Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés után szex fórum

Szülés után szex (beszélgetős fórum)


19. Belle Morte (válaszként erre: 18. - Harba)
2010. máj. 26. 05:43
Persze, hogy javul. Benned nincs hiba.
18. Harba (válaszként erre: 17. - Belle Morte)
2010. máj. 25. 18:37
Igazad van, kár már ilyen hülyeségeken morfondírozni. Majd csak javul a helyzet.
17. Belle Morte (válaszként erre: 16. - Harba)
2010. máj. 25. 13:19
Ha nem akart bemenni és bement az az Ő hülyesége, te nem tehetsz róla! Ezen ne is agyalj.
16. Harba (válaszként erre: 14. - Csodapók)
2010. máj. 25. 10:28

Szia!

Köszi a bíztatást, sokszor már én is gondolkodtam azon, hogy talán nem volt jó ötlet az apás szülés, de úgy mondd nem volt rákényszerítve, ő is szerette volna. Legalábbis ezt mondta.

15. 00495ec28d (válaszként erre: 14. - Csodapók)
2010. máj. 25. 08:37
Egyetértek teljesen!
14. csodapók (válaszként erre: 1. - Harba)
2010. máj. 25. 08:22

Szia! Véleményem szerint nem feltétlenül maga az "apás szülés" hat rosszul az apukákra, hanem az új helyzet, ami a baba megszületése után van. Persze én is hallottam már történeteket az előbbiről, de erről is azt gondolom, hogy egy stabil, igazi érzelmeken alapuló kapcsolatban ez nem valószínű. És fontos még, hogy az "Apás szülés"-t mind a két fél őszintén akarja, ne csak a feleség kedvében szeressen járni ezzel a leendő apuka.

A baba érkezése nagyon komoly változásokat hoz egy pár életében és a férfiak egy része nehezen birkózik meg az új helyzettel. Mostantól már nem csak Ő van a szeretett nő életében, sőt sokszor úgy érzi, nem is fontos már. Ráadásul a NŐ teste is megváltozott és az apró csomag is akkor kezd el mocorogni, esetleg sírni, amikor a FÉRFIEMBER-nek más gondolatai támadnak. Beszélgessetek!! Sokszor!! Mindenről!

Kitartást és boldogságot kívánok!

13. kiddy
2010. máj. 25. 08:08

Sziasztok!

En marciusban szultem,apas szules volt,es o vegig nezte azt is ahogyan kijott a baba es velem egyutt sirt.semmilyen negativ elmenyt nem hagyott benne,sott...mi csak 4 hetig birtunk varni:)szerencsere nem szakadtam kivul csak belul.ugyanugy kivan meg minden:)szerencsere:)

de hallottam mar olyanrol is hogy apas szules volt, es az apuka tobb mint 1 evig nem tudott hozzaerni az anyukahoz...az eleg durva lehet.

12. 00495ec28d (válaszként erre: 9. - Harba)
2010. máj. 25. 07:57
Nálunk meg úgy volt,hogy egyszerűen nem tudtunk ráhangolódni a dologra,egymásra.....Azt gondoltam,hogy nekünk már sosem lesz a régi az szexuális életünk.
11. Belle Morte (válaszként erre: 5. - Harba)
2010. máj. 25. 07:54
Kérdezz rá van-e valakije, vagy kezdj egy te is jobban öltözködni, néha sminkelni, tedd féltékennyé, ettől szerintem be fog indulni. :)
10. e27d5a6391 (válaszként erre: 9. - Harba)
2010. máj. 24. 22:24
Szia,én már 7,5 hónapja szültem,apás szülés volt és a párom állítja hogy jobban kíván mint valaha,nagyon vonzónak tart. Én is hallottam hogy van akit negatívan befolyásol a szülés és nem kívánják a párjukat,nem állítom hogy nem szeret de fizikailag szerintem már nem vonzódik annyira hozzád :(
9. Harba (válaszként erre: 7. - C0a3449bb0)
2010. máj. 24. 13:46
Január 20-án szültem. Igen nálam minden rendben van, a gátsebem is teljesen rendbe jött, tehát semmi gond. Tényleg nem tudom mit tehetnék, mert már próbáltam bevetni női praktikákat is de nem túl sok sikerrel. Voltunk együtt többször is, de hát a gyakoriság hagy némi kívánni valót maga után.
2010. máj. 24. 13:44
Az első szülésem simán zajlott, 5 hónap után jöttem helyre,onnantól minden a régi volt,a második császáros "szülés" után 6 hét múlva minden rendben volt,sőt még jobb lett mint elötte.:)
7. c0a3449bb0 (válaszként erre: 6. - C0a3449bb0)
2010. máj. 24. 12:41
Mikor szültél?
6. c0a3449bb0 (válaszként erre: 5. - Harba)
2010. máj. 24. 12:41
Te szeretnéd, nálad minden ok, csak a férjed húzódozik?
2010. máj. 24. 12:39

Nálunk azóta szinte sehogy sem működik. Próbáltam finoman kérdezgetni, hogy mi a baja, de állítja, hogy semmi, annak ellenére, nem működik a dolog.

Kicsit már kezd zavarni, sőt nem is kicsit, mert úgy látom, hogy az idő múlásával sem javul a helyzet. A babánk nagyon jó baba, ő nem lehetne akadály. Valahogy olyan közömbösek lettünk. Nem tudom mit lehetne tenni......

4. 00495ec28d (válaszként erre: 1. - Harba)
2010. máj. 24. 12:36

Van férfi akit befolyásol negatívan a szülés látványa,de szerencsére nem sűrű....


Nálunk inkább a gyerek akadályozó tényező,a párom sokáig leállt,mert mocorgott a kicsi,és félbe is kellett jópárszor szakítani az aktust.

3. c0a3449bb0 (válaszként erre: 1. - Harba)
2010. máj. 24. 12:27

Szia!


A férjemet semennyire nem befolyásolta az apás szülés, elképesztő élmény volt neki hogy ott lehetett, azt meg nem nézte, mikor jött ki a gyerek, az arcomat nézte... :)


A szexuális életünk annyiban változott, hogy a férjem állítja valami megvátozott ott bent de jó értelemben és valamiért most jobb neki, nekem viszon még sokáig fájt a gátmetszés helye, néha még a mai napig is és ezért én egy jó ideig nem tudtam áélvezni az együtt léteket...

2. Kriszti1212 (válaszként erre: 1. - Harba)
2010. máj. 24. 12:23

Szia, nálunk minden tökéletesen ment utána is. Bár nálunk nem apás szülés volt, mert császárra vittek, de igazából minden maradt ugyanúgy. Szerencsére.

Amúgy van, akit befolyásol, hogy látja a feleségét szülni.

2010. máj. 24. 12:20
Érdekelne, hogy Nálatok mennyire változott meg a szexuális élet a szülés után?! Persze nem egyből az elején értem a változást, hanem kb. négy hónap körül, már rendeződött a helyzet? Szerintetek mennyire befolyásolja a férfit az apás szülés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook