Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés előtt 3 évig eü-ben dolgoztam, de soha nem küldtek el "pontgyűjtésre"! Ilyenkor mi van? fórum

Szülés előtt 3 évig eü-ben dolgoztam, de soha nem küldtek el "pontgyűjtésre"! Ilyenkor mi van? (tudásbázis kérdés)

8. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Ekka)
2010. márc. 11. 04:48

Szerintem magadnak is utána lehetne nézni.

Lehet az az 1-2 ember is azért jár rendszeresen mert ő jelentkezik, nem várja ezt mástól.

Végülis a te érdeked, nézz utána milyen lehetőségek vannak és lépj!


Hajrá!

7. mmacus (válaszként erre: 6. - Ekka)
2010. márc. 9. 20:33
Fogalmam sincs, akkor mi van. Azt tudom, nálunk az intézményvezető főnővér követi, kinek mikor kell mennie képzésre, ha a pontokat összegyűjtötte, akkor egyhavi bérnek megfelelő összegű jutalmat fizetünk ki érte.
6. Ekka (válaszként erre: 5. - Mmacus)
2010. márc. 9. 20:30

..és, ha 4 év alatt nem küldött el, akkor mi van?

(1-2 ember járt rendszeresen, aztán itt be is fejeződött a "küldözgetés")

2010. márc. 9. 20:28
Gondolom a kötelező kreditpontokra gondolsz. Az a munkáltató kötelessége, hogy elküldje a dolgozóit különböző továbbképzésekre, amivel a pontok összegyűjthetők.
2010. márc. 9. 20:19
ez komoly? pontgyüjtés? jo hogy nem kell virágot szedni... milyen pontokat kell gyüjteni? piros vagy fekete? és ha engem kezelnek bármivel.. eü.. én adom a növérkének a pirospontokat? vagy mi?
3. Ekka
2010. márc. 9. 20:15

:)

Ez érdekes!

Én is azt hallom, hogy mindenki "vadul" gyűjti a pontokat, de én pl. az eü-ben töltött 4 év alatt, 1x sem voltam semmi ilyen továbbképzésen!

(vagy ezt nem a főnökségnek kellett volna intéznie?)

2010. márc. 9. 20:12

A lényeg, hogy most, hogy a lányom oviba megy, szeretnék ismét eü-ben elhelyezkedni, de egy másik intézményben.


..de nincsenek is pontjaim..

Hogy van ez az 5 évente dolog?

akkor most mi lesz velem?:)

2010. márc. 9. 20:11
Szülés előtt 3 évig eü-ben dolgoztam, de soha nem küldtek el "pontgyűjtésre"! Ilyenkor mi van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook