Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésem és a 8 hét szenvedés fórum

Szülésem és a 8 hét szenvedés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülésem és a 8 hét szenvedés

1 2
2013. jún. 13. 11:17

És egy ilyen orvosnak fizettél? Kinézne neki egy műhibaper...

Én egyik szülésemnél sem választottam orvost, mindkétszer hatalmas szerencsém volt. Csak hálával tudok visszagondolni rájuk. Viszont nem te vagy az egyetlen, aki veszélybe került a gyemekével együtt a fogadott orvos miatt.

Jó egészséget mindkettőtöknek!

9. Babeck (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi09)
2013. jún. 13. 11:02

Micsoda kókler :-(

Örülök, hogy már jól vagytok! Priviben elküldenéd, hogy ki volt az "orvos"? ?csak, hogy nehogy a közelébe menjek véletlenül.


Jó egészséget, sok boldogságot :-)

2013. jún. 13. 10:23
Az én kisfiam fején is vágott az orvos egy 1 centis sebet. Igaz, én császáros voltam. De ez csak a bőrt érinti, felületi sérülés, még ha kisbabánál féltőbbek vagyunk is. Gondolom a fórumindítónál sem volt mély a vágás. A heg megmaradt és ahogy a gyerek nő, úgy az is, de semmi egyéb jele, következménye nincs.
2013. jún. 13. 10:18

Mivel jól vagytok, gondolom nem maradt semmi maradandó kislányod fején!!!!


Örülök, hogy most már jobban vagytok! Sok boldogságot nektek!!!!

2013. jún. 13. 09:42

Az a baj,h kezd az az általános lenni,h mindenkinek van vmilyen negatív élménye.Engem nem császároztak,a fiam feje beszorult a medencémbe,5percig úgy volt,szörnyű volt a fájdalom,ott könyörögtem,h szedjék ki,annyira fájt,pedig ő a 3.volt.3-man feküdtek râm,úgy nyomták ki.A fején 3éves korára tünt el a bemélyedés.Nekünk se sokon múlott,h ne legyen bajunk.

Azért remélem nem lesz most már bajod,egészséget kívánok,h végre igazán örülhess a lányodnak és ne az aggódás jusson.

2013. jún. 13. 09:33
Te jó isten! Belevágott a baba fejébe???? Hát milyen orvos volt ez? :O
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi09)
2013. jún. 13. 09:28

Sztem irto keves az a no, akinek komplikaciomentes szulese van, ha igen, az nagy "szerencse".A legfobb dolog, hgy ott van a kicsi kincsunk es ha erot akarsz meriteni, arra fokuszalj.

Sokboldogsagot es egeszseget nektek :)

2013. jún. 13. 09:26
Te jó ég, belevágott a fejébe???? :O
2. 72497ec515 (válaszként erre: 1. - Bébinyuszi09)
2013. jún. 13. 09:24
És végül is ,a kisbabádnak nem lett remélem semmi baja azért? Csak annyit árulj el nekem,hogy pesten volt ez?? Gratulálok a picihez!!
2013. jún. 13. 09:08
Már állapotosan is tudtam, hogy én is meg szeretném itt írni a szüléstörténetem, de nem hittem volna, hogy ehhez 8 hét fájdalom, rettegés és egy műtét is társul...

Ugrás a teljes írásra: Szülésem és a 8 hét szenvedés
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook