Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésznő fogadás fórum

Szülésznő fogadás (beszélgetős fórum)


2012. máj. 10. 08:35
Ha belefér anyagilag,érdemes fogadni,én nem bántam meg!Megismered,megbízol benne,végig veled van...És nekem szülés után is rengeteget segített.
19. e950dfd776 (válaszként erre: 17. - Ennész)
2012. máj. 10. 08:21
Ezt egészségügyis dolgozótól tudom, sajnos tényleg így van
2012. máj. 7. 10:51

Kaptam én is egy nevet!

Aki a debreceni klinikán szült, lehet, hogy ismeri: Szabó Ágnes

17. Ennész (válaszként erre: 16. - E950dfd776)
2012. máj. 6. 22:34
Ez jó észrevétel. Az én fogadott dokim is adott három nevet azzal, hogy ha lehet, közülük válasszak. Imádnivaló páros voltak ők ketten. Mármint a dokim és a szülésznőm. :)
16. e950dfd776 (válaszként erre: 13. - Jázmin84)
2012. máj. 6. 14:46
Ha a mellett döntesz, hogy fogadsz szülésznőt is, akkor mindenképpen kérdezd meg az orvosod, hogy ő kit ajánl. Nem mindig hajlandó az orvos vmelyik szülésznővel dolgozni, ha azt nem tartja kompetensnek.
2012. máj. 6. 14:43
Köszönöm a véleményeket! Sokat segítettetek! Mindenképpen fogadok szülésznőt!
14. Ennész (válaszként erre: 13. - Jázmin84)
2012. máj. 6. 13:30
Ebben teljesen igazad van. Minden eshetőségre felkészülve én fogadnék szülésznőt a helyedben. Főleg, ha az első babáról van szó. Mi is fogadtunk és tudtam, jó kezekben vagyok. Ezzel a részével még véletlenül sem kellett foglalkoznom. Kis túlzással családias környezetben szülhettem meg a lányunkat. Igaz, ehhez kellett a már említett Szt. Imrés környezet, a férjem, na meg a szülésznőm, aki még a fogadott dokimat is elhajtotta néha azzal, hogy hagyjon már minket békében, nyugodtan szülni, ne siettessen minket. Szép élmény volt az a néhány óra. :)
13. Jázmin84 (válaszként erre: 9. - Kacsa118)
2012. máj. 5. 21:08

A debreceni klinikán.


Tudom, hogy mások is megszültek fogadott szülésznő nélkül, hiszen elméletileg az éppen akkor dolgozónak is az lenne a feladata, hogy segítsen, de sajnos mostanában igen sok az ellenpélda:(((

+ általában 2 szülésznő van ügyeletben, de mi van, ha 5-en vajúdnak egyszerre, kinek segítsen? Senkinek...., mindenki kínlódjon egyedül.

Viszont ha van fogadott, akkor az csak velem fog foglalkozni! Remélem!!!

2012. máj. 5. 21:01
Én nem fogadtam szülésznőt,mondván minek?Volt fogadott orvosom,a szülésznő fogadását olyan feleslegesnek tartottam...aztán beindult a szülés,és egy nagyon kedves szülésznő dolgozott éppen.Nagyon sokat segített,pedig egyáltalán nem lett volna kötelessége,de ő pátyolgatott,hozott labdát vajúdni,vizet,szóval tényleg nagyon kedves volt.Viszont reggel közölte,hogy lejárt a műszakja,búcsúznia kell,én viszont nem engedtem el :) mondtam hogy maradjon,így az utolsó pillanatban felfogadtuk.Ha még egyszer szülnék már tuti csak szülésznővel!!!
11. 2a69f78972 (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2012. máj. 5. 19:30

Fogadott orvosom volt, aki rám unt a másfél napos vajúdás miatt és otthagyott.


Fogadott szülésznőm nem volt.


Végül időben(?), nagy kapkodás után megcsászározott az ügyeletes orvos.:)

2012. máj. 5. 17:02

sem fogadott orvosom, sem fogadott szülésznőm nem volt.

végül időben, nagy odafigyelés után megcsászározott az ügyeletes orvos.

mindenki nagyon kedves, precíz volt és és tökéletes munkát végeztek.

9. kacsa118 (válaszként erre: 6. - Jázmin84)
2012. máj. 5. 16:15
Hol fogsz szülni amúgy?
8. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Jázmin84)
2012. máj. 5. 16:15

Szia.

Én nem fogadtam se orvost,se szülésznőt,és maximálisan el lettem látva!!!!A szülés után is ha meglátott a szülésem alatt épp dolgozó szülésznő leállt velem beszélgetni,és mindig rendes volt!!!

2012. máj. 5. 16:15

Nekem volt a fogadott orvos mellett szülésznőm is. Örök hálám neki! Imádom, és mindig is imádni fogom. Ha ő nincs, akkor igen nagy bajok történhettek volna szülés közben!

Szóval én is azt mondanám, ha van lehetőséged, fogadj.

2012. máj. 5. 16:14
Orvosom természetesen van, csak a szülésznőn gondolkozom! Szeretnék, csak sokan le akarnak róla beszélni!
2012. máj. 5. 16:08
Nekem szülésznő mondta, hogy ő inkább orvost fogadna, mert ha baj lenne, akkor ő tud segíteni, minden osztályon lévő szülésznő tud szülést vezetni.
2012. máj. 5. 16:08

nem volt, nem bántam meg, minden rendben ment, vigyázott rám,figyelte minden szavam, főleg h egyedül szültem férjem nélkül inkább és örök hálám lenne neki,de egy bonbont se kapott mert nem vagyok híve ezeknek...


örömmel mosolygott rám a 3. napon is szülés után és megállt megnézni a lányom minden alkalommal ha meglátott, és ugyanígy az orvos is aki szintén csak ügyeletes volt:)


szt imre kórház bp

imádok minden alkalmazottat a szülészeten,mert tapasztalatból ismerem őket,a héten is voltam bent sajnos de hálisten nem szültem meg korán még és hazajöhettem, de az újak is kedvesek rendesek,bár sok a gyakornok,de azok még a táskám is cipelték a férjemhez 3szor küldtem ki h ne kelljen felhívnom mobilon amikor kint várakozott h mi lesz hazajöhetek e, és egy szavuk nem votl h ugráltattam őket:)))


szvl én nem párti vagyok:)

2012. máj. 5. 16:06

Határozott IGEN a válaszom.Nekem Ő adta a legnagyobb biztonságot és hatalmas erőt!!!

Mindenben segített,sőt még éjszaka is meg látogatott.És szülés után is segített mindenben. :D

2012. máj. 5. 16:02

Abban a helyzetben szerintem jó ha olyan szülésznő van ott, akit már ismersz, nem idegen neked és tényleg sokat segíthet, mint egy vadidegen.

Nekem is volt, én nem bántam meg, természetesen ugyanazt az ellátást megkapod, ha éppen ügyeletesnél szülsz, de mégsem ugyanaz, jobban odafigyel rád, hiszen csak miattad van ott.

2012. máj. 5. 16:00
Véleményetek szerint, szükséges-e szülésznőt fogadni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook