Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szúnyogok fórum

Szúnyogok (beszélgetős fórum)


10. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Katana)
2013. aug. 11. 00:47

[link]


Én ezt a krémet használom a mai napig, pedig már 2 éves a kisfiam. Elég jó, és újszülött kortól használható.

Illetve, én tennék a kiságyára - ha van baldachin állványod - egy nagyméretű szúnyoghálót, szintén bababoltokban kapható.

2013. aug. 10. 14:22

Lehet kapni baldachinos szúnyoghálót. Én azért vettem egyet magamnak, hogy nyugodtan tudjak este kint a teraszon olvasni alatta. A Vaterán vettem kb. két hónapja, ha jól emlékszem, 5 ezer forint volt az ára. Biztosan árulja még most is az illető, több színben lehet kapni nála, esetleg keress rá. Én szívesebben használok ilyen mechanikus eszközt, mint vegyszert.

...

No, közben rákerestem, most többen is árulnak, több félét ugyanott, picit lejjebb is ment az ára, 4500 forint.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Katana)
2013. aug. 9. 21:04
elég, ha lefekvés előtt 1 órára bedugod a konnektorba, minden röpködőt kinyír, de ami nekem van lapkás elég büdös, utána sötétben szellőztetek.
2013. aug. 9. 20:42
Őszintén szólva ezekkel eddig azért nem próbálkoztam, mert azt gondoltam pici baba mellett nem lehet. Köszönöm a válaszokat és a linket, utánanézek, és beszerzek egyet.
2013. aug. 9. 16:50

Meg is találtam, igaz ez folyadék.

[link]

2013. aug. 9. 16:48

folyékony konektoros raid


de sokat segít a citromfű is cserépben, mert nem szereti a szúnyog az aromáját :)

2013. aug. 9. 16:47
Valahol fél szemmel mintha láttam volna (talán Spar) kifejezetten gyerekszobába valót.
2013. aug. 9. 16:46
Én lapkás Vape elektomos riasztót használok, nekem bevált.
2013. aug. 9. 16:42
én elektromos riasztót használok.
2013. aug. 9. 16:31
Sziasztok! 2 hónapos kisfiam mellé keresek valami szúnyogírtó vagy riasztó szerkezetet. Szúnyogháló van az ablakon és az ajtón is mégis mindig betéved 1-2 dög, és tutira szegénykémet csípik meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook