Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni probléma!! Hallott-e már valaki olyan dolgot, hogy az anyatej szülés óta -2 hete- zöld színű!? fórum

Szülés utáni probléma!! Hallott-e már valaki olyan dolgot, hogy az anyatej szülés óta -2 hete- zöld színű!? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 26. 22:55
nem volt szabad = nem szabadott
2013. jan. 26. 22:55
Igen, hallottam ilyenről ismerőstől. Azt hiszem valamilyen bakteriális fertőzése volt és utána neki nem szabadott szoptatni.
2013. jan. 26. 19:02
Nekem multivitamintól volt! Abbahagytam és megint fehér lett!
2013. jan. 14. 03:54
Olyat hallottam, hogy a fertőtlenítő, amivel a tejszívót fertőtlenítette, az színezte el a tejet.
2010. ápr. 6. 20:54

Nem szed valamilyen gyógyszert? Illetve erősen festő hatású ételek, ételszinezékek is meg tudják festeni. azért fejjen, mert ha a teyésztés negatív lesz, akkor utána szopizhatnak. Szoptatási tanácsadót nem hívott még telefonon, hátha volt már ilyen esete! Elérhetőségük itt van:

www.ibclc.hu

2010. ápr. 4. 17:37
Hát ez furi.♥
2010. ápr. 4. 17:15

Hallott-e már valaki olyan dolgot,hogy az anyatej szülés óta --2 hete-- zöldszinű!!

Az ismerősöm 2 hete szült és van teje de nem szoptathat mert a zöldszinű az anyatej.Az orvosa elküldte laboratóriumi vizsgálatra a tejmintát de még nincs eredmény.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook