. Volt egy Hp fényképezőm, jó ha 3 évig bírta.

De sok szerencsét meg örömet nektek a laposokhoz! ;) Am

2012. dec. 4. 14:54

No, nagyon gyorsak voltak a GLS-esek.

Vasárnap este 9 után rendeltem meg a laptopot, erre most telefonáltak dél előtt, hogy 20 percen belül jön a futár és hozza.

Végre a telepítés minden sikerült, kicsit furcsa még az új op.rendszer ami rajta van, de kezdem megszokni. Az egeret azért használom hozzá.

10. krisz38 (válaszként erre: 8. - A97b9a4e4e)
2012. dec. 3. 22:59

[link]


Háááát.. a fenti link a Lenovot nem igazán dícsérgeti. De tény, hogy minden márkában ki lehet fogni a "gázosat". Nekem pl. egy ismerősöm a HP-nél dolgozik, neki szinte mindene Hp, ha tehetné még a bojlere is az lenne, esküszik a márkára. Aki meg igazán bika gépet akar, és nagyon jót, az úgysem a 100 ezer ft-os gépek között keresgél. Szerintem böngészgetni, levelezni, chat-eégetni, stb. stb..éppen megfelel a HP 650-es havi 3 doboz bagó árárért:-D. Én továbbra is ajánlom.

2012. dec. 3. 22:51

Az a gondom hogy nincs pénzem arra hogy százas nqgyságrendben vásároljak, a sok kamatrol nem is beszélve.


Az érdekelne még nagyon, hogy laptop táska volt e hozzá_ úgy össxességébe mik vannsk benne?


Mobilrol irok, bocsi az írásért.

2012. dec. 3. 11:48

Szia!

Ha hosszabb távra tervezel, ne vegyél HP-t, ezekkel a belépő kategóriás gépekkel meg csak a baj van, biztos annak is megvan az oka hogy ennyi helyen akcióznak vele. Ezek a gépek nem rég jöttek ki a gyárból, és már több mint 30%-ot esett az áruk. Miért, szerinted?

Vegyél inkább Lenovót, az megbizhatóbb márka, jobb a szervíze, több garanciát adnak rá, és sokkal jobb a felszereltségük is.

2012. dec. 3. 06:43

Én nekem is hp 650 van nagyon szeretem.

Én csütörtökön rendeltem szombaton itt volt(akkor a szombat munkanap volt)

6. krisz38 (válaszként erre: 5. - B399a09e0e)
2012. dec. 2. 21:57
3 hete kaptam meg, a megrendeléstől számítva kb. 4-5 nap múlva hozta a futár. Nekem reggel 6-tól este 10-ig megy,(vagy még tovább) és kb. 3 szor töltöm. Villámidő alatt feltölt. Nekem is rooterem van, így hurcolászom a lakásban új kis masinám:-). De ha mindíg az asztalon lenne, akkor kivenném az aksiját, és csak áramról menne, így kímélném. Szerintem ez jó vétel így, hisz annyira gyorsan mennek le a számítástechnikai cumók , műszaki dolgok árai, hogy 2év múlva már ez a gép is elavultnak tekinthető. Legalább nem az én pénzem "áll benne".
5. b399a09e0e (válaszként erre: 3. - Krisz38)
2012. dec. 2. 19:30

Én azt a részét néztem hogy így kamatmentesen veszem, az üzletben meg ha megvenném, a kamat lenne vagy 60000ft, abból meg már a fiamnak is tudok újabb gépet majd venni, nincs fölös pénzem kidobálni.


Pont jó, hogy wifi-s router van, így csak egy beállítás kell majd ha megkapom a laptopot, és házon belül hordható lesz.


Meddig bírja a tied aksija?

Régen vetted? Ja és igen, mennyi idő telt el, mire megkaptad?

4. b399a09e0e (válaszként erre: 2. - Bázis22)
2012. dec. 2. 19:27
Igy is, úgy is 2014 augusztusiig hűek vagyunk, mert korábban már Samsung LCD TV-t vettünk náluk szintén így.
3. krisz38 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. dec. 2. 19:20
Én már erről írok:-))) Jó kis gép,és az üzletben drágább!!
2. bázis22 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. dec. 2. 19:19
Maguk a készülékek nem rosszak, de 24 hónapot íratnak alá, tehát ha tetszik, ha nem 2 évre le vagytok kötelezve.
2012. dec. 2. 19:16

A véleményetekre lennék kíváncsi a T-Home laptopokról notebookokról. Saját tapasztalat vagy ismerőstől hallott vélemény is jöhet.


HP notebook 650--eset néztük ki 29940 kezdővel és urána 24*2290.-ért, persze hamarabb kifizetve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook