Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülési fájdalmak fórum

Szülési fájdalmak (beszélgetős fórum)


2009. aug. 13. 18:55
Köszönöm szépen mindenkinek:)
12. misz
2009. aug. 3. 23:29

És függ a fájdalomtűrési küszöbödtől is. A barátnőm a 120-as fájásokat szó nélkül viselte. Én a 80-asnál ordítottam az epidurális érzéstelenítésért.

Piszokul fáj, az biztos. És a Baba a végén feledtet mindent. Ez is biztos.

2009. aug. 3. 21:04

Lehet nem kellett volna megnyitnod ezt a fórumot.

Nem jó az, ha valaki az első terhesség idején ilyeneket olvas.

Engem is nagyon elijesztettek anno, én hülye meg "átólcettig" végig is hallgattam a rémtörténeteket.

Kár volt parázni, nem volt olyan szörnyű, mint ahogy be volt állítva...egyébként is mindenkinél más. Olyan is van akinek egyáltalán nincs fájása, általában azokat császározni szokták.

Egyébként tényleg a mensis görcshöz hasonlít, csak sokkal erősebb.

Ha már az elején nagyon nem bírod, akkor ott az EDA vagy a "kábító gáz" a pontos neve nem jut eszembe:)

10. Cand Ida (válaszként erre: 3. - 9242a6388c)
2009. aug. 3. 20:29

Igen, ehhez, ahogy írod: "nagyon erős menstruációs fájdalom +majd szét- szakadok érzés és fáj a derekad, a comba sugárzik"

És nekem még olyan volt, mintha alul egy nagy kéz húzna teljes erőből széjjel.

9. Crystall (válaszként erre: 6. - Df686a5f12)
2009. aug. 3. 17:46
Nem kell megijedni, mindenkinél más. Engem is nagyon ijesztgettek a végén a legerösebb fájásom is olyan volt mint egy jó erös mensi görcs, ráadásul 1 perc szünettel, addig semmit nem éreztem, még el is aludtam. Az egész fájdalmas rész pontban éjféltöl 3.20-ig tartott ami elsö, ráadásul nagy babára (4150 grammal született a kisfiam)tökéletes volt, én sokkal nehezebbre számitottam. Szóval van könnyü szülés is azt a 3,5 órát én simán kibirtam inkább az volt félelmetes ahogy az egyik csaj kiabált mert mindig azt vártam mikor fog már nekem is annyira fájni, hogy elveszitem a fejem de ez szerencsére nem történt meg, igy nekem a szülés nagyon kellemes emlék maradt, elviselhetö fájdalommal:-)
2009. aug. 3. 16:50
Háromszor élhettem át a szülés csodáját. A fájdalom valóban nagy, sokszor úgy éreztem nem bírom tovább,főként a tolófájások tudnak iszonyúak lenni, de amikor megszületik a pici baba minden fájdalom elmúlik. Én egy éve szültem a harmadik lányomat. Levált a méhlepény, majdnem meg kellett műteni, de valami csoda folytán olyan gyorsan tágultam,hogy az első fájástól az utolsóig 1,5 óra telt el. Ráadásul a párom is bent volt, így életem legszebb élménye.
7. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 6. - Df686a5f12)
2009. aug. 3. 16:43
már megijedtem:)
6. df686a5f12 (válaszként erre: 2. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 3. 16:38
Nem várok babát, igazából csak azért kérdeztem és azért érdekel ez a téma mert a közvetlen környezetemben mindenki nagyon fájdalmas szülésről "számol"be, és megijesztett egy picit a dolog hogy nekem is fáj e majd annyira. ezért kérdeztem hogy vajon mihez lehet ezt "hasonlítani"
2009. aug. 3. 16:19

érdekes kérdés, és hogy ilyen fiatalon érdekel téged...

igazából nem is lehet elmondani, át kell élni...eleinte görcsölsz, mintha meg akarna jönni, aztán egyre sűrűbb és erősebb, míg végül tudod, hogy ez már az és hamarosan szülni fogsz...

2009. aug. 3. 16:18
Ez engem is érdekelt, ma már tudom, semmilyenhez. :)
2009. aug. 3. 16:18
nagyon erős menstruációs fájdalom+majd szét- szakadok érzés és fáj a derekad, a comba sugárzik
2. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 1. - Df686a5f12)
2009. aug. 3. 16:18

nagyon erős mensi szerű görcs-de az igazán fájdalmasból.


Ez van most neked? Hány hetes vagy?

2009. aug. 3. 16:16
Igazából az érdekelne hogy mihez lehet (milyen fájdalomhoz)"hasonlítani" egy szülési fájdalmat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook