Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni tamponhasznalat fórum

Szülés utáni tamponhasznalat (beszélgetős fórum)


9. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 09:31
Magán dokihoz elmenni? Ő talán foglalkozna veled.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - NomNom)
2021. ápr. 29. 15:34
Nagyon boldog lennék, ha segítenének rajta. Emlékszem, alig tudtak lent össze varrni (gatvedelemmel szültem és szakadtam). De csak azért, mert tapasztalatlan volt a no. Lehet, h plussz pár oltes segített volna :(
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ba7da9cfc0)
2021. ápr. 29. 15:32
23.honapos a babam. Angliában elek, itt az orvosokat abszolút hidegen hagyja az ilyen jellegű problémám :( de nekem meg lelkileg és testileg is rossz így
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 15:29

Szülés utáni 3. menzeszkor vissza álltam a tamponra.

Normál comfortot majd a vége felé mini comfortot használok. Soha ilyen gondom nem volt, ez nem hinném hogy normális dolog lenne!

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 13:44
Szerintem egészségügyi szempontból jobb a betét.A tampon mintha nem engedné "kitisztulni" a dolgokat.Menj esetleg nődokihoz,biztos talál majd valami megoldást.Normálisan vissza kell húzódjon odalenn minden.
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 13:43
Mikor szültél? Azért a vizelettartási probléma nem normális. Nekem közvetlenül szülés után pár napig volt furcsa és nehezebb tartani, de teljesen rendbe jött. Tényleg meg kéne nézetni. Ha valóban gondod van egyszerű műtéttel tudnak segíteni.
3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 13:42
Mikor szültél? Kell idő mire helyre áll. Ha pedig nagyon kitágult, vannak helyreállító műtétek. Az inkontinencia kezelhető intim tornával elvileg, de ha pl nem csinálod minden nap örök életedre, akkor nincs értelme. Mivel addig hatásos míg csinálod. Van akinek 1-1,5 évvel szülés után még midig vannak ilyen gondjai. Én pl 7 éve szültem, de ha ugrálok, akkor kifolyik. Ez sajnos szinte minden nővel így van. Legalább is az ismeretségi körömben, rengetegen küzdenek ezzel.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 13:35

Orvosra nem gondoltál?


Szerintem ez nem egy általános probléma, nem hinném, hogy sokakkal ez történik, hiszen a hüvely mérete visszahúzódik az eredeti méretre.

2021. ápr. 29. 13:22
Szülés óta képtelen vagyok Tampon használatára :( egyszerűen a legnagyobb méretű is kicsi. Nm telik meg, de folyik ki mellette. Kitagultam nagyon a huvelyiszulestol és nagyon elkeserít, mert a betet használata nekem egy rémálom. Ha más is járt így, mit tudott tenni? Valószínű, hogy intimtorna segítene, mert futaskor vizelettartasi problémám is van :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook