Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés közben szeméremcsont szétválásom keletkezett. Van köztetek olyan, aki így járt? fórum

Szülés közben szeméremcsont szétválásom keletkezett. Van köztetek olyan, aki így járt? (tudásbázis kérdés)


8. Egnisz (válaszként erre: 6. - A1a24a7504)
2007. nov. 25. 22:42

Igen, szülés közben.

Rám nem volt igaz, hogy mikor meglett a baba a fájdalomra nem is emlékeztem.

7. Egnisz (válaszként erre: 5. - Sztike72)
2007. nov. 25. 22:41
Priviben megírtam. A lényeg, hogy utána császárral szültem még kétszer.
2007. nov. 25. 15:09
Ez nagyon durva lányok!Ilyenről még nem is hallottam!Mindez szülés közben történt?
5. Sztike72 (válaszként erre: 4. - Egnisz)
2007. nov. 19. 23:11
Kösz a részvétet! Nekem a szülés másnapján derült ki, hogy mi történt, amikor nem tudtam a fájdalomtól lábra állni és megmozdulni. Utána 8 hétig kínlódtam, aztán szép lassan meggyógyultam, de azért még sokszor érzem, hogy nem az igazi. Te a sérülés után még simán szülhettél?
2007. nov. 19. 18:52

Nekem a medencecsontomnál tört el első szülés közben, az is nagyon fájdalmas volt, az első időkben semmi más pozició nem volt jó, csak akkor fájt kevésbé, ha álltam. Amíg nagyon fájdalmas volt az kb másfél évig tartott.

Most is fáj, közben született még 2 gyerekem, utána kicsit rosszabb lett.

Részvétem.

2007. nov. 19. 18:42
az bizti nagyon fájt,ha csak arra gondolok h ismimnek megrepedt egy eséstől és a falat kaparta csórikám...
2007. nov. 19. 18:41
te jó ég ilyet még nem is hallottam..
2007. nov. 19. 18:39
Szülés közben szeméremcsont szétválásom keletkezett. Van köztetek olyan, aki így járt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook