Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésem története fórum

Szülésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülésem története

2009. ápr. 20. 16:53

Szia Fildus.

Még csak most sikerült elolvasnom a cikkedet. Nagyon aranyos, és meghatora sikeredett. Legyetek nagyon boldogok a kis Ritával :)) SOk sok örömöt kívánok nektek, és jó egészséget.

Vigyázz nagyon a kis tündérkére.!:)

2009. ápr. 6. 07:15

Kedves Lányok!


Nagyon szépen köszönöm a kedves sorokat, öröm volt elolvasni! :-)

2009. ápr. 5. 12:15

Nagyon gratulálok még így sokkal utána is!Én is olvastam már a naplódban,de most is meghatott!!!


...Kívánom,h még minimum 2 gyönyörű babával ajándékozd meg a párod,és testvérkével/testvérkékkel Ritácskát!!!:)

2009. ápr. 5. 09:28

Szia Fidus!

Végre megjelent a cikked! Gratulálok!!!...bár a naplódban már elolvastam, most is végigizgultam:-)

2009. ápr. 4. 22:38

Gratulálok a babához és sok boldogságot kívánok!!

Nagyon tündéri a kiscsaj ;) és tényleg, milyen hatalmas pocid volt :)

2009. ápr. 4. 21:21

Nem tudom miért, de éreztem, hogy írnom kell egy kommentárt.

Nagyon kellemes érzés volt olvasni, ahogyan írsz Róla, a Piciről, mennyire vártátok és megszületett. Egyszerűen én még nem tudtam elképzelni, hogy milyen érzés tudni, hogy egy pici szívecske dobog a hasadban és ebből a csöppségből lesz a gyermeked... De te szépen leírtad ( a naplódban is). Nagyon tetszett és remélem nagyon boldogok lesztek/ vagytok.

(A képeken a naplódban szép nagy pocid van, ahhoz képest, hogy milyen "kis" súllyal született a kislányod. De nagyon jól állt az is :) )


Mit is szokás ilyenkor kívánni? Boldog életet, elégedettséget, kellemes közös perceket , ... :)

2009. ápr. 4. 19:23

Szia!Öröm volt olvasni a szülésed történetét,és én már a naplóidba is beleolvastam.Nagyon szép kislányod van,gratulálok hozzá!Gondolom nagyon rossz,hogy apukád nem élhette ,hogy megszülessen a kisunokája.Én apukám 2 éve halt meg,a nagyobbik fiam 6,a kisebbik 1,5 éves volt,nagyon szerette őket.Szeretnék nagyon egy kislányt,megtudni azt is,milyen kislányos anyukának lenni.De ez még a jövő kérdése,hogy megadatik e nekem.

Kívánok nektek sok boldogságot,és jó egészséget!

2009. ápr. 4. 17:03
Egy álmom vált valóra, amikor megszületett a kislányunk, hiszen több, mint három évig vártunk rá. Ezúton osztom meg Veletek szülésem történetét! Nekem egy életre szóló élmény volt, és bármikor újra csinálnám...

Ugrás a teljes írásra: Szülésem története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook