Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Születésnapi és egyéb ajándékötletek fórum

Születésnapi és egyéb ajándékötletek (beszélgetős fórum)

2009. febr. 18. 09:03
Én azon gondolkodok,hogy mit vehetnék 1 éves keresztfiamnak születésnapjára!Valakinek nincs valami ötlete?
2008. jún. 27. 10:36

Hát most már igaz 17 lesz,de attól még ugyan úgy várok valami jó,frappáns vagy csak elég jó ajándékötleteket.Előre is köszönöm szépen:


Csákó

19. Chandy
2007. dec. 26. 23:26
A saját készitésű ajándékok a legmeghatóbbak, de én mégis jobban örülnék vmi márkás cuccnak. :)
18. X-zero (válaszként erre: 12. - Csákó)
2007. dec. 13. 11:04

Felhozom,mert elkallódott...


Csákó, aktuális még a kérdésed?

2007. nov. 29. 10:23
könyv, mindenekfölött, valami szép zene a kedvenc együttesétől...valami saját készítésű, ötletes apróság...
16. Ancika (válaszként erre: 15. - Nesseun Dorma)
2007. nov. 9. 12:49
nézz körül egy könyvesboltban, biztos találsz valamilyen autós könyvet, vagy autós naptárt... hiszen közeledik a 2008!! az se rossz szerintem :)
15. Nesseun Dorma (válaszként erre: 14. - Ancika)
2007. nov. 9. 12:40
Köszi az ötletet, csak nem igazán boros.sört meg nem akarok, az mégse szülinapos.Meg egyébként sincs nálam semmi hazai bor..de azért tényleg köszi.Esetleg egyéb ötlet?Valami autókkal kapcsolatos?
14. Ancika (válaszként erre: 13. - Nesseun Dorma)
2007. nov. 9. 12:08
1 üveg jó bort példáúl.. ha nem vagytok csak munkatársi kapcsolatban.
2007. nov. 9. 11:34
Sziasztok. Szerintetek mit lehet venni egy munkatársnak, aki most lesz 40 éves?? Pasiról van szó.Semmi ötletem.
2007. nov. 1. 20:17
Sziasztok!Egy kis segítséget kérnék.A nővérem most lesz 16 éves és semmi ötletem nincs,hogy mit vegyek neki.Nagyon szépen megkérem azokat az embereket akik tudnának segíteni,hogy segítsenek.Az ötleteket az erdeibogi@citromail.hu -ra várom.Köszönöm szépen előre is!
11. monami
2007. szept. 12. 13:24

Sziasztok!

Tanácsot-tippet kérnék.

Gyerekeim névnapi zsúrra hivatalosak egy kislányhoz.

Mit vigyenek ajándékba?

A kislány 9 éves.

Köszi

2007. szept. 1. 17:07

A férjem nemsokára lesz 40 éves...ebből az alkalomból megvettem neki a U2 BY U2 című könyvet,mivel az együttes nagy rajongója.

Szerintem nagyon fog neki örülni

9. edek
2007. szept. 1. 16:57
Házassági évfordulóra anyukámnak,gyöngyből fűztem egy cserepes görögibolyát.
2007. aug. 9. 16:31
Szülinapra a születési horoszkópját készítem el mostanában az illetőnek, de ezt csak egyszer lehet adni. Eddig mindenki örült neki. Nőknek saját készítésű gyöngyékszereket csinálok, gyerekeknek gyöngyből állatot.
7. rika
2007. jún. 19. 10:04
sziasztok! a keresztfiam névnapja lesz jövő héten 8éves és nagyon nem tudom mit vegyek neki. Annyi játéka van már.
2007. jún. 8. 23:01

Magam készitem. Előre készitek dolgokat, mikor jön egy jó ötlet. Már gondoltam, hogy el kellene kezdeni. Ünnepek előtt egy hónappal megnézem mi van a dobozban és végiggondolom, kinek milyen dolog tetszene. Ha kevés még van időm kiegésziteni

a készletet.

2007. máj. 3. 09:27

apa koncertjegyet kapott a szülinapjára, és mivel motorozik: tanktáskát, motortakarót, vesevédőt...az mindig jól jön.


A nagynénémnek bögréket válogattunk össze, mindeféle vidámakat. Nagyon édi lett a csomag. :)


egy barátnőmnek reggelizőtálcát készítettem: egy fatálcára napraforgókat festettem, antik lakkal bevonatam, előtte az egészet kékre pácolta. Aki nem mer belevágni, a pácolás akkor is szép tud lenni, és egyszerű, és dekupázzsal lehet a festést helyettesíteni. Amikor kész lett, tettem rá egy szép kis csuprot, kávékülönlegességet, gyülöcsdarabos teát, aszalt gyümölcsöt....ki mit gondol. És celofánba kötöttem az egyészet. Nagyon mutatós és egyedi lett. :))

2007. máj. 3. 08:34
valószínűleg szépségcsomagot állítok össze (fürdősót készítek, potpourrit gyártok, szappant öntök s egy szép terítőbe berakva, összekötve átadom anyunak:)
2007. ápr. 26. 05:54
Anyáknapjára készítünk az unokákról képeket amit képszerkesztővel kis versikével és virágokkal teszünk egyedivé.A képkeretet már kiválasztottuk.
2007. ápr. 21. 07:45

Hahó!

Senkinek nincsenek ötletei, "tapasztalatai"?

Pedig asszem ez a fórum mindenkinek hasznos lehet!!!

2007. ápr. 20. 12:56
Ide összegyűjthetnénk, ki-kinek-mit vett ajándékba, ezzel legalább ötleteket adunk egymásnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook