Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülő vs barát fórum

Szülő vs barát (beszélgetős fórum)


2010. szept. 18. 17:06

Én nem a legjobb barátnője szeretnék lenni, hanem egy olyan ember akivel bármilyen gondját, bánatát, örömét megoszthatja.

Szerintem ez egy barát és egy szülő dolga is egyben.És a kettő még megférhet egymással!

2010. jún. 26. 14:22
Most lehet, hogy fogok kapni a kis kobakomra, de mint aki nem rég gyerek, de azért még mindig az, nem hiszem, hogy jó ötlet. A szülő az legyen csak szülő. Nincs annál idegesítőbb, ha az anyuka minden áron a LB-je akar lenni a lányának. A barátoknak ott vannak az osztálytársak, haverok, stb. A szülő meg legyen ott ha kell, legyen meg persze a bizalmas kapcsolat, de azért ne akarjon barátja lenni. Hiszen nem lesz ott vele mindig és akkor a gyerek ott fog állni, hogy na akkor hogy is kell barátkozni, amúgy idegenekkel??
2009. ápr. 3. 09:07

Nem valami népszerű a topic, pedig érdekes felvetés.

Érdekelne azok véleménye is, akik nem értenek egyet az itt, eddig leírtakkal...

Meg az is, hogy akkor MIÉRT?

2008. okt. 4. 13:31
Mi is így neveltük a lányunkat, aki már 10 éves. Nem tudom,hogy jól tettük-e, de már most sokkal több mindent elmond nekem,mint én az anyukámnak bármikor is. Hát remélem ez így is marad,és nem szúrunk el semmit. Köszi a bíztatást.
2008. okt. 4. 13:05
Igen lehet.Már most így nevelem a lányomat,aki 3 éves.Őszinte vagyok vele és ha kérdez mindent elmagyarázok neki a maga kis szintjén.Kikérem a véleményét(Persze nem mindenbe!),hogy érezze azt hogy az ő véleménye is számít.
2008. okt. 4. 12:21
Szerintem lehet és kell is. A bizalmat kell táplálni. Nem leordítani a gyerek fejét, meg hülyére verni, hanem meg kell beszélni mindent. Én legalábbis így szeretnék majd gyereket nevelni.
2008. okt. 4. 12:11
Lehetek agyemeknek szülője és barátja is egyben? Ha igen, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook