Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés tapasztalatok Székesfehérváron fórum

Szülés tapasztalatok Székesfehérváron (beszélgetős fórum)


7. Nyusza93 (válaszként erre: 6. - Nilem023)
2020. máj. 24. 08:27
Július 15
2020. máj. 22. 17:14

Szia Nyusza93!

Szóval! Apás szülés egyenlőre nincs! Ezt minden kórház maga dönti el, hogy engedi e! Fehérvár így döntött!Tesztet belépés előtt végeznek mert ha pozitív másik részen van szülés! Nst vizsgálat az sztk részlegen van csak! Ha van szülésznőd vele csak szüléskor van találka!

Ennyit tudtam kideríteni!😊

Te mikorra vagy kiírva?

2020. máj. 20. 07:57
Egyébként én decemberben szültem ott, igaz akkor még nem volt jelen a vírus de nincs gond az ott töltött idővel! Szép, tiszta szobák! Már akkor is egy nap többször fertőtlenítettek gondolom ez most még inkább jellemző! A légkörről annyit, hogy építették éppen a szülészetet és az ápolók elég feszültek voltak! Van közöttük egy-két pukkancs de a többségük nagyon aranyos és segítőkész!!
4. nilem023 (válaszként erre: 3. - Nyusza93)
2020. máj. 20. 07:46
Szívesen 😊
3. Nyusza93 (válaszként erre: 2. - Nilem023)
2020. máj. 20. 03:01
Igen. Köszönöm szépen.
2. nilem023 (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2020. máj. 19. 19:49
Tapasztalatom nincs viszont a barátnőm a napokban fog szülni Székesfehérváron! Sajnos nem mehet be a férje csak a kapuig kísérheti és azt is mondta, hogy tesztet csinálnak mielőtt az osztályra felvennék őt! Neki van fogadott orvosa és szülésznője is! Náluk fog szülni nem ügyeletesnél! Most csütörtökön megy nstre ha gondolod meg érdeklődöm tőle még mindig úgy vannak e a dolgok ahogy múltkor mondta!?
2020. máj. 19. 12:44
Mik a tapasztalataitok a koronavirus miatt? Apás szülés lehetséges? Milyen a kórházban töltött időszak? Milyen a légkör? Ismerősom szerint csak ügyeletes orvosnál lehet szülni. Ez így van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook