Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés utáni magas rizikójú HPV+P3 lelet fórum

Szülés utáni magas rizikójú HPV+P3 lelet (beszélgetős fórum)


18. insecure (válaszként erre: 16. - CIcó27)
2016. ápr. 5. 14:23
Na jól van, nem eszik ezt olyan forrón :) Bármi is lesz, mész és csinálod amit a helyzet megkíván. Egyik láb a másik után. Tudod, azt az árkot akkor ugrod át, ha odaérsz. Felesleges előre aggódnod, bármilyen eredményed lehet még.
17. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 16. - CIcó27)
2016. ápr. 5. 08:06

Bocs, nem volt célom!.

Egyébként közismert troll vagyok, szóval engem ne is vegyél figyelembe.

2016. ápr. 5. 07:22
Jesszusom, nagyon betojtam. Nagyon..
15. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 14. - Insecure)
2016. ápr. 4. 21:42

Egy gond van csak! Nem tudunk elbújni előle! Se a radioaktív anyagok elől, se az elektroszog elől, se a rengeteg kemikália elől.

Olvastam valahol, hogy az anyatej annyira szennyezett vegyianyag maradványoktól, ha tehéntej lenne ugyanenyi és ugyanilyen szennyezettséggel nem lenne szabad forgalomba hozni....

14. insecure (válaszként erre: 13. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 4. 21:29
Ezt én is teljesen így gondolom. A gyerekemnek 3 hónaposan lett daganata. Az én korosztályomban - harmincas - nagyon sok a daganatos, Csernobil idején voltunk gyerekek.
13. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 12. - Insecure)
2016. ápr. 4. 20:55

Na igen, cicó27 fórumtárs is csak 28 éves. Régebben nem is volt szó arról hogy huszonéveseknek Mel meg méhnyakrák szűrésre kellene menni.... Nekem bár ez nem az a fórum, egy haverom a télen halt meg 45 évesen prosztatarákban. Nem is volt soha szűrésen, mert eddig igazából ötven fölött ajánlották, de mostanság is 45 uán. Egy munkatársamnak is évekkel ezelőtt kemo plusz műtét prosztata rák miatt és most ötven éves....

A fene se tudja miért de valóban egyre korábban és egyre gyakrabban jönnek ezek a nyavaják.

Komolyan mondom, minden amit megeszünk, magunkra kenünk, megiszunk, felvesszük magunkra csupa műanyag meg kitudja milyen hatású vegyianyag. Plusz a stresz, vírusok, elektroszog, meg a fene tudja mi minden mesterséges biszbasz.

Azt például tudom, hogy gimis koromban komoly tudományos kutatásokkal igazolták a magasfeszültségű távvezetékek és bizonyos daganatok közötti összefüggést. Nem is szabad lakott területeken átvezetni ilyeneket. TV és rádió adókat is ugyanilyen okból csak lakott területeken kívül lehetett telepíteni azóta meg minden lakásban van öbb mobil, wi-fi ruter, a magasabb lakóházak tetején mobil alállomások...

12. insecure (válaszként erre: 10. - Channa*)
2016. ápr. 4. 19:38
Én évente jártam és három hónap alatt lett p3 után carcinoma in situ. Biztos olyan is van aki elhanyagolja magát, de pl. Mittelholcz Dóra, Urbán-Pete Zsófi esete nem ilyen volt :(
11. 0c1986a06c (válaszként erre: 6. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 4. 19:27
Bárcsak ilyen egyszerű lenne.
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Insecure)
2016. ápr. 4. 19:20

És nem lehet, hogy elhanyagolták magunkat?

Bár biztos van ebből is agresszívebb fajta, de sokszor az jut eszembe, hogy nem járt rendszeresen szűrésre.

Lehet, hogy nem így van, csak pl. a kolléganőm is szereti tologatni a rákszűrést. Én nyáron voltam, azóta mondja, hogy most már ő is elmegy.....

9. insecure (válaszként erre: 6. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 4. 17:19
Mostanában egyre többet hallani olyan esetekről, hogy mégis gyorsan és könnyen belehaltak. És már nem kellenek évek a kifejlődéshez.
2016. ápr. 4. 17:14
Nekem p3 - ból 3 hónap alatt p4 lett. Konizáció azonnal és már carcinoma in situt igazolt. Ez júluusban volt és megint rossz az erdményem lsil elváltozás van magas kockázatú hpv-vel. Valószínűleg megint műrét lesz.
7. Channa* (válaszként erre: 1. - CIcó27)
2016. ápr. 4. 16:41

De gondolom az 5 hónap alatt volt valami kezelés, nem?

A méhszáj sebemről 11 évig nem tudtam, pedig rendszeresen jártam szűrésre. Gondolom azért nem mondták, mert nem volt gyulladásban, stb.

6. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 5. - CIcó27)
2016. ápr. 3. 18:14
Azért manapság ha követed az orvos utasításait nem olyan könnyű belehalni a méhnyakrákba. Azonkívül fejlődik az orvostudomány is. Tíz éve még nem hallottunk az oltásról, ma meg majd minden lány megkapja. Tíz év múlva szerintem simán meggyógyítják véglegesen.
2016. ápr. 3. 14:06
28 éves múltam
4. CIcó27 (válaszként erre: 3. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 3. 14:04

Igen, tudom, hogy konizáció lehetséges, attól nem is félek.

Inkább attól, hogy rosszabb lesz a mostani eredményem mint P3...

3. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 1. - CIcó27)
2016. ápr. 3. 13:33
Hány éves vagy? Egy ismerősömet hasonló helyzetben Megműtöték, a méhszájegy kis részét távolították el. Jó pár éve volt és teljesen jól van. Ambuláns műtét volt, reggel bement, délben már otthon is volt.
2. Grüni (válaszként erre: 1. - CIcó27)
2016. ápr. 3. 12:51
Én már nagyon régen szültem!Az egészséges élet kérdése sose merült fel bennem.keresem még én is mi az a legjobb s hatékony is amit szedhetünk s nem káros.Nem szeretem ezt a rendszert, de itt kapom meg beléptem.Húsvét óta isszuk az egész család ,még sok tapasztalat .ez immunerősítő s sejt regenáló.Rák betegségből gyógyult ki akitől hallottam erről a termékről!szerintem ez segítene neked is Ha valaki beteg napi 2 zacskó minimum , ha nem 1 is elég .De nagyon drága legallábis a mi fizetésünkhöz 26 ezer 30zacskó,1 hónapos pénz vissza fizetési garancia van . nem tudom hogy a perui kövaföld fogyasztásával mit lehet elérni még nem beszéltem olyan emberrel ki szedte, meg az árát se tudom .Írj feltétlen cicó 27
2016. ápr. 3. 12:12

Sziasztok! Van sok HPV-s téma, de a legtöbb régebbi.

Nálam év végén, a második babám születése után találtak P3 ASC-us eltérést, majd pár hét múlva tipizáltattam ami HR 51-es eredménynel zárult. Most 5 hónapja szültem, és jövőhéten megyek a kontroll 3 hónapos citológiára, de nagyon-nagyon be vagyok tojva.

Főleg hogy egy hónapja fáj már az alhasam is, és 2 hete egy ismerős nógyógyász megnézett, és látott méhszájsebet, de a tavaly év végi citológián pedig még nem láttak.

Szexuális életet sem mertem élni a férjemmel már 5 hete ( legalábbis nem behatolással járót)

Annyira félek, hogy sokkal rosszabb lesz az eredmény. Az orvosom azt javasolta,hogy immunerősítőket szedjek és meglátjuk mi lesz az eredménye a következő citológiának.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook