Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki a Kaznicbarcikai kórházban? Tapasztalatok? fórum

Szült valaki a Kaznicbarcikai kórházban? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


8. seryevi (válaszként erre: 7. - Nikcsike)
2009. ápr. 28. 10:20

Szia nikcsike!

Már tényleg nincs sok hátra!

Szatmárinál szültem, ő volt ügyeletben!

Váradit nagyon dícsérik!!!

Nekem szerencsére semmi problémám nincs a terhességem alatt, így most sem fogadok dokit, majd aki bent lesz!Két hét múlva megyek ultrahangra, nem láttam még az új dokikat!Szerintem csak egy-kettő kerülhetett a szülészetre!Edelényben merre laktok, mi is ott laktunk, Finkén!Edelénybe járok vissza tanácsadásra!

7. nikcsike (válaszként erre: 6. - Seryevi)
2009. ápr. 27. 14:11

És egyébként kinél szültél???!

Hú hát akkor már a tesó itt van a kertek alatt. Én majd csak jövő márciusban szeretnék szülni. De mivel én veszélyeztetett terhes leszek ezért nekem kell orvost fogadnom, csak bajban vagyok, mert nem tudom kit kellene. Bár most hallottam hgoy új orvosok érkeztek!

6. seryevi (válaszként erre: 1. - Nikcsike)
2009. ápr. 24. 10:59

Szia!

2008.03.22-én született a kisfiam a barcikai kórházban!Lezajlott..., szerencsére probléma mentesen!Nem fogadtam orvost, nem is lett volna értelme, mert a kisfiam 36.hétre érkezett!

A kistesó érkezése 06.05-re van kiírva, de most sem fogadok meg senkit!

2009. ápr. 24. 10:51

Sziasztok!

Figyeli még valaki ezt a fórum témát???

2009. jan. 2. 18:51
senki sem szült ott???
2009. jan. 2. 17:04
én barcikán születtem anno :)
2009. jan. 2. 16:44
Senki??? :(
2009. jan. 2. 16:28
Szeretnénk egy második babát hamarosan, és gondolkodom azon hogy a miskolci vagy a barcikai kórházban szüljem meg a picit. Szóval az elsőt Barcikán szültem, én meg voltam elégedve a kórházzal, de az hogy melyik orvost fogadjam a második terhességemnél bajban vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook