Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésre gondolva újra és újra fórum

Szülésre gondolva újra és újra (beszélgetős fórum)


13. picimary (válaszként erre: 10. - Channa*)
2015. aug. 17. 11:43

Dehogynem örülök a fejlődésének!Kicsit talán megijedtem,hogy ilyen hamar elszaladt egy év!

A szülésre örömmel gondolok és újra szeretném átélni.

Sajnos mással elfoglalni magam nem tudom.Nem tehetem,mert messze a családtól lakunk,többnyire kettesben vagyok egész nap a kislányommal.Igyekszem nem befordulni és úgy érzem távol áll tőlem a depi!

Csak kíváncsi voltam,hogy másban is kavarognak-e ilyen gondolatok?!

12. picimary (válaszként erre: 9. - Noozimanoo)
2015. aug. 17. 11:12

Nem is érzem magam depisnek! 😃

Örülök,hogy velem van a kiscsajom és hogy napról-napra szebb,ügyesebb!

Én is bármikor újra csinálnám az egészet!

11. picimary (válaszként erre: 8. - Luijza)
2015. aug. 17. 11:08
Te aztán megfogalmaztad azt,ami méllyen zajlik bennem!Nem is gondoltam így bele,de ahogy leírtad,rájöttem hogy tényleg ez lehet!Jobban is érzem magam! 😉
2015. aug. 17. 06:05

És most már nem örülsz a fejlődésének?

Ez rossz, hogy mindig erre gondolsz? vagy örömmel teszed?

Szoktál felnőttek is lenni?


Szerintem foglald el magad valamivel, ami nem a gyerekkel kapcsolatos. Nem kell minden hónapban sem végig gondolni a szülésedet, főleg nem naponta! Olvass egy könyvet vagy nézz jó filmeket! Barátnő, aki nem szült még?

Ha kellemetlenül érint ez az egész, akkor tuti, hogy túl sokat foglalkozol ezzel a témával, így pihenned kellene!

2015. aug. 16. 19:09

Hogy mi lehet veled, nem tudom... :)

Nem mondanálak depisnek sem, illetve ha mégis, akkor velem nagyobb a gond, mivel az én manóm már 3 éves, de a mai napig szinte mindenre emlékszem, s bármikor újracsinálnám. :D

Én inkább azt mondanám, boldog vagy, hogy veled lehet a kisemberkéd, s nem szeretnél semmit elfelejteni, ami vele kapcsolatos. :)

2015. aug. 16. 17:23

Talán még most sem fogtad fel igazán az egészet, vagy titkon már egy újabb terhességre és gyermekre vágysz.

Az is lehet, hogy hiányzik az a törődés és kényeztetés és figyelem, amiben akkor volt részed.

2015. aug. 16. 17:19

Nem tudom, hogy hasonlót éreztem/gondoltam, mint amit leírsz, de én úgy vagyok vele, hogy szívesen átélném újra, hogy babát vártam, azt is amikor megszületett a gyerekem.

Nem szeretnél még egy babát? :)

6. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Picimary)
2015. aug. 16. 17:04
De mit? XD es meg nem nott meg! Sztem kicsit depis lehetsz, menj emberek koze es talalj magadnak vmi elfoglaltsagot:)
5. picimary (válaszként erre: 4. - Móni_1989)
2015. aug. 16. 16:47

Lehet,hogy igazad van! 😀Csak azt gondoltam,hogy örülni fogok neki,hogy egy éves lett!Kicsit megijedtem magamtól!

Lehet,hogy túlkombinálom! 😄

2015. aug. 16. 16:43
Szerintem annyi az egész hogy most jöttél rá hogy milyen hamar megnőtt a gyermeked. :)
2015. aug. 16. 16:38

Nem volt rossz élményem a szülés!Gyorsan meglett,nem mondom hogy könnyű volt,de nem panaszkodhatok!

Ezért nem értem magam!

Talán túl jó visszagondolni? 😀

Nem hiába mondják hogy az ember elfelejti a szüléssel kapcsolatban a rosszat!

2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Picimary)
2015. aug. 16. 16:28
Miert egy ev mulva jottek elo benned a rossz elmenyek?
2015. aug. 16. 16:21

Sziasztok!

Most volt egy éve,hogy megszületett a kislányom.Idáig minden egyes hónapban örültem,mikor eljött a születése napja.Néztem,milyen ügyesen fejlődik,és persze küzdöttem az aktuális nehézségekkel.De!Nem tudom mi lett velem,mióta túl vagyunk az első szülinapján,azóta kicsit szomorú lettem.Minden egyes nap arra gondolok,milyen volt a szülés,milyen volt a kórházban..stb.Mintha újra és újra átélném az egészet!

Ne nézzetek hülyének,nem értem magam mi lehet velem?Van vagy volt valaki így közületek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook