Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésre után egy-két hónapra esett valaki teherbe? Lehet? fórum

Szülésre után egy-két hónapra esett valaki teherbe? Lehet? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 9. 14:50

Kiváncsi vagyok én is hogy mi lesz az eredménye!!Akkor az aktustól számítva 10 nap!!!Akkor kb 11 nap múlva jelentkezem hogy jobban fog fájni a feje vagy megnyugodhat!!

Kicsit sajnálom hiszen nem rég szült!!


Köszi minden választ!!:)

2011. márc. 9. 14:48
Ja meg a Gabriel:)nekem ez 100%-ra mutatta.Írd meg mi lett a vége és kedves anyuka teázás helyett hogy ne fájjon a feje tessék mást csinálni aztis csak óvatosan:)
21. c41f96dc30 (válaszként erre: 20. - Zebracsikó)
2011. márc. 9. 14:39
Köszönöm a választ!!Gondolom a 3 napost teszt vagy a legerősebb a nyerő ilyen helyzetben!!
20. zebracsikó (válaszként erre: 18. - C41f96dc30)
2011. márc. 9. 14:34
az első aktus után 10 nappal már csinálhat tesztet
2011. márc. 9. 14:31
Még erre a kérdésemre válaszoljatok és nem zavarok tovább!!
2011. márc. 9. 14:23
Mikor csináljon tesztet?Mennyi érdemes ilyenkor várni hogy nem volt még havija??
17. e07aa834c4 (válaszként erre: 15. - C41f96dc30)
2011. márc. 9. 14:18
ebbe igazad van évekig nem estem teherbe majd egy vetélés,rá két hónapra ujab terhesség,majd szülés és megint terhesség.Ha egyszer beindul a gépezet...:D
16. e07aa834c4 (válaszként erre: 13. - C41f96dc30)
2011. márc. 9. 14:17
Volt jele:jött a szokásos émelygés,maga a barnás pecsételés is fura -amugy első gyors sima szülés volt,és tudod az a belső érzés hogy valami nem stimmel...mondtam is a férjemnek te kétszer nem vigyáztunk mi van ha?:::na erre Ő kizárt.Én is:kizárt...aztán aznap vettem tesztet,hajnali négykor megcsináltam majd bementem az ágyba megfogtam a kicsit bőgtem egy sort s kijelentettem terhes vagyok...élmény volt:)
2011. márc. 9. 14:08
Hihetetlen amit írtok!Nem rossz értelemben írom de tényleg mire képes így szervezett szülés után!!
2011. márc. 9. 14:06

Szia!

Nekem szülés után kellett járnom uhra.

3 hét telt el a szülés óta és közölte a doki hogy van érett tüszőm úgy hogy ha babát szeretnénk akkor hajrá...

Szóval szerintem simán teherbe lehet esni.

13. c41f96dc30 (válaszként erre: 9. - E07aa834c4)
2011. márc. 9. 14:05
Mikor derült ki a 6 hetes kontrollon vagy már volt jele?
12. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2011. márc. 9. 14:05

Ajánlatos lenne gyümölcsteára váltani. Amikor felforr a kanna víz, egy-két filtert beletenni. 3 perc múlva kivenni a filter/eket és ízesíteni.

Ha kimondott migrénes fejfájás, akkor nem a tea (koffein) okozza...

2011. márc. 9. 14:05
Igen lehet, anyukám is így járt, így lettem én. :)
2011. márc. 9. 14:04

A teát kb 2 napja nem issza és van azért hogy már ritkában fáj a feje de még nem teljesen tiszta!


Szülés közben csak infúzióba kapta a fájdalomcsillapítót semmi mást nem kapott!De szülés közben a rossz levegő vétel miatt zsibbadt a két karja!


Mennyire rá csináljon így tesztet?Így barnázgatás közben is lehet terhesség??


Elég sok teát ivott visszatérve erre vagyis hát mi a sok 1.5 - 2 litert megitta!!

2011. márc. 9. 14:02
szia most lesz a nagy fiam 3 éves 23-án...és a kicsi 2 éves 10-én:)lehet terhesség:)én is barnáztam,szoptattam és szülés után 8 héttel már megállapítódott a második baba...kemény...többet ilyen gyorsa soha:)
2011. márc. 9. 14:00

Az utolsó mnondatom kicsit zilált lett...


Nem tudom mennyit iszik, nekem akkor is szokott fájni ha nem iszom eleget. Ha pedig szoptat, akkor meg ügye még többet kell innia.

2011. márc. 9. 14:00
Unokatestvéreim között 10 hónap a különbség, szóval simán lehet terhes.
6. Csilluskam (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2011. márc. 9. 13:59

Szia!

migrénes fejfájás inkább a hormonváltozásoktól lehet.

A másik kérdésre:6 hétig a fertőzések miatt tilos a szex ki kéne várni, csak sokan nem érik fel ésszel , mennyire lehet veszélyes is...

2011. márc. 9. 13:58
3Hónapos volt a fiam mikor terhes lettem az ikrekkel.
2011. márc. 9. 13:58

A kollegáméknak napra pontosan 1 év lesz a 2 gyerkőc között. Szóval igen, lehet terhes.


Vérnyomást néztetek? Mert ha pl fekete tea is van abban mit iszik, lehet emeli a pulzusát, vérnyomását és ettől fáj a feje. Nem tudom mennyit iszik, neke makkor is zsoktt fájni ha ne miszom eleget. Ha pedig szoptat, akkor meg ügye még többet kelle innia.

2011. márc. 9. 13:58

Lehet terhes szoptatás alatt és menzesz nélkül is, mert lehet peteérése.


A szomszédunk két gyereke között szinte napra pontosan 9 hónap van, mert az anyuka rögtön teherbe esett, tette mindezt úgy, hogy azt gondolta, a szoptatás elég fogamzásgátló módszer. Tévedett.


A fejfájásról nem tudom, mit gondoljak, ha császárja lett volna, ami spinális érzéstelenítéssel jár, akkor az lehetne az ok, mert ez gyakran okozhat később is fejfájást. (nálam is volt, elég sokáig).


Viszont ha szülés közben kért epidurált, állítólag az is okozhat későbbi migrént. (ritkább esetekben, de okozhat)

2011. márc. 9. 13:56

Én másfél hónapra rá lettem terhes... :)

Van ilyen!

2011. márc. 9. 13:53

Sziasztok!


Nem volt még vérzés, szülés óta még barnázás van (5 hete szült nő)de aktus közben nem vigyáztak!!Tudom hogy mivel mensi nem volt attól függetlenül lehet peteérés de azért rizikós így nem a terhesség?Szoptatás van éjszaka is kihagyás nélkül!!


Másik kérdés!!

Szülésre rá (2 hétre rá) fejfájás jelenkezett!Aggódik hogy nem történt e szülész közben valami!Spontán szült a szülés rövid volt de a fejfájása nem csillapodik!!Migrén jellegű igaz ez néha erős inkább sejtelmes fejfájása van!!Védőnővel beszélt aki (mivel az anyuka semmit nem csinál mást csak teázik amit eddig sose) hogy a teától fájhat a feje mivel az anyuka áztatja a filtert benne és nem szedi ki forrarás után rögtön!!Nem tudom ez lehet ez az ok!!!??


Köszönöm a válaszokat nem én vagyok az a hölgy de ha kérdésetek van megprobálok írni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook