Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szürke papagáj fórum

Szürke papagáj (beszélgetős fórum)


9. hippi62 (válaszként erre: 8. - Náíma)
2010. nov. 7. 10:21
Sikerült már más szót is megtanítani vele azóta?
8. Náíma (válaszként erre: 7. - Anyuci91)
2010. jan. 31. 20:58
Szia!Én is sokat foglalkozom vele.Csak engem szeret a családból,mindenki mást meg csípked.Nem értem mért.Még a konyhába is magammal viszem,és vele beszélgetek főzés közbe.De hiába!Csak annyit mond,hogy anyú!De azt el ismétli százszor.Van mikor beszél valamit,de nem értem.
2010. jan. 30. 11:33

Nekem volt egy a legkisebb a hullámos papagáj, az

három szót megtanult, Pityuka, puszi, szia pszt.

Azokat felváltva ismételgette. Ilyen beszélő papagájjal csinyán kell bánni, főleg a jákóval az állatkereskedésnél majdnem háromszázezer forintba

került. Engemet az madaram nagyon szeretett és ragaszkodott hozzám, mert sokat foglalkoztam vele, nagyon megtudják hálálni a törödést és aranyosak

ahhoz, aki törödést tanusit. Üdv.

6. d7c2974ab9 (válaszként erre: 3. - Meruru)
2010. jan. 26. 01:53
Igen, így kell megatnítani. SOkszor kell ismételgetni, és egyszercsak ő is elkezdi mondogatni.
2010. jan. 25. 22:41
Ja !És ricsinek hívják.
4. Náíma (válaszként erre: 3. - Meruru)
2010. jan. 25. 22:40
Szürke papagáj
3. Meruru (válaszként erre: 1. - Náíma)
2010. jan. 25. 22:36
A papagájok ugye elsősorban hangutánzók, azt fogják utánozni amit sűrűn hallanak. Húgomék lórija így tanulta meg azt hogy: gyere, szia, szeretlek, Oszkár (ez a neve), köszönöm. szóval sokat kell neki ismételgetni. Az sem baj, ha finomság-adás mellett mondogatod, akkor majd ha enni szeretne fogja mondani ő is. Amúgy milyen papi, Jákó?
2010. jan. 25. 22:33
Azt már láttam, hogy tükör volt előttük...
2010. jan. 25. 22:30
Szeretném a tanácsotokat kérni,hogy hogyan kell a papagájomat beszélni tanítani.Két és fél éves,és csak annyit mond,hogy ANYU.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook