Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szuri utáni nyűgösség? fórum

Szuri utáni nyűgösség? (beszélgetős fórum)


6. hajni107 (válaszként erre: 5. - Nagymaya)
2012. aug. 21. 12:42
köszi csak azért gondoltam arra mert olvastam sok helyen hogy egy hétig eltarthat a nyügi, és már volt az ismeretségi körbe olyan akiknek szintén csak a 4hós okozott gondot. de ma már úgy tűnik minden a régi, ez a 7.napunk :)
5. nagymaya (válaszként erre: 1. - Hajni107)
2012. aug. 20. 20:16
Nem valószinű, hogy a szuritól van. Az általában aznap és másnap okoz tüneteket. Másrészt akkor a 2 és három hónapos szuri is ezt váltotta volna ki, hiszen ilyenkor ugyanolyan injekciót kapnak a babák. Inkább a fogzásra tippelnék.
2012. aug. 20. 13:00
ma már nem vagyok benne biztos hogy a szuri az ok. lehet a foga is közre játszik, csak azért gondoltam a szurira mert attól a naptól fogva ilyen, lehet véletlen egybe esés? valakinek valami ötlet hogy tudnám megkülönböztetni? és adhatok neki viburcolt vagy valami más fogzás könnyítő homeopátiás szert hátha a fogacska bántja? csak nem tudom szuri végett adhatok e igaz már több napja volt. köszi a segítséget!
3. hajni107 (válaszként erre: 2. - Csepregineandi)
2012. aug. 19. 20:07
köszi a segítséget. eddig nagy szerencsénkre egyik oltásnál se volt baj, most meg így vagyunk... remélem múlik szegénykémnek igen sajnálom :(.
2012. aug. 19. 20:05
Szia nekem 4 gyerekem van sajnos egytől egyig mind megszenvedett ezzel úgy 5nap de volt aki egy hétig szenvedett
2012. aug. 19. 19:55
Sziasztok! Kislányom 5napja kapta még a 4hónapos védőoltást. Aznap délutántól másnap estig nagyon nyűgös volt. Utána levő nap minden a régi volt, de sajnos a rákövetkező naptól ismét nyűgös volt azóta így mennek a napjaink. Kinek hány napig volt nyügis a babája szuri után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook