Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Születésnapi ajándékötleteket kérnék édesanyámnak fórum

Születésnapi ajándékötleteket kérnék édesanyámnak (beszélgetős fórum)

2009. jan. 29. 10:03

Ha szeret olvasni, akkor egy jó könyvet, amit már régóta szeretne, ezt már szülinap elött ki lehet puhatolni.

Ha szereti a művészetet, akkor mondjuk egy kiállításra jegy, ha van a közelben.

Ha szereti a függönyöket, vagy az ágyneműket, akkor azt

Ha oda van a csecsebecsékért, akkor egy olyat

vagy,

ha gyűjt valamit, akkor a gyűjteményébe töled egy darab, annak nagyon örülne

Ha szeret főzni és nincs interneted, vagy nem ért hozzá, akkor egy nagy szakácskönyv nagyon megfelelő ajándék

2008. szept. 24. 07:17
Mit kapott végül? Hogy sikerült a szülinap?
2008. júl. 14. 22:45

Jó kényelmes papucs, ha szeret kötni fonalat,

modern szakácskönyv, vagy bármilyen könyv amit szeret,egy jó mellény,vagy pongyola stb-


A lufi--- és a torta kine maradjon!!!

2008. jún. 26. 08:01
egy csokor rozsa atól füg hány éves és egy doboz bonbon is megteszi
2008. máj. 12. 17:19
Gyönyörű torta tüzijátékkal. Sok szines gázos lufival beállitani, elénekelni a happy birthday-t, biztos meglepődne, és nézhetné, hogy az unokák milyen örömmel játszanak a lufikkal... :-)))
2008. máj. 11. 17:04

- kedvenc parfüm

- valamilyen képes album

- háztartási gép - amit biztosan használna, csak sajnálja rá a pénzt hogy Ő vegye meg

- DVD lejátszó + filmek, zenék, előadások...


Nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe.

4. erika0313 (válaszként erre: 3. - Tünde86)
2008. ápr. 6. 20:51
Akkor nagyon nehéz lesz valamit venni neki.
2008. ápr. 6. 20:37

Festmény már nem fér el....az ékszert én is javasoltam, de nem tartják tul jo ötletnek,igazábol azt a férjének kéne...

Vmi olyasmit szeretnénk,amit ö magának nem venne meg, és nem tipikus hasznos dolog, pl.konyhai kütyü.

Igazábol az ajakfeltöltésen gondolkodunk,mert néha emlegeti,hogy szeretne vmi kis szájat, de van mikor meg azt mondja, nem akarja.Azt nem szeretnénk,hogy esetleg ne sikerüljön és igazábol azt se tom,mennyi idöként kell ujra csinálni.

2008. ápr. 6. 20:33

Szia!


Szerintem ez eléggé pénztárca függő, de egy szép ékszer vagy festmény?

2008. ápr. 6. 20:16

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni, juniusban lesz édesanyám 60. születésnapja, 3 lánya és 3 kisunokájával szeretnénk meglepni.Kimozdulni itthonrol nem igazán szeret, így utazás vagy szinház nem jöhet szoba.Szerencsére egészségével minden rendben, így ez irányban sem tonk gondolkodni.

Ha vki tudna esetleg javasolni vmit, azt örömmel vennénk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook