Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés utáni ingyen plasztikai műtét fórum

Szülés utáni ingyen plasztikai műtét (beszélgetős fórum)


2012. aug. 13. 18:40
Sziasztok!!Szeretném megkérdezni,hogy létezik e valójában TB álltal támogatott mellfelvarrás?3 -szor szültem és sajnos a mellem már lassan a köldökömig lóg!Anyagilag képtelen vagyok megoldani ezt a problémát és igy 36 évesen nagyon széggyellem a melleimet.Ha van erre lehetőség akkor hol és kivel kellene felvennem a kapcsolatot?Kérlek titeket ha valamit tudtok erről a dologról irjatok.Előre is köszönöm Edina
2012. febr. 5. 00:09
Mivel ez nem "olyan" plasztikai műtét, mint egy külső jegy helyre állítása, ez a szervezet belső részében plasztikázás...
2012. febr. 5. 00:08

Na meg a szülés utáni helyreállító inkontinencia műtétet is, amit nőgyógyászati plasztikázásnak neveznek... Úgyhogy, ha valaki szülés után lesz inkontinens, ne féljen nőgyógyászaton segítséget kérni, a tb teljes mértékben támogatja a hólyag helyre állítását, ami lejjebb csúszik a hüvelyi szülésnél...


Ezért nem is kell titkolni, hisz műthető állapot...


Nekem is volt régen...

2. 59e9b48a7b (válaszként erre: 1. - 57aa4ea1e8)
2012. jan. 10. 15:40
Ezt jó tudni:)
2011. júl. 20. 15:07

Nincs ilyen.

A TB jelenleg akkor támogatja a hasplasztikát, ha 35 feletti induló testtömeg indexnél 10-nél nagyobb, 45 felett pedig 12-nél nagyobb az indexcsökkenés. (Testtömeg index: testsúly (kg) / testmagasság (m) *testmagasság (m)).

Mellpasztikát pedig akkor, ha a két mell közötti eltérés nagyobb mint 30%.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook