Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülési fájdalomszimulátor fórum

Szülési fájdalomszimulátor (beszélgetős fórum)


1 2
36. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 17:00
Szerintem nem volna szerencsés olyan nőknek kipróbálni, akik még nem szültek, mert elrettentheti őket. Ha gyerekvállalás előtt állnék, biztosan nem próbálnám ki. Viszont bármelyik, apukaság előtt álló férfinak ajánlanám, hogy kapjon ízelítőt abból, milyen fájdalmakkal jár egy kis csoda világra hozatala. (És a szüléssel még messze nincs vége a fájdalmaknak.)
35. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 13:12
Hát sztem ne férhessen hozzá a lányok! Hogy is lehet ilyet gondolni?! Biztos vállalna gyereket az, aki kipróbálta🙈😂😂
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Sütikee)
2023. jan. 28. 22:14
Örülök, hogy jól alakult a szülésed! Nekem sem volt választásom a császárnál!Ebből nem is érdemes lelki problémát csinálni! A lényeg az egészség!Én sem éltem volna túl, már az első szülésemet sem az orvostudomány nélkül!
33. Sütikee (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 21:17

Nem rossz a tananyag ötlet, de ha belegondolsz, pl egy tinilány kíváncsiságból kipróbálja, és vagy levonja a tanulságot, és nem bánja meg, de mi van, ha az élmény esetleg negatívan hat rá, és ez kihatással lesz egész életére. Nekem a lányom 14 múlt, és borzasztó kemény időszak ez. Keresi önmagát, a helyét a világban, nem biztos, hogy nála pl bevetném ezt. Bár persze személyfüggő is.

Nekem sajnos nem volt választásom, téraránytalanság miatt, aztán a császár alatt kiderült, hogy kétszer a nyakán volt a köldökzsinór, így utólag hálás vagyok, hogy így alakult, mert ott maradtunk volna mind a ketten.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Sütikee)
2023. jan. 28. 19:48

Egyet értek veled is! Viszont még mindig tartom magam ahhoz, hogy ha valaki szeretné kipróbálni , nem bevetés, vagy kötelező “tananyagként “gondoltam erre !

Nekem volt sima és császár is!

Brutál a sima szülés is, de ezerszer választanám azt bármikor! Kegyetlen az első felkelés a kórházi ágyról! 😞

Persze már nem tervezek több gyereket!

31. Sütikee (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 19:30

Upsz, igen 😊

Részemről sincs harag! Akkor ezt meg is beszéltük. 😉

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, én ezen még nem gondolkodtam, a páromon lehet, de fiatal lányokat biztos hogy nem vetnék ilyennek alá! Ugyanis ha rossz élményként marad meg bennük, akkor lehet hogy visszájára sülhet el a gyerekvállalás. Én személy szerint tapasztaltam fájásokat, de nem tudom, milyen a kitolás és az ahhoz vezető út, mivel császároztak.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Timycat)
2023. jan. 28. 19:28

Abban az időben teljesen egyedül voltam! 🤷🏻‍♀️

Társas magány, nagyon kemény és hosszú idő volt!

29. timycat (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 19:23

Az egyedül lét, magadra utaltság megélése az szerintem személyiségfüggő. Én ha bármi bajom, kínom van (testi, lelki), inkább elvonulok, hogy egyedül legyek.

Nálam nem volt bent a férjem, ő sem akarta, én sem, de csak fizikailag nem volt velem.


A szavaidból azt veszem ki, hogy te nem csak fizikailag voltál magadra hagyva ☹️

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Timycat)
2023. jan. 28. 19:12

Igen! Ebben teljesen igazad van!

Köszönöm!

De bizony én emlékszem a halál közeli állapotomra, és hogy annyira egyedül voltam! 😢

És még mindig maximumra csavarnám a gyerek apjának a gombot! 🤷🏻‍♀️

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Sütikee)
2023. jan. 28. 19:08

Upsz! Töröltetted a hozzászólást? 😳

Nem ismerlek és nincs harag a részemről!

26. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 19:04

Nem tartom jó ötletnek. A szülést okosan találta ki a természet, utána jönnek a hormonok és el is feledtetik, hogy mi volt, mennyi ideig tartott. Át kerül az ember egy teljesen más tudatállapotba.

Én annyira emlékszem, hogy fájt, de igazából nagy horrorra vagy hogy meddig tartott nem. Kb mint a maraton futásnál, mikor beérsz a célba, elönt az eufória és semmi se fáj.


Ennél a szülés szimulációnál ez az eufória elmarad. Megreked a delikvens annyinál, hogy ez a falkaparós fájdalom x percig tartott és hogy biztos nem bírna ki egy szülést. Pedig dehogynem.

25. Sütikee (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 18:22
Na, erről beszéltem!
24. csemár (válaszként erre: 23. - Syria)
2023. jan. 28. 15:02
Már akkor - sőt, jóval előbb - megvolt az "utódom". Ezért.
23. syria (válaszként erre: 22. - Csemár)
2023. jan. 28. 14:57
Miért ne kerülhetne rá sor?
2023. jan. 28. 12:20

Örömmel.

(Csak, sajnos, tudom, hogy erre nem fog sor kerülni.)

21. syria (válaszként erre: 20. - Csemár)
2023. jan. 28. 12:13
A tanárhiány sajnos nem vicc. Ha tanítani hívnának mennél?
20. csemár (válaszként erre: 19. - Syria)
2023. jan. 28. 12:07

Viccelsz?


11 éve vagyok nyugdíjban, de csak egyszer kerestek meg valamiféle munkaajánlattal. (Nem oktatómunka lett volna.)

19. syria (válaszként erre: 12. - Csemár)
2023. jan. 28. 12:04
Dehogy nincs! Nem hallottad, mekkora szaktanár hiány van?
2023. jan. 28. 11:13

Az exemre rákötném ! 🤣

Mikor a gyermekét szültem, azt mondta, hívjam fel, ha végeztem! Mintha boltba mentem volna megvenni! 🤷🏻‍♀️

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Sütikee)
2023. jan. 28. 10:10

Hogy kinek van igaza, relatív!

Tiszteletet meg ki kell érdemelni!

Ha a kérdésem az lesz, hogyan kell leírni helyesen a "szülési fájdalomszimulátort" , akkor helyes lesz a reagálásotok! Viszont nem kérdeztem ilyet!

Azt mondjátok hülyeség, de nem tudtátok megállni, hogy ne nyissátok meg a témát!Nem tudtatok tovább görgetni, vagy annyit írni, hogy "szerintem hülyeség", "én meg sem említeném a páromnak , stb

Sütikee, ha nem érdekel a téma, nyugodtan maradhatsz a receptes témáidnál! Senki nem haragszik meg, ha nem helyeselsz hiéna módjára!


Csemárt egy kicsit túl reagáltam, amiért elnézést is kértem,a hozzászólásai alapján nincs rossz indulat benne és sajnálom, ha megbántottam!

16. csemár (válaszként erre: 14. - Sütikee)
2023. jan. 28. 09:44
Köszönöm!
15. csemár (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 09:43

Semmi gond, elég régen hoxázom ahhoz, hogy az ilyen "keménységeket" ne vegyem a szívemre.

(Csak egy kérdést tettem fel, de sejtettem, hogy nem fog tetszeni.)

A kiírt témához nem kívánok hozzászólni.

(Hüleségnek tartom ezt az egészet. De lehet, hogy csak egy jó biznisz.)

14. Sütikee (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 09:24
Csemárnak igaza van, neked kellene visszamenni az iskolába, egy kis tiszteletet tanulni!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csemár)
2023. jan. 28. 09:00

Elnézést, ha keményen fogalmaztam!

Nem szívlelem a kötözködést! A kiírt témához nem tudsz hozzászólni , de belekötsz a helyesírásba!

Erre reagáltam hirtelen! 🤷🏻‍♀️

12. csemár (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 08:30

Köszönöm a jótanácsot!


Nyögdíjasokra nincs már szükség az iskolákban.

2023. jan. 28. 08:28

Ha gondoljátok nézzétek meg! 😉


[link]

2023. jan. 28. 08:25

Hihetetlen! !

Nem másfél napos teszt ez! Hanem max 7 perc! Ebbe még senki nem hal bele!

Aki ki szeretné próbálni, biztos Nem lesz fóbiás!

Egyáltalán rákerestetek a riportra?



Csemár te meg szakadj le a helyesírásról! Inkább nézz utána hogy kell leírni! Ahogy én leírtam is helyes volt, a moderátor viszont erre javította, nekem meg éppen mindegy, mert érti, aki meg akarja érteni! Menj iskolába és oktass ott! Köszönöm!

9. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 08:13
A szülésifájdalom-szimulátorra gondolsz?
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 07:55

Nekem már nem kell.

Nem próbáltatnám ki,se egyikkel ,se másikkal.


Én úgy látom hogy ez egy marhaság.

2023. jan. 28. 07:46

Van logika a gondolkodásodban. Csak lehet visszafelé sülne el és sok fájdalomfóbiás lány lenne tőle.

A férfiak jó lenne, ha tudnák, hogy ez mennyire fáj. Az én férjem bár nem érezte a saját testében, az én testem fájdalmát átérezte. De vannak, akik erre nem képesek és nem tisztelik a szülést magát. (Vannak, akik a nőket se, de hagyjuk is, mert nem a szülés ténye miatt kell tisztelni valakit)

Az biztos, hogy nekem az első úgy fájt, azt mondtam, soha, se soha többet. Aztán nem így lett. Nagyon könnyen felejti az ember a rosszat, ha ott a nagybetűs Jó a karjai közt. :)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook