Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésznő kerestetik fórum

Szülésznő kerestetik (beszélgetős fórum)


2013. febr. 20. 20:12

Sziasztok! Engem is nagyon érdekelne, mert én is a Szent Imrében terveztem szülni májusban, de még semmi infom nincs a kórházzal, orvosokkal, szülésznőkkel kapcsolatban. Én Érden lakok, oda tartozunk a kórházba, de eddig Érden jártam az Sztk-ba orvoshoz, de most nem tudom hogyan tovább, így kellene orvos is, legalább tehesgondozásra.

Nagyon érdekelne szülésfelkészítő is a Szent Imrében, hogy ismerkedjek a hellyel. Ha valamit tudtok, írjatok. Előre is köszi.

6. tbt0801 (válaszként erre: 3. - 91f6d44375)
2013. febr. 12. 13:49

Szia!

dr. Krasznai Istvánnak van magánrendelése is,rendes tarifával, viszont a kórházban nem kell tömni a zsebét, nem várja el. Szülés/egyéb alkalom esetén pedig a páciensre bízza a dolgokat.

Ő már a 38. héttől heti 2x CTG-tet, s ha a klinikára hív, akkor mindig olyan időpontban, amikor Ő is benn van, s lehet vele személyesen beszélni!

5. 91f6d44375 (válaszként erre: 4. - Megara112)
2013. febr. 11. 08:58
szia!oké,akkor az imre kh marad!rákérdezek neked,csak várom,h belépjen uncsim a közösségire.ha itt leszel,ha nem,megírom mit tudtam segíteni,jó?!
4. Megara112 (válaszként erre: 3. - 91f6d44375)
2013. febr. 11. 08:52

De jó lenne, ha beszélnél vele!!! Annyira el vagyok anyátlanodva :))

Ha bármilyen elérhetőségét megadná, az jó lenne:))


Jól hangzik a Krasznai doki is, de az Imre annyira közel van a lakóhelyünkhöz, hogy azon nem szeretnénk változtatni.

Tényleg nagyon köszönöm!!

3. 91f6d44375 (válaszként erre: 1. - Megara112)
2013. febr. 10. 20:51
szia!nagyon jó választás!1:én is nővér vagyok,de most nem dolgozom.de unokahugom is ápolónő.az imre kórházban van gyakorlaton műtősnőiből.ápolónő,gyógymasszőr,4 gyermekes anya!bízom uncsimban,ha gondolod-gondoljátok beszélek vele,oké?hátha van nagyon jó nődoki ismije aki nem a pénzre hajt!pozitiv tesztre várva,baba a pocakban vetélés/missed ab csoportban is megtaláltok!komolyan mondom,h megpróbálok segíteni!sőt az 1-es női klinikán van uncsim nőgyógya,dr.krasznai istván,egy fillért sem fogad el!rákérdezek szülésznőre is!jó?
2013. febr. 10. 20:10

Szia!


Ezek a szülésznőkereséssel kapcsolatos kérdéses engem is foglalkoztatnak, csak annyi különbséggel, hogy én szeptemberben fogok szülni és a Szent Istvánt néztem ki, de hasonlóan hozzád senkit nem ismerek ott.

2013. febr. 10. 20:06

Sziasztok!

Áprilisban fogok szülni a Szent Imre kórházban. Dokira sajnos nem futja, de nagyon szeretnénk szülésznőt fogadni. Viszont eddig még a lábam sem tettem be oda, nem ismerek senkit, sőt még ismerősöm sem szült ott.

Tudnátok segíteni, kit keressek, illetve hogyan tudom vagy hogyan illik vele felvenni a kapcsolatot?

Személyes tapasztalatokat szívesen olvasnék! Különösen pozitívakat :))))

Előre is köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook