Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szülinapi buliszervizek gyereknek fórum

Szülinapi buliszervizek gyereknek (beszélgetős fórum)


16. hellokitty2000 (válaszként erre: 13. - Timédi)
2011. ápr. 7. 20:11

Hát az attól függő lehet,hogy mi tartozik bele a szolgáltatásba.

De szerintem 1000-1200 ft gyerekenként még elfogadható.

15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Timédi)
2011. ápr. 7. 18:41
Írta, hogy a menüket és a tortát kellett kifizetni.
14. Timédi (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2011. ápr. 7. 18:30
Ezt nem értem!?!? Fejtsd ki kérlek!
13. Timédi (válaszként erre: 9. - Hellokitty2000)
2011. ápr. 7. 18:29
És mennyit fizetnél ki érte, ami még neked reális árnak tűnik? Mondjuk 2 óra szervezett buli, 10 gyerkőcnek.
12. szjudy77 (válaszként erre: 5. - Timédi)
2011. ápr. 6. 21:35
igen
11. andi6020 (válaszként erre: 8. - Timédi)
2011. ápr. 6. 21:16
3 sort írt....
10. martin3 (válaszként erre: 1. - Timédi)
2011. ápr. 6. 20:57

szia! mi épp most tartottuk kislányom szülinapi buliját szombaton. 6éves lett, és meghívott pár barátot, akiknek tesóik is vannak, és mivel nekünk is vannak picik, így összesen 13gyerek volt 3hós, 9hós, 2-3évesek, és 4 illetve 6évesek( 6évesből 3lány volt a kislányomon kívül). Először kétségbe estem mit fogunk csinálni, mert gondoltam szétszedik a lakást...de a következőt csináltam: a játékok felét elpakoltam a hálónkba, hogy ne is lássák, minden korosztálynak hagytam elöl pár játékot(pl babáknak pár babajátékot, fiúknak autókat, garázst, vonatpályát vonatokkal, lányoknak meg a barbiekat, pónikat.) ez épp elég volt!!! kb 30-45percig szépen eljátszottak, majd kezdett lazulni a dolog, és ekkor jött az általam kreált játékok(számítottam rá, hogy kezd majd rendetlenkedni főleg az én kisfiam és akkor majd nem bírok velük) 1. lufis játék: felfújtam lufikat még a buli előtt amelyekbe 1-1 papír darabot tettem. A papírt 4 felé vágtam eredetileg, amin egy kép volt, vagyis puzzle szerűen kellett összerakniuk a képet, miután sikerült kidurrantani a lufit. Verseny volt a fiúk és lányok között. 2. szoborjáték(megbeszéltek egy mozdulatot, amiben meg kell állnia tapsra szaladás után. 3. vödörbe kellett kislabdával célba dobni 4. párnákkal "ki a házból mókusok" 5. kidobó pici labdával 6. kanállal főtt tojás cipelés stb lehet még a netről rengeteg ötletet gyűjteni. Nekünk saját udvarunk nincs csak egy közös udvar, így ezeket ott bonyolítottuk le, de szerintem sok ezek közül lakásban is játszható!(ha nincs udvar)

a kaja: vettem ropit, sajtos tallért, sütöttem egy túrós pogit + üdítő,

torta: kislányom gesztenyepüré tortát szeretett volna, így csináltam, tök egyszerű: piskóta (bár én úgy csináltam, hogy a tésztájába is tettem gesztenyemasszát), a gesztenyemasszát kikevertem porcukorral, felvert tejszínhabbal, és a tortalapokat megkentem kör alakban hol ezzel a gesztenyés töltelékkel hol sima tejszínhabbal(amibe tettem habfixálót, hogy szép kemény maradjon és rendes tejszínből csináltam, nem porból)a végén az utolsó lapot megkentem tejszinhabbal vékonyan és mint a gesztenyepürénél a krumplinyomóval nyomtam rá a maradék csak sima gesztenyemasszát, az oldalára pedig szeletelt mandulát tettem. Az egész nem kerelt bele 2000-2500ft-ba(pedig arany maróni gesztenyemasszát használtam, ami szerintem a legjobb és ez árban is mutatkozik sajna, de van olcsóbb is..) és mindenki megdícsérte, hogy jobb, mint a cukrászdai(az egyik kislány ezt "rendelte" anyukájától a saját szülinapjára, pedig tök finnyás, csak a csokitortát ette meg eddig...)

szóval otthon is meg lehet csinálni ötletesen, szépen és a gyerekek tök jól érezték magukat, nem kell hozzá nagy kreatívság és pedagógiai végzettség sem...és sokkal olcsóbb is

(már eleve úgy voltak meghívva, hogy fél4-fél6-ig tart, így mindenki indult is haza mikor fél 6körül lett, és ez a 2 óra épp elég volt, csak le kellett kötni őket.)

utána csak azt a pár játékot kellett visszapakolnom a helyére , amit elölhagytam nekik(amit az elején írtam) hiszen mindent "kipróbáltak", és a mosogatás sem volt nehéz, csak kistányérok a tortához+ villa.

9. hellokitty2000 (válaszként erre: 8. - Timédi)
2011. ápr. 6. 20:32

Sziasztok.

Az én csajom még csak 3 éves és eddig nem gondolkodtunk buliba.De jövőre már szeretnék mert az ovistársai közül szivesen látunk pár gyereket.

A mekibe én sem vinném.

De egy szervezett buli jó ötlet.

8. Timédi (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2011. ápr. 6. 19:57
Nekem nem a mekis szülinap a színvonal, és ezt minden bántás nélkül mondom. Azon túl, hogy mennyire egészségtelen és még a kicsiket is ezzel tömjük... Igazából ott is kifizetsz 800 Ft/ gyerek, mindegyik kap egy happymeal menüt, amihez amúgy is jár egy játék. A torta ingyen volt?
7. pmjudit (válaszként erre: 5. - Timédi)
2011. ápr. 6. 19:52
Igen.
2011. ápr. 6. 19:49

Mi Mekiben tartjuk évek óta.

Minden gyerek Happy Mealt kap + van torta - az ünnepelt a Mekitől is kap ajándékot.

A menüket és a tortát kell kifizetni, a hostesst nem és terembérlet sincs.

2011. ápr. 6. 19:40
Mi buliszervizt készülünk csinálni, és közel sem ennyiben gondolkodunk. Szerintetek 12.000 Ft/ 2 óra és 10 gyerek jó ár? Ebben játék, tánc, zene, versenyjátékok, arcfestés van és szinte minden, ami ennyi idő alatt kivitelezhető. :)
2011. ápr. 6. 19:34
Igen, és ebben még nincs semmi extra program, a kölykök szétszélednek a játszóházban, aztán vadászhatod őket össze a tortázásra... Durva nagyon... Bár ha belegondolsz, ha csak simán befizetsz ennyi gyereket a játszóházba 3 órára, az is kerül ennyibe :(
2011. ápr. 6. 19:33
Tehát akkor 3 óra volt. Elég durva hogy 3500 Ft/gyerek... :S Az majdnem 30.000 ft.
2011. ápr. 6. 19:30
Sógornőmék tartottak játszóházban szülinapi bulit, azt hiszem úgy 3500Ft/gyerek környékén volt + amit a szülők fogyasztanak... És minimum 8 főt kell fizetni ha jól emlékszem. Ebben volt a gyerekeknek pizza vagy melegszendvics, üdítő és persze a játszóházi belépő. 5kor kezdődött a buli és zárásig (8ig) voltunk ott. Bp, 17.ker.
2011. ápr. 6. 19:26

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy milyen árban vannak mostanában a gyerekeknek szóló szülinapi bulik. Játszóházban tartva, vagy bárhol, ahol szervezett program, játék, tánc, zene és szakképzett óvónők vagy épp fejlesztő pedagógusok vannak.

Minden kedves anyuka tapasztalatát nagyon várom.

5-10-15 fős buli mennyibe kerül, és milyen időtartamúak szoktak lenni? 2 óra vagy több?

Nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook