Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés utáni has... fórum

Szülés utáni has... (beszélgetős fórum)


2023. jan. 26. 21:53
Körülbelül egy évbe telt, mire a testem többé-kevésbé jól nézett ki. Igyekeztem egészségesen étkezni, és körülbelül 6 hónappal a szülés után elkezdtem edzeni)
2022. márc. 7. 14:25

Nekem sajnos kb egy hónapig volt tejem így erről nem tudok nyilatkozni.


Személyi edzőhöz járok heti 2-szer. Mielőtt nekifogtunk volna megnézte a hasamat és az rendben volt.


Itt a link, te is megnézheted otthon:

[link]

2022. márc. 7. 12:19
Ha tornázni kezdesz, arra figyelj, hogy ha szét van nyílva a hasizmod, akkor nem lehet akármilyen gyakorlatokat végezni. Vannak kifejezetten ilyenkor ajánlott erősítések.
2022. márc. 6. 18:21
Köszönöm. És milyen gyakorlatot csinálsz? Mert azt is olvastam, hogy a tej is elapadhat. És nekem még csak tejes
2022. márc. 6. 13:21

Szia!


Én 7 hónapja szültem és kb. szülés utáni 6. hét óta rendszeresen tornázom. A striákkal szerencsém volt (amúgy 2.-ik gyerek) de a torna ellenére egy picit az én hasam is megereszkedett. Azt látom magamon, hogy szépen lassan alakulgat. Amúgy meg teljesen normális ha jól akarsz kinézni, attól még jó anya vagy! 😊

2022. márc. 6. 08:33
Sziasztok. Megszületett fél éve lassan első gyermekem. Viszont megereszkedett a hasam. Valaki tudna tanácsot adni? Hogy később az vissza tud húzódni? Vagy lehet valahogyan tornával eltüntetni? És maradtak striák is, azok soha nem fognak legalább halványúlni? ( ne ertsetek felre. A legszebb dolog az eletemben a gyermekem. Es csodálatos dolgokon estem át vele. Es meg fogok is. De szeretnék valtoztatni a testemen ha lehet)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook