Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni teherbeesés fórum

Szülés utáni teherbeesés (beszélgetős fórum)


2012. máj. 15. 19:26
Hát én izgulok:) pénteken elmegyek aztán minden kiderül:)szeretnék hamar kistesót,olyan csodálatos volt a szülés és az egész terhesség,és ne egyedül nőjjön fel a fiam:)
2012. máj. 15. 07:12
Nem akarok én lenni a mumus, szóval csak annyit, hogy a fiam születése után óvszerrel védekeztünk, három hónapig szoptattam őt, közben megjött és elapadt a tejem. Pénteken lesz egy éves, az öccsét pedig június 13-ra várjuk. Persze az is tény, hogy a két terhesség között nekem kétszer volt meg, de nyolc (!) hét volt a kettő között.
2012. máj. 14. 22:20
Nem valószínű. Amit írnak az arra vonatkozik, hogy fals pozitívat adhat ha még nem ürült ki teljesen a hcg.
2012. máj. 14. 20:36
A hormonok is játszhatnak Veled. Ha védekeztetek nincs esély a terhességre szerintem. Én várnék még.
2012. máj. 14. 20:17

Köszönöm szépen:)

Hát szerinmtem ha péntekig nem történik semmi akkor elmegyek,akkor lesz aki vigyáz a kicsire:)

2012. máj. 14. 20:06

Szerintem előfordulhat! Én dokihoz mennék, főleg az elmaradt mensi miatt, lehet h nem terhesség van, hanem valami más akadálya h megjöjjön!

Amúgy gratulálok a babához!

2012. máj. 14. 20:06

Nem hiszem, hogy terhes vagy.

Ilyenkor még rendetlenkednek a hormonok,nem biztos, hogy beállt már a vérzésed.

Védekeztetek, igy szinte semmi esélye nincs a terhességnek.

2012. máj. 14. 20:03

Sziasztok!

Szerintetek van rá esély,hogy a kisfiam 3 hónapos és ismét terhes vagyok? nem szoptatom,csak az első hónapba szoptattam,mert aztán elkaptam az influenzát:Smire meggyógyultam elapadt a tejem:(

Védekeztünk gumival. Egyszer megvolt a szülés után majdnem 2 hétig,azóta nem jött meg,ennek már lassan 5 hete...

Hányinger,hányás nincs,az előző terhességemnél se volt egyszer sem,én csak éltem az életem és nőtt a pocakom:)

Csináltam tesztet is,deaz negatív lett,viszont a tájékoztatóba benne van, hogy szülés után nem 100%os az eredmény,de azt nem írja, hogy szülés után mennyivel.

Köszi előre is a segítséget:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook