Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés után kiújuló PCOS és IR... járt valaki így? fórum

Szülés után kiújuló PCOS és IR... járt valaki így? (tudásbázis kérdés)


9. Szandra1111 (válaszként erre: 8. - Gigi_ke)
2018. máj. 1. 18:21
A fóruminditó szövegedből egyáltalán nem derült ki a heti 6 edzés, diéta, jógaoktatás. Miért akadtál ki?! Aztán leírtad, megértettük. Viszont, ezt amilyen stílusban tetted, azzal már el is "zavartál" innen mindenkit. Brávó! 👏 Na szevasz!
8. gigi_ke (válaszként erre: 7. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 18. 18:38

Te szerencsétlen okoskodó ....

Joga oktató vagyok heti hat nap van négy órám 😁

46 kg vagyok nem nagyon van honnan fogyni és dietazom is.

Mivel ez senkire nem tartozik nem írtam le de neked elsőre másodikra és harmadikra is sikerült nem a kérdésre válaszolni. Ez dicséretes.

Ne írj mindkettőnknek jobb lesz 🙏🏼

7. 86d0584f0e (válaszként erre: 5. - Gigi_ke)
2018. ápr. 16. 13:53

gigike, drága, te magad írtad a kérdésnél:

"nem akarok több gyereket, vajon ha kapok fogamzásgátlót elmúlik?

Vagy ugyan úgy diéta torna és met...??"


Erre most meg azt írod, hogy de te igenis aztán heti hatszor sportolsz. Most akkor igen vagy nem?

2018. ápr. 16. 13:52
Imádom az ilyen kérdezőket ... Leírnak magukról X információt, majd amikor a leírtak ALAPJÁN választ kapnak, hisztériásan közlik, hogy semmi nem így van és egyébként is, hogy meri bárki nem tudni róluk mindazt, ami le sem írtak.
2018. ápr. 15. 19:08

Olyan választ vártam ami nem kioktat mi is ez a betegség hiszen évekig küzdöttem vele tehát tudom mi ez.

Heti hatszor edzek és diétazom. Emellett jöttek a tünetek vissza.

A kérdésem az volt járt e már valaki így ! 😡

Én mivel ben akarok már gyereket ezért kérdeztem h fogigatlo vagy met megy e a diéta és mozgás melle ha nem akarsz gyereket. Ki mit kapott aki adott hasonló körülmények mellett esett vissza.

Kérem az okoskodást mellőzni koszi

4. 86d0584f0e (válaszként erre: 2. - Gigi_ke)
2018. ápr. 10. 11:37

Az PCOS és az inzulinrezisztancia komoly betegségek, melyekre nem gyógyszer sem a fogamzásgátló tabletta, sem a szülés.


Ellenben az endokrinológus gyógyíthat, amellett, hogy mostantól örökre (!) sportolsz heti 3-szor és nem eszel úgy, ami az inzulinrezisztanciadat cukorbetegséggé alakítja, és hozza majd a többi betegséget is.


Az endokrin rendszered és a hasnyálmirigyed is orvoslásra szorul. Keress fel endokrinológust!


Tényleg nem sportolsz semmit?

3. Hanga05 (válaszként erre: 2. - Gigi_ke)
2018. ápr. 10. 08:40
Szerintem a fogamzásgátló csak elfedi a tüneteket, ha abbahagyod, újra visszatér. Egész életedben nem szedhetsz fogamzásgátlót. Az IR egy figyelmeztetés, hogy változtatni kéne az életmódodon. A diéta és mozgás fontos lenne, és meglátni, hogy alakulnak a tünetek. Esetleg inofolic is szóba jön, ha drága, akkor vegyél myoinositolt, és lehet, hogy nem kell met.
2018. ápr. 9. 19:32

Sziasztok!

3 gyermekem van összesen volt 4 inszem és 2 lombik.

PCOS és ir miatt nem ment spontán.

Aztán siker lombikkal, halleluja, szülés rendbe tette a hornonokat.

Sima spirálom van fent , nulla hormon.

Eltelt 4 év és újra tüneteket produlakok , vérvétel , hormonok és inzulin terhelés is kimutatta.

Járt már valaki így?

Hog visszatért a baj?

nem akarok több gyereket, vajon ha kapok fogamzásgátlót elmúlik?

Vagy ugyan úgy diéta torna és met...??

2018. ápr. 9. 19:29
Szülés után kiújuló PCOS és IR, járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook