Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés Budapesten fórum

Szülés Budapesten (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 28. 19:16

Na már meg is találtam a dr. Toldi Lászlós fórumban. :)

MÉg a szülésem előtt te linkelted be az oldalát, arra a kérdésre, hogy mit kell vinni magunkkal. :D


A vicces az egészben az volt, hogy én úgy gondoltam, hogy van még időm összeszedni a csomagot. Elvégre volt még másfél hónapom a szülésig.

Erre másnap bekerültem a kórházba, és kiderült, hogy szülünk. Ráadásul pont dr. Toldi ügyelt. Mondtam is neki, hogy "pont tegnap néztem a weboldalát, hogy mit kell összeszednem, erre tessék, itt vagyok".

Azóta hiszek a "véletlenekben". :D

8. Szeplakisz (válaszként erre: 7. - Voros.orchidea)
2015. ápr. 28. 19:12

Hűűű... Ikrekkel jó "buli" lehetett a terhesség, a szülés is, meg a mindennapok is. :)

Mikor szültél?

2015. ápr. 28. 16:16
Én is Kistarcsához tartozom, és dr. Toldi Lászlónál szültem a Bajcsyban az ikreket. Én elégedett voltam. A kórház nem a legpuccosabb luxusszállás, de a szakemberek, akikkel én összefutottam (és sokan voltak egy természetes ikerszülésnél ;)) mind értették a dolgukat. Szülésznők, csecsemősök, nővérek, dokik. Nem mondom, hogy mind kedves volt, de nálam nem is ez volt a szempont. De Toldi László még kedves is. :)
6. Szeplakisz (válaszként erre: 4. - 7f9339d1df)
2015. ápr. 24. 14:41

Én Kistarcsához tartoztam, de a Bajcsy-ban szültem.

Kórházat nem választhatunk. Orvost lehet választani, és ahol az a doki van, ott szülsz akkor.

5. manó2000 (válaszként erre: 4. - 7f9339d1df)
2015. ápr. 24. 14:22
Én úgy tudom, ha van választott orvosod, aki másik kórházban praktizál, akkor szülhetsz máshol.
2015. ápr. 24. 14:21
:) én ha én a Bajcsy-hoz tartozom akkor muszáj ott szülni? Vagy esetleg lehet más kórházban is?
2015. ápr. 24. 13:53
Szent Margit Kórház- Koniorczyk Katalin doktornőnél. Mindkétszer meg voltam elégedve a doktornővel is és a kórházzal is.
2015. ápr. 24. 13:26

Szia!

Én a Bajcsy-ban szültem.

Az orvosommal meg voltam elégedve (dr. Kardos Gábor).

Valamint, aki aznap az ügyeletes volt, amikor bementünk, ő is nagyon szimpatikus doki volt (dr. Toldi László)! Egy barátnőm őt választotta, hozzá jár magánrendelésre, és ő nagyon meg van vele elégedve, júliusban fog szülni.

Bár ajánlottak nekem szülésznőt (Fülöp Ilona), de végül szülésznőt nem fogadtam fel. De végül pont ő volt bent aznap a szülésemnél, úgyhogy mégiscsak nála szültem. :) Ő egy nagyon kedves, aranyos nő. Bár hozzáteszem, hogy kb. 20 perc alatt szültem, szóval nem volt velem sok "gondjuk". :)

2015. ápr. 24. 13:05
Ki hol szült? Tudtok megbízható orvost és szülésznőt ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook