Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülész-nőgyógyászt keresek Komáromban fórum

Szülész-nőgyógyászt keresek Komáromban (beszélgetős fórum)


8. bartaldora (válaszként erre: 2. - A908366fdb)
2011. ápr. 28. 21:47
Nem tudod véletlenül, még mindig szerdai napon rendel? Vagy nem voltál mostanában nála? El kéne mennem hozzá.
2010. jún. 21. 15:41
sziasztok! Én az Ördög doktornál szültem,a második babám hozzá jártam végig. Az első fiamnál nem volt dokim,ő a már előbb említett Huan doktornál született. Úgy tudom,hogy már nincs a kórházban.
2010. ápr. 17. 12:59

Szia!

Én dr. Rokay-nál szültem, igaz 9 éve. Most ő úgy tudom osztályvezető főorvos, de ettől még gondolom lehet nála szülni. Velem normális volt.

Akiket még "ismerek":

Az egyetlen nő (ha ez szempont), dr. Diószegi Bernadett.

Van valami néger doki is. Róla semmit nem tudok.

Többet sajnos vagy inkább szerencsére nem ismerek.

5. Freny (válaszként erre: 3. - Bettiletti)
2010. ápr. 10. 16:13
Szia. Igen a Selye János Kórház. Köszi előre is, hogy utána nézel :)
2010. ápr. 10. 16:12
Szia. Köszönöm a tippet. Sajnos nekem nagyon messze van Pest, így azt hiszem, Ő kilőve... ismersz esetleg valakit, aki itt rendel?
2010. ápr. 10. 16:11
Azt hiszem, Selye János Kórház, voltam egyszer ott egy ngayon jó bár elég idős dokinál, majd megnézem, ki volt aaz ambuláns lapomon!!! Majd megírom :)
2010. ápr. 10. 16:02

Szia!

Én mindenképpen Dr. Kosztin Árpádot ajánlanám,nekem ő nagyon bevált.

De nála csak pesten lehet szülni.

Ha bármi kérdésed van vele kapcsolatban akkor szívesen segítek.

2010. ápr. 10. 15:33

Sziasztok!

Szülész-nőgyógyászt keresek Komáromban. Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok, egyet sem ismerek az ottani orvosok közül.

Kit ajánlanátok, és miért, vagy épp miért nem?

Most kezdtünk bele a kistesó projectbe, és kellene egy jó orvos. Lányomat Győrben szültem, de oda nem akarok visszamenni, ez közelebb is van. Viszont nem szeretném végiglátogatni az összes orvost :)

Aki tud, légyszi segítsen. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook