Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülinapi zsúrra milyen ajándékot érdemes vásárolni egy 5 éves kislánynak? fórum

Szülinapi zsúrra milyen ajándékot érdemes vásárolni egy 5 éves kislánynak? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 2. 17:07
nincs mit :)) ismerős a helyzet :)) legközelebb is szívesen, ha kérdésed van! :))
5. zumbi (válaszként erre: 4. - 223cf40dc0)
2009. ápr. 2. 17:05
én is vmilyen könyvre gondoltam elsőre, jó ötlet a készségfejlesztő játék is, midenképp szétnézek a boltokban. Köszi
2009. ápr. 2. 17:04
akkor nyugodtan vigyél könyvet, vagy bármit, amit ajándékozhatónak tartasz - én azért a készségfejlesztő játékokra szavazok :) menjetek el a lányoddal körútra és figyeld, hogy neki mi tetszik, aztán, amit megfelelőnek ítélsz meg az jó lesz a másik kislánynak is :))
3. zumbi (válaszként erre: 2. - 223cf40dc0)
2009. ápr. 2. 17:01
a lányom ovis társa a kislány
2009. ápr. 2. 16:42

kirakós mesekönyv az egyszerűbbek közül és általában bejön, meg bármiféle barbies és egyéb kacatok :)) tapasztalat


bár én ruhát szoktam kérni a közeli ismerősöktől, családtagoktól, de egy csoporttárstól ezt nem kérhetem, így kapunk mindig mindenféle lányos kütyüt és egyebet :)) még sminkkészletet is - direkt kislányoknak, csillog és színes, kikenik vele magukat még a bulin és utána nincs vele gond, mivel elfogy :)


kinek vinnél ajándékot?? miért nem kérdezed meg esetleg az anyukát, hogy mire lenne szüksége?

2009. ápr. 2. 16:39
Szülinapi zsúrra milyen ajándékot érdemes vásárolni egy 5 éves kislánynak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook