Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni vizelet probléma fórum

Szülés utáni vizelet probléma (beszélgetős fórum)


11. kevian
2010. dec. 8. 13:04
Biztos ki lehet írni: kriston féle intimtorna.
10. horakulum (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. dec. 8. 09:06

Szia!


A Kr...n (nem tudom leírható-e a név, de biztosan halottál már róla) féle intimtornával kb. 140 %-os javulást lehet elérni. Végezd el a tanfolyamot, de csakis ezt a Kr..n félét. Ő maga is vezet tanfolyamokat, keresd meg a neten és jelentkezz. Olcsóbb, mint a tanítványainál. Egy hétvége alatt is el tudod végezni. 10 hét alatt rendszeresen végezve, máris meglesz a hatása.


Ne csüggedj, ez nem visszafordíthatatlan, olyan erős leszel, mint a gésák. :)))


EZzel a módszerrel nem csak vizelet visszatartási problémákat lehet kezelni, hanem méh-húgyhólyag csüllyedést is, és még sok minden egyebet is!

9. R75 (válaszként erre: 8. - Dallam'75)
2010. dec. 8. 09:04
Szia! Nekem is volt olyan, hogy nem jutottam el a wc-ig, én is nagyon meg voltam ijedve... kb. 2hét alatt múlt el, napi 2x intim tornáztam...
2010. dec. 8. 08:47
Konkrétan rákérdezek, volt olyan akinek be is ment a pisi, vagy "csak" a vizelet csepegett? Azzal kiegyeznék még én is...
2010. dec. 8. 08:45
Köszönöm lányok a bíztatást, eléggé megvisel a dolog. Erről valahogy elfelejtetek szólni anno. A vizeletcsepegést még elviselném, arra valamilyen szinten számítottam is , de ez a bepisilés, hát nagyon riasztó! A szülésem nagyon gyors volt , szülőszobára kerülés után 2,5 órával megvolt a fiam első gyerek. Végén volt rásegítés, a kis buksijával nagyon szétszedett másfél óráig varrtak:( Lányok kérdeznék még valamit...szex közben is félnem kell majd? A férjem már számolja a napokat:), én sem lennék ellene a dolognak, de félek hogy rosszul sül el a dolog és ágynemű csere lenne a vége :((( Tisztára begörcsöltem a dologtól már :(
2010. dec. 8. 08:29
Az anyukámnak csak a műtét segitett, de van aki könnyebben regenerálódik, van aki nehezebben.Ne félj a balesettől, rakj be egy éjszakai betétet és mozdulj ki.Ha emiatt bezárkózol más lelki problémáid is lehetnek, én már csak tudom...nekem a vesém beteg, de előtte évekig felfázással kezelt a dokim, a vége veseleállás lett. Volt, hogy hetekre bezárkóztam, sőt volt olyan is, hogy a fürdőszobában éltem a napjaim.20 évesen! Igaz nekem jókora fájdalmakkal is járt.Szóval semmiképp ne zárkózz be emiatt!!!
2010. dec. 8. 08:26

Szia!

Nekem fél év múlva múlt el,,meg kell újra erősödnie lent az izmoknak,segíthetsz intim tornával.

2010. dec. 8. 08:24
Intim torna segít!
3. kevian (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. dec. 8. 08:24
Ezt tudom én is csak írni. Intimtorna. Nekem is nagyon sok problémám volt ezzel. Ha nincs kedved tornázni, akkor "zárd el a csapot", minden pisi közben legalább 1 alkalommal..nekem ez sokat segített, vagyis megszüntette a problémámat. Ugyanis tornázni sokszor elfelejtettem, kisebb gondom is nagyobb volt annál, újszülött kisbabámmal.
2. sara1986 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. dec. 8. 08:16

sürgették a szülést oxival vagy bármivel? Erősen nyomattak, esetleg nyomták a hasad?

nekem a lányommal ugyanez volt. Most a fiammal ezektől mentesen szültem, gátmetszésem sem lett és semmi bajom. Saciután nagyon sokáig gyengék voltak a lenti izmaim. Intimtorna nagyon ajánlott!

2010. dec. 8. 08:11

Sziasztok!


4 hetes a kisbabám, minden rendben is lenne, de a vizeletcsepegés nálam nagyon megkeseríti a napjaimat. Sőt már 2x volt, hogy ki sem értem a WC-re, becsurgott :( Utoljára gyerekkoromban volt ilyen, és ez most nagyon megijesztett. Volt ilyen másnál is? Javul ez a helyzet? Lassan már ott tartok hogy nehezen mozdulok is ki, félek a "balesettől" Lehetséges hogy ennyire "szétnyomott" lent a kisfiam szülésnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook