Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után lehetséges rendszertelen menstruáció? fórum

Szülés után lehetséges rendszertelen menstruáció? (tudásbázis kérdés)


7. handbalsam (válaszként erre: 6. - Prebotka)
2016. nov. 2. 14:09
Voltam kontrollon, mindent rendben talált, de erről nem világosított fel.
6. prebotka (válaszként erre: 4. - Egypt)
2016. nov. 2. 04:19
Egyetertek. Ha a gorcsok szoptatas ideje alatt jelentkeznek akkor az jo, mert a mehed huzodik ossze. probald minel tobbszor cicire tenni a babad. Persze nem art egy telefonos konzultacio. Otthon ( en angliaban elek es szultem ) nincs 8 hetes Ellenores szules utan?
2016. okt. 28. 23:02
Szia,én augusztusban szültem,a 6.hét végén jött meg először,10napig volt meg az álag 5-6helyett,és most újra kedden jött meg 4.5het után. Iszonyat görcsöltem a múltkori és a mostani mensi 2.-3.napján és jobban meg is viselt,mint előtte. Szoptatok még,állítólag ez is közre játszik és esélyes hogy még hónapokig nem áll be rendszeresen és lesz kevésbè fájdalmas újra. Azèrt dokihoz menj el,én is megyek jövőhéten,rákèrdezek hogy mitől vagyok ennyire rosszul,mert nég sose volt gondom görcsökkel...
2016. okt. 28. 20:34
Teljesen természetes, kell egy idő, míg újra beáll. A görcsölés is természetes, húzódik össze a méh. Főleg ha szoptatsz. De azért a biztonság kedvéért elmehetnél dokihoz.
2016. okt. 28. 18:31
Rendszertelen lehet, de az, hogy görcsölsz a nem természetes. Szerintem nézesd meg magad nőgyógyásszal. Amit ő mond az lesz a biztos.
2016. okt. 28. 17:54
Sziasztok! 4 hónapja szultem, szeptemberben jött meg a menstruációm, most múlt vasárnap kellett volna, azóta görcsölok hol erosen hol kevésbé. Szülés után lehet rendszertelen? Védekeztunk, és a teszt is negatív lett pár napja....fejek és néha tudok szoptatni is, mivel a pici nem hajlandó mindig szopizni. Köszönöm!!
2016. okt. 28. 17:54
Szülés után lehetséges rendszertelen menstruáció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook