Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Születésnap játszóházban - ki fizet? fórum

Születésnap játszóházban - ki fizet? (beszélgetős fórum)


2019. jan. 22. 13:47
Az ünnepelt fizet természetesen😁
18. plavalaguna (válaszként erre: 13. - Trapiti)
2019. jan. 22. 06:22

Ilyenbe en is futottam egyszer... hat maradjon... aztan ottfekejtes. Majd plusz anyuka megerkezett es meg a nyakunkra ult. De o is egyszeruen habarhozta a tesot az elejen, azt se tudtam hogy a meghivottnak van tesoja...

Nekem ez fura, nekem is ket gyerek van. Csak ott voltak eddig egyszerre ketten ahol mindkettot kulon meghivtak, mert kozos az ismerettseg baratsag :)

De ez az egy eset volt. Ha van vmi, nagyon konkret lettem. Tanultam ebbol.

17. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Panna.33)
2019. jan. 21. 18:16
Te fizetsz mindent ők csak az ajandekokat hozzak.
2019. jan. 21. 16:15
A kérdés nem rossz:)
15. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Trapiti)
2019. jan. 21. 15:15
Szerintem is az a normális odavinni és lelépni,végére érte menni.
14. Panna.33 (válaszként erre: 12. - Boldogzokni)
2019. jan. 21. 15:13
Jesszus, csodálatosak az ilyen élelmes anyukák.😵
13. trapiti (válaszként erre: 12. - Boldogzokni)
2019. jan. 21. 15:08

Igen, erre figyelni kell, elore tisztazni hogy hany gyerek van befizetve. Jobb helyeken a jatszohaz recepcioja koveti a dolgokat es ok magukra is vallaljak hogy szoljanak a plusz gyerekek szuleinek hogy tessek a tesokat befizetni ha be akarnak jonni.


Anno gyerekkoromban volt olyan szulinapom (otthoni, nem jatszohaz) hogy a 8-9 meghivott gyerek helyett 16 jott mert annyi tesot hoztak azzal a szoveggel hogy "ugye nem gond"... hat... 80nm-en ahol ott volt az en 5 tagu csaladom is nem volt annyira sima ugy... raadasul a gyerekek felet orakkal tovabb ottfelejtettek mint ahogyan meg volt beszelve...


Valahogy Mo-on divat ilyen "elelmesnek" lenni... itt Norvegiaban ahol most lakunk ilyen sosem fordulhat elo, egy szulinap2 (max.3) ora, pontosan megirjak hanytol hanyig, es egy perccel se tart tovabb. Senki nem hagy ott tesokat, igaz, segiteni se marad senki, a meghivottak szulei beadjak a gyereket es lelepnek, pontban a vegere jonnek.

2019. jan. 21. 15:00

Teljesen normális a kérdésed. Az ünnepelt fizet.


Benned legalább felmerülnek ilyen kérdések. Láttam olyan bulit, ahol az élelmes anyuka a tesókat is hozta (előzetes megbeszélés nélkül) és tök kínos lett a vége, mert az ünnepelt szülei nem akartak nemet mondani, de a két plusz gyerek az nekik már plusz 8-9000 forintba került.


Meg aztán vannak játszóházak, ahol lehet bedobálni százasokat különböző gépekbe és szegény anyuka a bulin felül még 10 gyereket pénzelt fémszázasokkal a szivacslabda lövöldözéshez. Sajnáltam szegényt, de a saját hülyesége és gyengesége volt. Amikor nekünk volt utána buli, tanultam az esetből és előre tisztáztam a gyerekekkel: tőlem nem tudnak pénzt kunyizni, menjenek ugrálni, csúszdázni, az benne van az árban :D

2019. jan. 21. 13:23
Az fizet aki a szulinapot rendezi, szerintem ez egyertelmu. Mi arra szoktunk figyelni hogy az ajandek amit viszunk ertekben megfeleljen minimum annak az osszegnek amennyibe egy fore kerul a buli. Foleg azert mert nalunk sokan meghivjak az egesz osztalyt, de az en gyerekem csak szuk koru bulit szeret, igy nem mindenkit hivunk vissza akinek a bulijan esetleg ott van, ezert mindig megfelelo ertekben visz ajandekot.
10. lapbarna (válaszként erre: 9. - Panna.33)
2019. jan. 21. 12:32
Dehogy bírok! Kezdek őszülni rendesen. :D
9. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2019. jan. 21. 11:53
Egy frászt, te elbírsz hárommal, én meg ezzel az egyel sem mindig. :DDD
8. Panna.33 (válaszként erre: 5. - 3f5c7e70e6)
2019. jan. 21. 11:52
Köszönöm!
2019. jan. 21. 11:49

Én is úgy tudom, hogy az ünnepelt szülei fizetnek minden belépőt, ami elég tetemes összeg.

Cserébe a meghívottak próbálnak olyan összegben ajándékozni, ami fedezi a rájuk eső jegy árát.

És persze "illik" visszahívni majd őket.

6. lapbarna (válaszként erre: 4. - Panna.33)
2019. jan. 21. 11:38
Mert te cociális vagy, tudod animálni őket. Én ajajjj...:D
2019. jan. 21. 11:34
sziasztok! Én játszóházban dolgozom...itt úgy működik, hogy a meghívók fizetik a meghívottak díját is, sőt, van ahol jön a kistesó is, mert már ne maradjon ki, és az ő "árát" is a meghívó fizeti. de nálunk nincs a szülőkért külön szolgálati díj. Zsúron sem, meg amúgy sem. Csak gyerkőcért van szolgáltatási díj. Tehát ők ingyen vannak itt.
4. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2019. jan. 21. 11:29

Én egyszer vittem a lányt ilyen helyre, akkor ez meg sem fordult a fejemben, de most kinéz egy újabb buli, és elbizonytalanodtam :)

Én szeretek itthon bulit csinálni neki, jókat játszunk a gyerkőcökkel. :)

2019. jan. 21. 11:24

Amikor az enyémek még jártak ilyen játszóházas bulikra, akkor az ő belépőjüket a meghívók fizették. Én sosem maradtam, de akik maradtak szülők, azok meg maguknak (már ha van kísérőjegy, nem mindenütt van). Általában megkínálták őket kávé, üdítő, torta.

Mi a mekiben csináltunk bulit, meg otthon. Ott is volt szülő, aki maradt. Otthon azért volt szar, mert volt olyan, aki este 9-kor még ott csacsogott (szülő). Kötött helyeken ugye meg menni kell, ha lejár az idő.

2019. jan. 21. 11:24

Én amondó vagyok, hogy a születésnapos gyerek szülei állják a dolgot, de megteheted, hogy megérdeklődöd, ez mekkora tétel.

Ha kicsit sokallod, akkor a szülőket megkérdezheted, nagyjából úgy fogalmazva, ahogy itt a kérdést feltetted.

2019. jan. 21. 11:18
Lehet, hogy most ez hülye kérdés lesz, de ha egy gyerkőc szülinapját játszóházban tartják, akkor a meghívottak (mármint szüleik) fizetik a jelenlétet, vagy a meghívó? Tehát ha a gyerekemet meghívják, hogyan készüljek? Nem akarok bunkó lenni sem azzal, hogy eszembe sem jut a fizetés, sem azzal, hogy rátukmálom a pénzt az ünnepelt szüleire.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook