Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Született Feleségek 6. évad! :) fórum

Született Feleségek 6. évad! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
228. zsu1984 (válaszként erre: 286. - Fabica)
2010. máj. 21. 10:10
Nem hiszem, hogy az ő fiai közül lenne mert mind vörös...vagyis olyan hasonló fiúkat választottak!
227. lanu (válaszként erre: 226. - CsillagTM)
2010. máj. 16. 18:39

Nem hal meg valőszínű,csak Patrick ezzel fenyegeti Angiet,hogy megöli Dannyt,ha nem vesz részt újra egy robbantásban.


Ma megtudjuk! :)

226. CsillagTM (válaszként erre: 225. - Lanu)
2010. máj. 16. 14:44
meghal Danny???
225. lanu (válaszként erre: 219. - Woodoo77)
2010. máj. 16. 11:08

Ez a repülőgép lezuhanás az,amikor karácsony volt náluk és karl meghalt,amit már láttunk.


"A Született feleségekről van szó, aminek készítője, Marc Cherry nem először dúlja fel a Lila Akác közt, habár a tornádó nem végzett olyan pusztítást, mint amilyet a téli szünet előtt az utcára zuhanó repülőgép fog."


Az pont az egy hónapos téliszünetnél volt.

Szerintem nem lesz másik.


Ráadásul amerikai oldalon sem lehet olvasni a 7.szezonról,nem hinném,hogy magyar oldal már tudna sok mindent. :)


Ma lesz a befejező epizód,robbanás fog történni nagy valószínűséggel,mert különben patrick megöli dannyt.

Bree meg azt fogja elárulni,hogy andrew ütötte el carlos anyját,szerintem. Lehetett olvasni,hogy bree felfed egy titkot,és sam ugye ezzel fenyegette.


Jó szórakozást holnap! :)

224. lanu
2010. máj. 16. 10:55

Ma este FINÁLÉÉÉÉÉ!!!! :)))


Lehet izgulni! :))))


Aztán őszig semmi... :(

223. 8c73a5832e (válaszként erre: 209. - Lanu)
2010. máj. 15. 16:19
Megnéztem, nagyon szomorú rész volt...De ha belegondolok,hogy Lynett-nek már van 4 nagy gyereke,és nem is igazán akarta az ikreket...Legalább az egyik életben maradt!....és Lynettnek meg Gabyék lányának se lett baja....
2010. máj. 15. 13:39
Hát... nem tudom. Majd meglátjuk. A 6. évadnak most lesz a befejező része Amerikába?
221. lanu
2010. máj. 15. 08:29
jól megírtam. :D
220. lanu
2010. máj. 15. 08:28
Szerintem ez egy régi link,nem? És a kisrepülő helyett ezt mutatták és nem is a Wisteria Lane,szerintem. :)
2010. máj. 15. 08:21

Újabb linkek:


[link]


[link]

218. Woodoo77 (válaszként erre: 217. - Tiata)
2010. máj. 15. 08:16

A 6. évad 22-es részét néztem, és nem a kisrepülős lezuhanós részről beszélek, azt én is láttam. Hanem egy utasszállító zuhan le, közbe kutakodtam a neten és találtam is róla fotót illetve cikket. Itt a link:


[link]

217. tiata (válaszként erre: 216. - Woodoo77)
2010. máj. 14. 19:49

Tényleg lezuhan egy gép,de nem nagy,és nem utasszállító.Akkor nem maradna semmi a Lilaakác-közből.:):):)De az még régebben volt.

Melyik 22. részt nézted meg ?A 6.évad 22.részt(The ballad of booth?Mert akkor valami kimaradt Neked.A gép lezuhanás kb.a 6.évad 10. rész körül van.Johnnal nem jönnek össze újra.Én legalább is nem hallottam,és eddig nem is jöttek össze újra.Igaz lesz ,egy vagy két rész amiben szerepel újra a 6.évadban.

2010. máj. 14. 17:39

Sziasztok,


én még új vagyok itt. És én is nézem magyar felirattal a részeket. Most néztem meg a 22. részt. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy Lynettel mi lesz.


Valahol olvastam még régebben, hogy Gaby és John újra összejönnek, erről tudtok valamit?


Illetve hogy lezuhan egy nagy utasszállító repcsi a lila akác közre... tényleg lesz ilyen?


A 7. évadról tudtok valamit?


lécccciiiiiii írjatok

215. zsu1984
2010. máj. 14. 14:48

Sziasztok!


Végre én is megnéztem!

Jaj, mi lesz Lynettel?És vajon susanék házába fog beköltözni a nagy visszatérő?

214. lanu
2010. máj. 14. 13:51

sZIAsztok!


Megnéztem már két napja,és nagyon tetszett! Jók voltak Patrick beszólásai Gabyval szemben! :D


Kíváncsi leszek,hogy Lynettenek,hogyan sikerül elszabadulni Edditől és,hogy ki költözik be Susanék házába! :) Izgalmas! :D

213. Pesztike (válaszként erre: 211. - Lanu)
2010. máj. 13. 14:25
Köszi szépen az infót!
212. lanu
2010. máj. 12. 17:11
Estére lesz felirat,előkerült Bebi! :)
211. lanu
2010. máj. 12. 17:10

Syerintem ősztől elbb ne várj folytatást.


Mi letöltjük és magyar felirattal nézzük.


A 22. résznél tartunk.Még egy rész lesz vasárnap és őszre jön a 7. évad. :)

2010. máj. 12. 16:05

Sziasztok!

Ti hol nézitek a Született feleségeket?

Mert én a TV2-n néztem, de most látom hogy ma már új sorozatot kezdenek...

Fogalmam sincs mikor folytatják itt.

Hányadik részek ezek amikről írtok?

Köszi a válaszokat előre is! :)

209. lanu
2010. máj. 12. 13:55

A következő rész nagyon jó lesz! Főleg Lynette története,szívszorít.

majd írj,hogy tetszett! :)

208. 8c73a5832e (válaszként erre: 221. - Lanu)
2010. máj. 12. 12:16
Köszi! Most így hirtelen nem emlékszem rá, de majd odafigyelek!:) Most ott tartok, hogy lezuhan a kisrepülőgép...
207. lanu
2010. máj. 12. 12:11
ma megnézem én is angol felirattal,nem bírom kivárni a magyar feliratot. :)
206. lanu
2010. máj. 6. 18:18

Igen,Bree segített volna Samen,ha rögtön elmondja,hogy ki ő,csak az a baj,hogy Sam mindent magának akart,és az örökségből kiturni Bree gyerekeit...


Olvastam valami olyasmit,hogy az utolsó részben,Bree valamit elárul,amit még senkinek sem mondott.


Sajnos nem láttam még videot,biztos izgisebbé akarják tenni,de ha találsz,szólj feltétlen! :)


Csak mi éltetjük ezt a fórumot? :)


Zsú,megnézted?

205. tiata
2010. máj. 6. 09:46

Hát kínáncsi leszek én is mi lesz.Azt olvastam,hogy Bree pénzt kínál Samnek,hogy menjen el.Előzetes ideót nem találtam még.Lanu,ha tudsz videó előzetes belinkeled nekem?

Samet is meglehet érteni valahol,mint ahogy Eddiet.Az anyjára elhiszem,hogy mérges,de Bree nem tehet semmiről,de a testvérei,nem rajtuk kellene megbosszulni.Szerintem ha Breenek elmondja az igazat nem lett volna semmi gond,biztos magától is adott volna neki pl.:pénz monduk tanulni,vagy munkát stb.Az,hogy az anyja a gyámsági jogot nem akarta átadni,megértem,de pénzt sem fogadott el,az Tőle is önzőség.Ennyire rossz gyermekkorból lezsnek aztán a degenerált felnőttek,meg a pszihopaták.

204. lanu
2010. máj. 6. 08:53

Jányok! :D Megnéztem!


Susan és Gaby milyen hülyék,aztaaa,milyen hülyére vették a pasikat,mu-ha-ha :))))


Lynette-t féltem,meg a babáját... remélem nem esik bajuk! bÁR BIZTOS nem! :)


A Sam gyerek meg jól bedühödött,egyrészből érthető,de azért nem sajnálom.


Az is jó volt meg,amikor Tom veszekedett Lynette-el és Eddi meg számolt. :D :D :D

203. tiata
2010. máj. 5. 08:44

Én az angol felirattal azért képben voltam.Reggel óta megnéztem a végét magyarral(bár azt meg majd teljesen érttem angolul is,de jobb pontosan:):).


Nézd csak meg felirattal!


Spoilers:

Patrick ugye elüti Nicket.Aztán kórházba kerül,sőt lesz egy agyduizzanata,így kómába rakják majd.Nick azonban megérzi,hogy nagy esély van rá,hogy Patrick az,így Angiet ráveszi,hogy Dannyt küldje el otthonról.Danny rááll azért,elutazik.Parick szerencsére eztután állít be Angiehez,a böröndjével,és beköltözik.

Szerintem úgy lesz robbanás,hogy Patrick ráveszi Angiet,meg a férjét ,hogy vegyenek rész még egy robbantásos buliban.

Eddienél kíváncsi leszek,hogy jönnek rá,megölte az anyját.Lynett elment,hogy beszéljen Barbarával,de ugye nem nyitottak ajtót,és a szomszéd elmondta,hogy már 4 napja nem látták,a kocsija is ugyan ott áll.Szerintem Lynett józan paraszti ésszel,össze fogja rakni a képet,főleg ,hogy már Eddie terapeutához is jár.Azt már el is felejettem,hogy Lynett anyja is alkoholista,ezért segít Eddinek.Sajnálom Eddit ,nagyon,bár mentség nincs nagyon a tetteire.


Bree,beszél Sam anyjával,ő elmondja,hogy Rex kérte had nevelje a kis Samet,gyámságot is kért,mert jól megy már neki.Ezt a levelet viszont Sam anyja eldugta.Ő akarta nevelni, még ha nagyon is szegényen nevelni a fiút.Sam megtalálta,és kiakadt,hogy a tesói milyen jó körülmények közt nevelkedtek,bicajt,tv kaptak ajándékba,ők meg még a lakókocsijukban sem tudták a fűtést fizetni.Ezért

haragudott az anyjára,és úgy tekint rá,hogy meghalt számára.Sam elhajít egy vázát,dűhében mikor erről beszél Breevel.

Andrewtól bocsánatot kér Bree,és elmondja,hogy fél tőle már.


Gaby,és Susan nagyon alakít.Rájönnek ,hogy hazudtak a férjeik.Mike ugye kölcsönkért Carlostól.Ezt látni kell.:)

202. lanu
2010. máj. 5. 08:20

Én is megnéztem tegnap este,de nem sokat értettem belőle.. :(


Estére megnézem újra felirattal! :)

201. tiata
2010. máj. 5. 07:06

Kösz!Meg is van nekem is:)Tegnap angol felirattal is csak félig sikerült megnéznem:(.A végét most meg kell néznem magyarral,ott akadtam el ,ahol Susanék áthívták Gabiékat.

Na majd akkor véleményezünk késöbb,ha megnéztük:)

200. lanu
2010. máj. 5. 06:49
Van felirat! Jól indult a napom,jee! :)))
199. lanu
2010. máj. 4. 21:01

áááá,nem igazán akar felkerülni a felirat. :(


Bebi még be sem jelentette,hogy mikorra lesz meg. :(


REmélem estére felkerül! :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook