Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után normális a rendszertelen vérzés? fórum

Szülés után normális a rendszertelen vérzés? (tudásbázis kérdés)


2008. márc. 23. 17:01
Igen. De pár hónap múlva be kell állnia. Legalább is nálam így történt.
2007. nov. 20. 13:11
normális.. nekem időbe megjött, majd 2 hónapig nem. azóta olyan másfél havonta jön..
7. vapi
2007. nov. 20. 11:07
Normális.
2007. nov. 19. 17:54

Köszi szépen,egy kicsit megnyugodtam,mert az ember mindjárt rosszra gondol....

Egyébként meg minden jót neked,nektek és könnyű,gyors szülést!

2007. nov. 19. 17:42
Amúgy gratulálok! Gyönyörűek a gyerkőceid!
4. HeckGina (válaszként erre: 3. - HeckGina)
2007. nov. 19. 17:41
A százalék az 5 akart lenni. :)
3. HeckGina (válaszként erre: 2. - Gréger)
2007. nov. 19. 17:40
Szia! Én ugyan még nem szültem, de rengeteget beszélgetek anyuval és ő azt mondta, ez teljesen normális. Ő is volt így, mint most te. Neki azt mondták, ez teljesen normális, mert a szervezetnek elég sok idő kell hogy helyreálljon. Legalábbis valakinél. % tesóm van, ezért írtam ezt le neked, bár nem tudom ettől okosabb lettél-e.
2007. nov. 19. 17:31
Lassan egy éve, hogy szültem, még szoptatom a kisfiamat.Ebben a hónapban jött meg először a vérzésem, és teljesen normális volt mint régen.Ez kb két hete volt, de most tegnap óta megint vérzek.Nem nagyon, de úgy érzem, talán egyre erősebb és egy kicsit érzem a hasam is, de nem görcsölök.Volt valakinél ilyen?Szülés után ez normális?Talán most áll helyre a szervezetem, vagy menjek orvoshoz?Szerintetek?
2007. nov. 19. 17:29
Szülés után normális a rendszertelen vérzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook