Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés - gyermekágy fórum

Szülés - gyermekágy (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés - gyermekágy

11. Jk (válaszként erre: 10. - Ec838b37a5)
2011. okt. 14. 13:37

Sokat olvasni ilyeneket persze, mert ez a kirivó és érdekes. De ez jobb, mintha ez lenne a gyakoribb.

kellemes, örömteli szülést kívánok neked.:)

2011. okt. 9. 15:24

Sziasztok,

mar elég régóta olvasgatok cikkeket itt, leginkább a barátnőm segítségével, de csak tegnap regisztráltam. Borzasztó azt látni, olvasni hallani, hogy mennyi-mennyi komplikált szülés/születés történik. Mi (a barátnőm se meg én sem) élünk Magyarországon. Nem mondom, hogy nálunk ez nem szokás, még csak azt sem hogy kevesebb van mint itthon.

Mindenesetre nagyon örülök, hogy végül "happy end"-del végződött a történeted.

Hála Istennek én nem ismerem ezt, és remélem a második babám születésénél sem fogom.

2011. okt. 2. 16:06

nekem sargan engedtek haza a gyerkocot a korhazbol, beajult, (csoda hogy meg nem halt, akkora bilirubin szinttel), hiaba raztam semmi

korhazban vontak a vallukat, hogy minden baba besargul

haza akartak kuldeni

ugy kicsaptam a rezet, hogy vegul atkuldtek masik korhazba.

ott mondtak hogy valszeg veratomlesztes is kelleni fog

vegul nem kellett, de az elso heten infuzio meg kek feny volt

szegeny noverek 3an voltak 100 gyerekre, reggel amikor bementem uszott a gyerek a pisiben, csipogott az inkubator, hogy ures az infuzio, a szemerol le volt csuszva a kotes, ami vedte a fenytol, neha kimaradt egy egy kaja..

azok a gyerekek voltak jol ellatva, akiknel az anyuka bennvolt, es ellatta oket

(nem is csoda, 3an 100 gyerkocre ugy, hogy lattam, hogy volt olyan gyerek, akit ketten tudtak megetetni felora alatt!! (szegenykemnek csovet kellett ledugni))

egyebkent ket tudogyulladasos gyerek mellett volt (inkubatorban, de akkoris)


en akkor lattam a ferjemet a 14 ev alatt eloszor (utoljara) sírni


nekem is vannak fotok az inkubatorrol, meg hogy ott egy bohom nagy csavar a kis fejeben (a kezebol allandoan kijott a cucc, mert vergodott szegenykem)


hat.. ezekrol altalaban nem hallani :(


egyebkent meg.. annyira ugy gondolom, hogy minden megérte, hogy a gyerkoc harmadik szuletesnapjara erkezik a kistesó :)

2011. okt. 2. 15:28

Végigpityeregtem az írásodat, de nagyon örülök, hogy rendben van minden végül, gyönyörűek a kislányaid!:O)


Mi is eltöltöttünk 5 napot a PIC-en, 3 óránként "rohangáltam" le, nagyon átéreztem amiket írtál (bár nálunk nem volt oxigénhiány).


Kitartás minden anyukának!

7. Jk
2011. okt. 2. 14:07

Nagyon köszönöm nektek.


nem hiszem, hogy minden gyerekorvos ilyen nyers lenne. Nálunk csak az volt a fura, hogy természetesnek vette, hogy beteg gyereket hoztunk a világra, az hogy végül nem lett az, a szerencsének tartották. Anyosómnak mondta a gyerekorvos, hogy a beteg gyerek is gyerek békeljen meg vele. Na de akkoriban nem igazán volt időnk szomorkodni, probáltunk mindent megmozgatni, hogy kiderüljön van e baja és mi az és tornáztattuk, hogy fejlődjön. ma meg már ugye nincs min szomorkodni..:)

Mégegyszer köszönöm a hozzászólásokat.

2011. okt. 2. 08:55

Gratulálok a két gyönyörű gyermekedhez.


Egyébként ez általánosság, hogy mindegyik gyerekorvos ilyen nyers? :(

2011. okt. 1. 20:33

Drága JK!

Köszönöm hogy mindezt megosztottad velem (is). Nagyon megkönnyebbültem az írásod végén, hogy minden jóra fordult... a kislányaitok egyszerűen gyönyörűek!!!! Csodálatosak! Sok boldogságot, jó egészséget nektek!

2011. okt. 1. 14:34
sok sok egészséget a továbbiakban,csodás gyerekeid vannak,
2011. okt. 1. 07:57
Sok sok egészséget kívánok a továbbiakban is,nagyon furcsa volt az orvosok hozzáállása,ez elszomorító,a lényeg viszont hogy már egészséges nagylány!
2011. okt. 1. 07:10
Nagyon örülök, hogy minden rendben Pannával. Nagyon nehéz időszak volt, és le a kalappal előttetek. Sok -sok egészséget és boldogságot kívánok nektek egész életetekre!!!
1. Jk
2011. szept. 30. 22:17
Tökéletes terhesség - normális szülés. Mégis Panna megszületése után nem lehettünk felhőtlenül boldogok.
A várandósság első három hónapjában minden reggel úgy keltem, hogy hátha most leszek rosszul, de semmi, később se jött semmilyen tünet. Picit hisztisebb és fáradtabb voltam, de semmi komoly. A babának semmi baja. Születése után azonban nem pihenhettünk megérdemelten.

Ugrás a teljes írásra: Szülés - gyermekágy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook