Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után - kórházban - beteg babával fórum

Szülés után - kórházban - beteg babával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés után - kórházban - beteg babával

1 2
2009. okt. 24. 12:18

Gratulálok a pici lányodhoz, és örülök, hogy jól vagytok.

Anno, amikor az én tündérkém született, ő is az I. gyerekklinikára vitték amikor baj volt, és mi is csak a 10. napon jöhettünk haza. Az ott dolgozóknak tényleg ez az életük, a mindenük a sok védtelen pici baba. :-)

2009. okt. 24. 11:31
Fildus Nagyon Sok Boldogságot Kívánok a lánykádhoz! Remélem Ritu mihamarabb meggyógyul és hazamehettek, mert már nagyon hiányolunk titeket!
2009. okt. 24. 11:29
Fildus Nagyn sok boldogságot Kívánok a lánykádhoz! Remélem Ritu mihamarbb meggyógyul és hazajöhettek, mert már nagyon hiányolunk titeket!
2009. okt. 24. 11:23

Nagyon sajnálom, ha én most nem úgy reagálok, ahogy illne, de az együttérzést biztos vagyok benne, hogy sok embertől megkapod, az enyém nem oszt,nem szoroz...


egy kérdés:

ezt írtad: "Egy szál pelenka volt rajta és mellette volt a macikája és a cumija. "


úgy őszintén.... egy újszülött kis manónak a steril inkubátorba minek kell egy olyan anyagból készül játék, amit egyrészt még nem is tud értékelni, másrészt komoly fertőzések forrása? utána meg sterilizáljátok magatokat, előtte viszont megdobjátok pár izgi bacival, vírussal, ami akármit i okozhat.

és egy újszülöttnek minek cumi?


na ezek azok a kérdések, amiket nem értek.

2009. okt. 24. 11:05

Ildi:


Nagyon sok boldogságot, és sokkal-sokkal kevesebb bajt, gondot kivánok Nektek, mint amit már átéltetek. Remélem mihamarabb meggyógyul Lizi a mostani betegségéből. Várunk titeket vissza a fórumra. :)


Sok puszi

2009. okt. 24. 10:33
Sok sikert és jó egészséget nektek! Az én első picim gombát kapott a köldökénél, és ez 9 hó napos koráig befolyásolta az életünket, mire rájöttünk hogy mi a baj. Csak utólag vissza gondolva jöttem rá, hogy már akkor a kórházban baj volt. De a második babámnál, a sárgaságon kívül nem volt semmi baja. Minden jót nektek!
2009. okt. 24. 10:03
A szüléstörténetemet már leírtam hónapokkal ezelőtt. A kórházi napokról még nem igazán írtam (még a naplómban sem). Illetve a babanaplóban nyomon követhető a kislányom fejlődése a kezdetektől napjainkig.

Ugrás a teljes írásra: Szülés után - kórházban - beteg babával
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook