Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülői értekezlet fórum

Szülői értekezlet (beszélgetős fórum)

2011. febr. 27. 19:00

Mi értékeltük, mikor megmutatták azokat a fejlesztő játékokat, amiket használnak és lehetőséget kaptunk rá, hogy mi is kipróbáljuk...Sőt rengeteg olyan játékot is mutattak nekünk amik hasonlóak, és egy családnak is elérhető áron beszerezhető...

Vagy otthon hogyan lehet kreatívkodni...

Mi pl: gyurma, festés

ragasztgatás

rengeteg kollázst készítettünk

egyik nap állatokat, a másik nap növényeket...

Aztán boncolgattuk.pl: növények: zöldség gyümölcs egyéb...

8. luem
2011. febr. 27. 17:21
En ezeket a dolgokat az utolso szuloin szoktam feldolgozni(majusban altalban).Amiket te alabb felsoroltal azt szinte mind megbeszeljuk:)Tanacsot en nem igazan tudnek adni neked,mert Erdelyben elek (Szilagysagban)es dolgozom.Itt mas a tanterv,program,stb.,de biztosan vannak benne kozos pontok:)most itt a kicsi fiam,aki 2 eveso tart ram igenyt:D,ugyhogy most mennem kell...szep estet!De ma meg leszek!:)
2011. febr. 27. 17:10

Az én gyerekem még csak középsős és vegyes csoportban van, de ha már iskolakész lenne, akkor érdekelnének például a városban (faluban) lévő alternatív lehetőségek, alternatív sulik. Mondjuk, hogy te személyesen mit gondolsz róluk, vagy inkább mit tudsz róluk, ilyen tájékoztatóféle.

És érdekelne, pontosan mit követelnek a gyerektől az iskolában és szerinted, mint óvónő, mit tud vagy nem tud még ebből, esetleg mivel lehetnek nehézségei, vagy mi fog különösen jól menni neki, amire esetleg jobban oda kell figyelni - habár ez utóbbit talán inkább személyes beszélgetés alkalmával kell elmondani, nem ott mindenki előtt. De engem például ez is érdekelne. A szülő sokszor nem objektív a gyerekével - akár pozitív vagy negatív értelemben -, jó egy külső szem véleménye is, aki ráadásul szakember.

2011. febr. 27. 17:06

Értem!

Hú, bárcsak minden óvónő ilyen lenne! :)


Engem például érdekelne, mit csinálnak egész nap. Mondjuk, miket játszanak, miket ESZNEK, mennyit vannak kinn, miket csinálnak foglalkozásokon, ilyesmi.

Tudom, ezek elég általános kérdések, de ezeket nekünk sose mondják el. Lehet, rá kéne kérdezni, de én nem vagyok olyan kérdezgetős fajta... :)

5. luem
2011. febr. 27. 17:06
nekem is vegzoseim(elokeszito csoportosaim)vannak,de meg egyet ugy is tartok,csak most keri az igazgato,ezert muszaj...de nem akarom untatni sem a szuloket,sem en nem szeretnek unatkozni,...ha mar muszaj megtartani,akkor legalabb kellemes,es hasznos legyen:)
2011. febr. 27. 17:04

Nálunk épp holnap lesz.

Mivel a kisfiam szeptemberbe kezdi a sulit,nálunk ez lesz a fő téma.

Jönnek az elsős leendő tanár nénik.

A gyerekek iskolai fejlettségéről meg arról lesz szó mostanában miben és mennyit fejlődtek.

3. luem
2011. febr. 27. 17:03
Azert,mert ovono vagyok,es szeretnek olyan temat feldolgozni,ami erdekli a szuloket..bar vannak otleteim,de kivancsi vagyok masok velemenyere is:)
2011. febr. 27. 16:59

Nálunk csak féléves szülőik vannak, ott általában ugyanaz a koncepció: elmúlt és következő események, pénzügyek, meg ami eszükbe jut. Általában ugyanazt mondják el...

Amúgy miért kérded?

1. luem
2011. febr. 27. 16:52
Mi volt az utolso szuloi temaja,amelyen reszt vettel(foleg ovodai szuloi erdekelne)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook