Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülői értekezletre (első ovis) vihetem magammal a 3 évesem? fórum

Szülői értekezletre (első ovis) vihetem magammal a 3 évesem? (beszélgetős fórum)


1 2
8. e83ed59672 (válaszként erre: 5. - Voltam...leszek)
2013. aug. 24. 23:00
Kénytelen leszek valami megoldás utan nézni... Barát kilove mert mindenki dolgozik.. Férjem is persze..
7. e83ed59672 (válaszként erre: 4. - D20c30cb4c)
2013. aug. 24. 22:58
Igen, nekem is ilyenek jutottak eszembe, az én gyerekem meg nem arról híres hogy üljön nyugodtan csendben, vagy szépen egyedül eljatszon.. Majd megkérdezem telefonon előre, hogy van- e ügyelet másik szobában, mert úgy tudom hogy zárva van meg az ovi..
6. tixtina (válaszként erre: 1. - E83ed59672)
2013. aug. 24. 22:57
Nincs egy barátnőd,akire rábízhatnád arra az egy-két órára,amíg a szülői tart?Nem jó gyerekkel menni:oo
2013. aug. 24. 22:54

Nálunk a meghívóban külön szerepel, hogy a gyermeket NE hozzuk.

Barát, szomszéd segítsége esetleg?

4. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - E83ed59672)
2013. aug. 24. 22:53
Én pedagógus vagyok, mi is meg szoktuk kérni a szülőket, hogy valamiképpen intézzék el a felügyeletet, mert nem túl jó, ha bent van a picike, sajnos sok esetben megzavarja a szülő figyelmét is. Ha nem tudja megoldani a felügyeletet, akkor általában az ügyeletes teremben elvállalja az éppen műszakban lévő pedagógus a gyerkőcöt.
2013. aug. 24. 22:51
Szerintem nem lenne szerencsés dolog. Meg kellene próbálni valakire rábízni arra az egy órára. Ha ugyanis ott van a gyerek is, nem tud az ember oda figyelni arra, amit a pedagógus mond, nem fog egy helyben ülni, állandóan anya, anya, stb. A pedagógust is zavarná, ha nem tudná elmondani azt a sok fontos dolgot, amit a szülőknek tudni kell. Arról nem is beszélve, hogy más anyukák, akik meg tudják oldani a gyerek elhelyezését, nem vennék jó néven, ha más gyereke miatt nem tudnák követni az elmondottakat. Szóval, szerintem próbálj meg egyedül, gyerek nélkül menni a szülői értekezletre.
2. gatto4 (válaszként erre: 1. - E83ed59672)
2013. aug. 24. 22:48
Szerintem nem szerencsés vinni a gyerkőcöt... Nálunk volt, hogy (oviidőben volt a szülői) és a gyereket leadatták az anyukával az ügyeletes csoportba délután.
2013. aug. 24. 22:44
Szeptemberben kezdjük az ovit, az első szülői jövő heten lesz, ez lesz a legelső alkalom, meg nem volt semmi tájékoztatás sem amióta felvettek. kislányokat nem tudom kire bízni, vinnem kell magammal.. Nem tudom hogy szoktak-e ilyet..mit fog szólni az óvónő, elvégre egyedül nem hagyhatom otthon a gyerkocot..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook