Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésfelkészítő tanfolyam, szülőszobalátogatás fórum

Szülésfelkészítő tanfolyam, szülőszobalátogatás (beszélgetős fórum)


2016. szept. 28. 13:56
A Szent Imre Kórházban fogok szülni jövő márciusban. Tud valaki információt arról, hogy mikor indul szülésfelkészítő tanfolyam?
2013. szept. 28. 19:41
a SOTE I-en lévő szülésfelkészítőn volt valaki? mennyire hasznos?
2012. ápr. 23. 10:34
Most lesz a születés hete, ilyenkor van szülőszoba látogatás, szülésfelkészítő, sok sok program. Érdemes elmenni.
9. Orsi86 (válaszként erre: 6. - C1be9e6e0c)
2012. ápr. 21. 02:22
Van erre-arra is példa. Szerintem olyanokkal beszélj akik a délpestiben szültek akkor a vèlemènyek alapján jobban el tudod dönteni. Nekem fontos volt, hogy olyan emberek vegyenek körül akiket ismerek és bízom a döntésükben. Gyors szülést kívánok!:)
8. Orsi86 (válaszként erre: 5. - Secret!)
2012. ápr. 21. 02:10
Sok helyen ingyenes a szülésfelkészítő. ( pl:SOTE)
7. Bcicus (válaszként erre: 1. - C1be9e6e0c)
2012. ápr. 20. 22:32
Nálunk meg volt adva mikor mi a téma, mi mindegyikre elmentünk ami érdekelt.
6. c1be9e6e0c (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2012. ápr. 20. 22:29
Köszönöm mindenkinek a választ. A Dél Pestiben fogok szülni, nincs még fogadott orvosom és szülésznő sem. Ez is érdekelne ha valaki ott szült hogy kihez érdemes jelentkezni egyáltalán érdemes e? Szülésznő, orvos, estleg mindkettő mert valaki az egyiket valaki meg a másikat javasolta. A védőnő szülésznőt ajánlott mások viszont azt mondták inkább orvos mert ha komplikáció lenne vagy császár rá van inkább szükség. Valaki meg azt mondja nem kell egyik sem mert enélkül is ellátnak rendesen. De ha eljárogatok gondolom lesz időm dönteni habár érdekelnének a tapasztalatok ezügyben.
2012. ápr. 20. 21:03
Előtte egyszer körbevezetett a fogadott szülésznőm bennünket, a szülőszobát megmutatta, és mindent elmondott, hogyan fog zajlani. Ez tényleg jó, hogy nem volt annyira idegen. Utána amit kapsz, az már lent zajlik a gyerekosztályon, az őrült nővérek körében, akik idegesítő sportot űznek abból, hogy "szoptasson már anyuka" ezzel is kiborítva a friss anyukákat. Ha helyreteszed őket, akkor ok minden. Örülök, hogy nem jártam semmilyen tanfolyamra, utólag úgy gondolom, jobb helye is volt/van annak az összegnek.
2012. ápr. 20. 18:14
Hasznosnak találtam. Nekem jó volt látni a szülőszobát, nem volt annyira idegen és ijesztő.
2012. ápr. 20. 18:11
Én csak azokra a témákra ültem be amik érdekeltek. Szerintem nagyon hasznos. Nekem volt fogadott szülésznőm akivel 100%ig megvoltam elégedve, rengeteget segített! Melyik kórházban fogsz szülni?
2012. ápr. 20. 17:09
arra jó, hogy megismered a kórházat, a szülőszobát, az ott dolgozókkal is megismerkedsz. Szerintem fölösleges bárkit is felfogadni.
2012. ápr. 20. 16:58
6 hónapos terhes vagyok ma érdeklődtem és végre választ is kaptam a kórházból mikor lehet ezekre menni. Még nem voltam ilyenen, azt mondta a nővér akivel beszéltem hogy minden alkalommal más téma van, érdemes nem csak egyszer elmenni hanem rendszeresen járni? Lehet ott orvost, szülésznőt is fogadni erről olvastam már. Mik erről a meglátásaitok, tapasztalataitok? Nekem ez az első szülés lesz azért is érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook