Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülinapi ajándék 3 éves kislánynak fórum

Szülinapi ajándék 3 éves kislánynak (beszélgetős fórum)


15. Tati21 (válaszként erre: 14. - Neomama)
2015. máj. 24. 14:42
:):):) örülök, h. sikerült jó ötletet adni! :):):)
2015. máj. 24. 13:34
Koszonom az otleteket mindenkinek! Azt hiszem marad a kinti asztal-szek vagy pad kombinacio. Az valoszinuleg tenyleg hasznalva lesz.
13. neomama (válaszként erre: 11. - Queenga)
2015. máj. 24. 13:33

Igen, a takarojat mindenhova magaval viszi. Probaltam masikat ajanlani helyette (ami normalisan nez ki), de nem hajlando masikat elfogadni:D


Kulonben volt nekem is!:))

12. neomama (válaszként erre: 10. - Tati21)
2015. máj. 24. 13:31
Ez a kint pad-asztal nagyon jo! Lehet ilyesmit fogok neki keresni! Koszi!
2015. máj. 24. 13:23

Házikónk nincs, csúszdát kapott, azt szereti nagyon; van műanyag "libikókája" is, amivel egyedül is tud játszani, azt is szereti. De az én kislányom pl. a Digibirdért volt oda.


Próbálj visszaemlékezni, hogy 3 éves korodban mi volt a kedvenc játékod! Nem nagyon emkékszel rájuk, max az alvós takaró-rongyi-nyuszi-macidra, amit ekkorra már szét van nyűve, s anyukádnak nem kis fejtörést jelentett a cseréjét megoldan, ha elveszett/mosni kellett? (Már ha volt ilyened:)) Hát, ennyit érnek a drága, rövid időre szóló játékok... 5 éves kor alatt alig emlikszik rá...


Jut eszembe, ami még nagy sláger volt, az a neki készített takarók, amire a neve is rá van varrva.

10. Tati21
2015. máj. 24. 13:16

Ha van kedvenc rajzfilmje, annak kicsi figurái biztos kaphatóak interneten. Mert ha néz egy részt, utána eljátszhatja újra és újra, sőt új történetet is kitalál hozzá. Nekünk az Én kicsi pónim szereplői vannak meg 5-10 cm-es pónikban, Jégkorszak, Hercegnő figurák kinderekből, de pl. Jégvarázs szereplők is vannak kb.10 cm-es méretben.

Nekünk a Duplo mellett a WOW márkájú játékok jöttek be nagyon, keress rá a neten. Hasonló méretűek a Duplohoz, nem építőjáték, nálunk minden nap forgatva vannak.


Nekünk is van kinti házunk: az öröm óriási volt, mikor megkapták, de olyan sokat nincsenek bent. Mi tavaly egy kis kis fa asztalt vettünk nekik 2 rögzített paddal, napernyővel a Möbelixben 10E Ft-ért, azt sokat használják, jobban, mint a házat, ott uzsizni, rajzolni, gyurmázni is tudnak.

2015. máj. 24. 13:03
Valami, a korának megfelelő készségfejlesztő játék. Meg kell kérdezni az anyukát, hisz Ő ismeri legjobban a gyermekét.
2015. máj. 24. 12:35
Homokozo, bicaj, roller van mar. Azokat szereti is!
2015. máj. 24. 12:16
Homokozo, futobicikli, de szupi a kinti ház is!
2015. máj. 24. 11:53
Az enyem nem akar rajzolni vagy inkabb firkalni:(
2015. máj. 24. 11:52

Konyvet biztos kap, azt mindig szoktunk.

Babara en is gondoltam, de meg annyira nem neztem szet az ugyben.


Gondoltunk olyan kinti kerti hazikora is ami muanyagbol van. Ezzel van valakinek tapasztalata? Jatszik azzal a gyerek vagy csak ugy elnezegeti?

2015. máj. 24. 11:50
Könyv, kirakó, Duplo, rajzcucc; ezek nálunk mindig telitalált voltak.
2015. máj. 24. 11:47
Öltöztethető babát. (Nem Barbit!)Az én lányom amikor ekkora volt nagyon örült a babáknak, sokat játszott velük, etette, dajkálta, öltöztette, gondozta őket, órákig:)
2. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Neomama)
2015. máj. 24. 11:24
Bogyó és Babóca könyv!
2015. máj. 24. 10:35
Amikor a ti lanyotok volt 3 eves melyik ajandeknak orult a legjobban a szulnapjan? Ezt azert kerdem, mert az en lanyomnak is rengeteg jateka van mar. Nem jut eszembe semmi ertelmes, ami fejleszt is, mulatsagos is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook