Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni érzések fórum

Szülés utáni érzések (beszélgetős fórum)


2021. dec. 31. 12:18
Egyre nagyobb szörnyetegnek érzem magam tudom h pár nap alatt nem múlik el minden varázs ütésre de jöhetne az érzés derült égből villám csapás.. Tegnap nagy hasfajasban voltunk mondtam is a páromnak h inkább nekem fájna mint a gyereknek mire mondta h ez is egy anyai érzés.. De egyszerűen mindig nem érzem... Volt két nevelt gyerekünk (a párome) 8evig neveltem most is velünk laknak készen kaptam őket de bármi igazságtalansag érte őket azonnal 'felléptem' mindig azt mondták nem is az enyem mégis olyan vagyok mint egy anyarigris... Es pont a sajátom a nem érzek így?? Borzalmas
2021. dec. 28. 08:57

Köszönöm a biztatást mkinek a kis lelkemnek sokkal jobb.

Csinálok mindent bsbudgstom imádom mikor rajtam van csak az érzést hiányolom. Mert bárkievel szívesen babaztam eddig is.

8. bogyoka89 (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2021. dec. 28. 06:06

Szia. Nekem is voltak hasonló gondolataim, érzéseim. A férjem 2 hét után visszament dolgozni, és én is tartottam tőle, hogy milyen lesz majd kettesben a babával. Jól fogok-e csinálni mindent? Szeretni fogom eléggé?...stb. Minden szépen kialakult magától. 6,5 hónapos most, Ő a mindenem. Ne aggódj!:)

Figyeld a babád jelzéseit, és hallgass az ösztöneidre.

7. Nem Szendi (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2021. dec. 27. 23:44

Nyugi,ha éppen nem is jut eszedbe, hogy mit kéne tenni, akkor is életben fogtok maradni mindketten.:D

Nem vagy hülye, inkább az a hülye, aki eltitkolja a felmerülő, TÖK NORMÁLIS! kérdéseket. :)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 22:11
szülsz-szólsz
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2021. dec. 27. 22:11

Majd kialakul.

Amikor egyedül leszel vele, teljesen más lesz.

Éhes lesz, szülsz hozzá. Éhes vagy, gyere megetetlek. Pelust cserélek stb...stb..hiszen tőled tanulja majd az anyanyelvet. Mindig mond neki most éppen mit csináltok. Öltözteted, adja a kezét, nyújtsa a lábát stb. Még most nem érti, de beszédből fog tanulni.

Sok boldog órát, napot, éveket kívánok, amit vele tölthetsz. Jó lesz az hidd el!!

4. globus (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2021. dec. 27. 21:52

Teljesen természetes, hogy tanácstalan vagy. Hidd el, mindig pont azt fogod tenni, amit kell. Veled együtt alakul, változik a helyzet. Észre sem veszed, hogy ma van az a holnap, amitől tegnap féltél.

Gratulálok a szüléshez, boldog babázást!

3. rabankari (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2021. dec. 27. 21:49

Majd kialakul szépen minden!

Dédelgesd,babusgasd sokat,te vagy neki a világ közepe!

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2021. dec. 27. 21:45
Ennek semmi köze a szülés utáni depresszióhoz. A legtöbb nőnek nem jön el rögtön az anyai érzés, hiába várt a baba, majd eljön nálad is, ahogy majdnem mindenkinél, addig meg csak tedd a dolgod és ölelgesd sokat :D
2021. dec. 27. 21:42

Sziasztok


10 napja szültem kb 5 napja vagyunk itthon a babaval. Tervezett baba nagyon vártuk. A terhesseg komplikáció mentes volt a szülés kevésbé de viszonylag gyorsan megvolt a bébi. Mindent megcsinálok a bébi körül viszont Érdeklődni szeretnék h mkinek aki szült azonnal kialakultak az anyai érzései?

Természetesen szeretem a bébit ne értsétek félre csak ami olyan könnyűnek tűnik apánal én olyan benanak erzem magam elképzelésem nincs h alakulnak majd a mindennapok ha ketten leszünk fogalmam sincs mit kell vele csinálni (már h h foglalkozzak vele mit mondjak neki mikor épp ébren van).. 25 voltam mikor kaptam egy 11 és 12 évest már felnőttek azt megoldottam most meg be vagyok szarva h mi lesz. Ez szülés utáni depi? V csak hülye vagyok? Ti h éltetek meg az első napokat heteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook