Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésvisszatartás 28 hetesen fórum

Szülésvisszatartás 28 hetesen (beszélgetős fórum)


6. Camy86 (válaszként erre: 1. - Vanda87)
2013. szept. 10. 08:29

Nekem a 33. héten indult be, tüdőérlelőt is kaptunk. Ne magneb6-ot szedj szedj szerintem, abban a legkevesebb a magnézium, a magnerot-ban pl tízszer annyi van, de kérdezd meg az orvosod. Persze pihenj is sokat.

Én végül két nappal túlhordtam a babám.

5. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 1. - Vanda87)
2013. szept. 7. 15:47

Annak idején nekem is ekkor volt visszatartásom, csak én 4 hetet kénytelen voltam bent tölteni utána a kórházban.

Aztán itthon pihi és a gyermekem időben született. :)

4. Ekka
2013. szept. 6. 17:00

Nekem ez a 26. héten volt. Utána nagy dózisban kellett ennem a magnéziumot, -jó kis készítmény volt, ha gondolod megnézem a nevét:)

..de a lényeg, próbáltam pihenni, de nem ágyban feküdtem, csak nem emelgettem, nem pakolgattam annyit.

A kiírt időpont előtt 2nappal szültem

3. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 1. - Vanda87)
2013. szept. 6. 16:40

ugyanez volt nálam is, csak 29 hetesen. Aztán most a 35. hétben vagyok. Még egyben!!!


Pihenj!!

2013. szept. 6. 16:17
Én is voltam...37. héten szültem....de tényleg pihi, és semmi stressz
2013. szept. 6. 16:08

Sziasztok!


28 hetesen egyik hajnalban elkezdtem görcsölni. Kórházban visszatartó infúziót kaptam,osszehuzodasok el is múltak. Előzmény nem volt,,teljesen jól voltam.... 4. napon hazajöttem,már nincsenek görcsök.seduxent és mgb6 ot szedek,szigorú pihenőn vagyok. Remélem kihuzom a 36 hetet... Ikreim másél évesek múltak.... Van vki hasonló helyzetben? Tapasztaltok? Tanácsok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook